Porti i Durrësit/ Rama: Do ndryshojë thelbësisht ekonominë, po vjen epokë e re

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
CNA Albania 16.04. 19:25

Porti i Durrësit/ Rama: Do ndryshojë thelbësisht ekonominë, po vjen epokë e re

Kryeministri Edi Rama është duke mbajtur një takim me qytetarët e Durrësit, në kuadër të fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 prillit. Rama ka shpërndarë videon e takimit dhe deklaron se për Durrësin e për krejt Shqipërinë do të hapet një epokë e re, duke iu referuar portit të ri turistik. Kreu i»»»

cna.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.