Naço: LSI bënte eksperimente politike të dështuara, në krah të Ramës për Reformën në Drejtësi

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
ATA- Albanian Telegraphic Agency Albania 16.04. 17:22

Naço: LSI bënte eksperimente politike të dështuara, në krah të Ramës për Reformën në Drejtësi

TIRANË, 16 prill /ATSH/ Kandidati për deputet i Partisë Socialiste për qarkun e Beratit, Nasip Naço, në të kaluarën pjesë e LSI dhe ish-ministër i Drejtësisë, tha se “fitorja e PS në zgjedhjet e 25 prillit do të fillojë nga Skrapari”. Gjatë fjalës së tij në takimin me qytetarë në Çorovodë ku i pran»»»

ata.gov.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining