shqiptarja.com
Bisedimet Athinë-Ankara, reagimi i parë nga Turqia: Ishte shumë pozitiv, duhet të flasim për çështjet që na kanë ndarë prej vitesh
ata.gov.al
21 Janari/ Balla: Berisha donte manipulimin e ngjarjes, synonte asgjësimin e opozitës
kosova.info
Kush janë policët, kandidatë për deputetë në listat e LDK-së dhe PDK-së
shqiptarja.com
Ndryshimet e fundit në Qeveri, 49% e shqiptarëve i konsiderojnë të nevojshme dhe 34% indiferentëSondazhi i Piepolit në Report Tv/ Shqiptarët të kënaqu
tvklan.al
Pipero: Më ndodhi dhe mua…
ina-online.net
Zaev – Sahakjan: Po përforcohet partneriteti me UNDP-në
gazetablic.com
Diplomatët e lartë të Hungarisë dhe Ukrainës synojnë të zbusin mosmarrëveshjen mbi të drejtat e pakicave
koha.net
Partitë vazhdojnë t’i injorojnë thirrjet për respektim të masave
balkanweb.com
Arjan Vasjari: 21 janarit i ka rënë baza morale. Efektivi i gardës duhet të thoshte kush e dha urdhrin për të qëlluar
epokaere.com
Zemaj e Haziri vizitojnë Swiss Clinique 2, vlerësohet lartë puna e kësaj klinike
telegrafi.com
Kurti viziton Malishevën dhe fshatrat e saj
shqiptarja.com
Intervista e plotë/Braçe në Report Tv: Asnjë zyrtar shqiptar s’del në përgjimet për Ndrangheta-n! Dalja e Prendit për 21 janarin, ka frikë nga drejtës
abcnews.al
“Ik dorëzohu”! Si nisi sherri dhe përse shqiptari e vrau të birin biznesmen, miku: Zoti të mëshiroftë
koha.mk
Ukraina do të ndalojë fluturimet mbi territorin e saj të13 transportuesve ajrorë rusë dhe sirianë
arbresh.info
Osmani e Kurti rrugëve të MalishevësTë ngjashme
kallxo.com
Anesa Qollakoviq: Adrijana Hoxhiq po u thotë boshnjakëve të Kosovës se e ka mbështetjen e ndërkombëtarëve
boldnews.al
KPA: Shkaqet e ankimit të Edison Ademit e nxjerrin me “diferencën negative më të thelluar”
insajderi.com
Gjoshi: Supremja tejkaloi kompetencat me vendimin për Zafir Berishën
kallxo.com
Rashiq: Aktakuza ndaj meje është politike, Lista Serbe ka miq brenda partive shqiptare
periskopi.com
Skender Reçica shpejgon sloganin e Nismës 'Me çlirimtarët' - Periskopi
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Sali Berisha, ose e vërteta e thjeshtë e 25 prillit
cna.al
The crumbling of the SMI/Lawyer and businessman leaves Kryemadhi’s party
kohajone.com
Kryeparlamentari Talat Xhaferi dhe Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev u takuan me Presidentin e grupit Eurosig-In
kallxo.com
Denoncimi i Nenad Rashiq: Lista Serbe po planifikon të 'kontrabandojë' emra në partitë e tjera për të marrë më shumë se 10 deputetëve
kallxo.com
Duda Balje: Lista Serbe s’po do vota për vete, po kërkon vota për komunitetet e tjera ku i kanë njerëzit
ata.gov.al
Shqipëri-Kosovë/ Akademitë e Shkencave, projekte madhore në albanologji
oranews.tv
Ju flet Moska – Ja pse e bëri Rama zëvendësministër të Brendshëm flautistin e Gazidedes
koha.net
Oezil synon ringjalljen te Fenerbahçe, ia mbyll derën Gjermanisë
kohajone.com
Meta: Zgjedhjet duhet të ishin mbajtur më herët. Në 25 prill, koha për një përmbysje të madhe
gazetainfokus.com
“VV-ja për 50 ditë i kap ndërmarrjet publike”
cna.al
“Mbani frymën!”/ Artan Hoxha ironizon Bolinon: Njerëzit mund të pësojnë atak nga sondazhi
balkanweb.com
Histori dedikuar bashkëjetesës së hebrenjve e shqiptarëve, një muze hebraik do të ndërtohet në Vlorë
kohajone.com
Përgjimet e Antimafias, aktivistja letër publike ambasadorit italian: Shpresoj dhe lutem që drejtësia të bëhet edhe për j
lapsi.al
Vettingu, Alaudin Malaj kërkon ndryshim trupe gjykuese në KPA
ata.gov.al
Këshilli i Lartë i Prokurorisë miraton 7 drejtues të përkohshëm në prokuroritë e rretheve
exit.al
Lajçak e konsideron ide të rrezikshme shkëmbin e territoreve Kosovë-Serbi
sot.com.al
Akuzat se shkolla “18 nëntori” në Kuçovë s’ka kushte, Felaj rrëzon Vokshin: E kemi ndërtuar nga e para, LSI dhe PD dy fytyra të së njëjtës medalje
telegrafi.com
Në prag të zgjedhjeve, rikthehet ideja e bashkimit Kosovë-Shqipëri

Deputetët malazezë kërkojnë hetim për ofertën të cilën e ka marrë Abazoviq për të mos rrëzuar Gjukanoviçin nga pushteti

Koha 04.12.2020. 18:50

Deputetët malazezë kërkojnë hetim për ofertën të cilën e ka marrë Abazoviq për të mos rrëzuar Gjukanoviçin nga pushteti

Podgoricë, 4 dhjetor – Deputetët malazezë si nga shumica, por edhe nga opozita në parlament sot kërkuan që autoritetet ta hetojnë deklaratën e kryetarit të URA, Dritan Abazoviq se i është ofruar ryshfet prej 21 milionë euro për të mos iu bashkuar partive të cilat synojnë ta rrëzojnë nga pushteti Pa»»»

koha.mk
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.