Heronjët nuk marrin plagë vetëm në luftë
Ngjarjet e datës 20 korrik - RTV21
Reforma, Xhafaj: Fatmir Xhafaj, Edi Rama, Ilir Meta mund të shohin ëndrra, por ky sistem nuk kapet më
A po destabilizon Ankaraja Ballkanin?
telegrafi.com
Vendimi që i zuri në befasi të gjithë: Dorëheqja e Haradinajt, fjalimi i tij dhe reagimet brenda dhe jashtë vendit
lajmi.net
Dorëheqja e Haradinajt ‘çon’ në këmbë Serbinë, Vuçiq nesër iu drejtohet qytetarëve
koha.net
Protestë qesharake kundër dënimit të prishtinases Aida Gashi
boldnews.al
Vendimi/ KPA lë në fuqi shkarkimin e Arben Brocit
ina-online.net
Reagimi i Albin Kurtit për dorëheqjen e Haradinajt
KLSH dhe sfida për mirëadministrimin e taksave dhe tarifave vendore
balkanweb.com
“Do festoja ditëlindjen, me thanë vdiq babi”, 3 jetimë sytë nga dera
boldnews.al
Analiza financiare e gjyqtarit Artur Malaj: KPK fshehu aktet nga Komisioneri Publik
kosova-sot.info
Ambasadori amerikan: E dërguam njeriun në Hënë, e rregullojmë edhe dialogun Kosovë-Serbi
telegrafi.com
Sejdiu: Jemi pro një blloku LDK-PSD-Vetëvendosje
kallxo.com
Edhe Shpend Ahmeti kërkon zgjedhje
periskopi.com
Si do të duket Haradinaj në fushatë zgjedhore? Pika që përplasi Mirenën dhe Mushkolajn (Video)
monitor.al
Bosnja, “fushëbeteja e re” midis NATO-s dhe Rusisë
monitor.al
Mali i Zi, qendra e energjisë për Ballkanin
Ronaldo mposht Messin në listën e njerëzve më të admiruar të botës (FOTO LAJM)
gazeta-shqip.com
Gramoz Ruçi, streha e fundit e konformistëve në Partinë Socialiste
kallxo.com
Labinot Tahiri: Ramush, Kosova po funksionoka vetëm në bazë të servilizmit
cna.al
Deklarata e fortë e Patozit/ Do shkoj deri në Hagë për të vërtetuar se zgjedhjet u vodhën
lapsi.al
Profil/ Historia e Haradinajt, “Rambo” në luftë dhe në politikë
Akti i dorëheqjes së Haradinajt, Bushati: Kosova ka nevojë për unitet e largpamësi

Kusari-Lila thotë se me ekipin aktual negociator, nuk ka marrëveshje me Serbinë

Periskopi 14.01. 08:10

Kusari-Lila thotë se me ekipin aktual negociator, nuk ka marrëveshje me Serbinë

Kryetarja e Alternativës, Mimoza Kusari-Lila, ka vlerësuar se dialogu me Serbinë është në kaos total për shkak të kërkesës së BE-së për heqjen e taksës dhe insistimit të Kosovës për ta mbajtur taksën deri në njohjen nga Serbia. Ajo ka thënë për “Epoka e re”, të dielën, se mosinkuadrimi i dy partive»»»

periskopi.com
Almakos 13.01. 23:19

Kusari: Ekipi për dialog s’ka peshë unifikuese dhe negociuese

Kryetarja e Alternativës, Mimoza Kusari-Lila, ka vlerësuar se dialogu me Serbinë është në kaos total për shkak të kërkesës së BE-së për heqjen e taksës dhe insistimit të Kosovës për ta mbajtur taksën deri në njohjen nga Serbia. Ajo ka thënë të dielën, se mosinkuadrimi i dy partive më të mëdha në di»»»

almakos.com
Telegrafi 13.01. 23:17

Kusari: Ekipi për dialog s’ka peshë unifikuese dhe negociuese

Kryetarja e Alternativës, Mimoza Kusari-Lila, ka vlerësuar se dialogu me Serbinë është në kaos total për shkak të kërkesës së BE-së për heqjen e taksës dhe insistimit të Kosovës për ta mbajtur taksën deri në njohjen nga Serbia. Ajo ka thënë të dielën, se mosinkuadrimi i dy partive më të mëdha në di»»»

telegrafi.com
Gazeta Blic 13.01. 23:03

Kusari-Lila: Gjasat për marrëveshje me Serbinë janë minimale me këtë ekip negociator

Kryetarja e Alternativës, Mimoza Kusari-Lila, ka vlerësuar se dialogu me Serbinë është në kaos total për shkak të kërkesës së BE-së për heqjen e taksës dhe insistimit të Kosovës për ta mbajtur taksën deri në njohjen nga Serbia. Ajo ka thënë për “Epoka e re”, të dielën, se mosinkuadrimi i dy partive»»»

gazetablic.com
Express 13.01. 22:30

Kusari-Lila: Me këtë ekip negociator, gjasat janë minimale për marrëveshje me Serbinë

Kryetarja e Alternativës, Mimoza Kusari-Lila, ka vlerësuar se dialogu me Serbinë është në kaos total për shkak të kërkesës së BE-së për heqjen e taksës dhe insistimit të Kosovës për ta mbajtur taksën deri në njohjen nga Serbia.Ajo ka thënë për "Epoka e re", të dielën, se mosinkuadrimi i dy partive »»»

gazetaexpress.com
Epoka e Re 12.01. 08:17

Ekipi për dialog s’ka peshë unifikuese dhe negociuese

Kryetarja e Alternativës, Mimoza Kusari-Lila, ka vlerësuar se dialogu me Serbinë është në kaos total për shkak të kërkesës së BE-së për heqjen e taksës dhe insistimit të Kosovës për ta mbajtur taksën deri në njohjen nga Serbia. Në këtë intervistë dhënë për gazetën “Epoka e re”, ajo ka thënë se mosi»»»

epokaere.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano