boldnews.al
Edy Reja zbulon për FIFA-n objektivat me Shqipërinë
Shqiptarët e Luginës së Preshevës me veprim të përbashkët kundër pasivizimit të adresave në Medvegjë
gazetaexpress.com
Raporti i PE i tregon me emra: Ja TV dhe portalet që përhapin ‘Fake News’ në Shqipëri
ata.gov.al
Miratohet amendamenti i Vjosa Osmanit për prodhuesit vendorë
shekulli.com.al
Diplomatja e lartë gjermane zgjidhet Sekretare e Përgjithshme e OSBE-së
koha.mk
Deputetët malazezë kërkojnë hetim për ofertën të cilën e ka marrë Abazoviq për të mos rrëzuar Gjukanoviçin nga pushteti
indeksonline.net
10 komunat e Kosovës, futen në zonën e verdhë!
cna.al
“Peshkaqeni” Salillari kullufit 1.4 miliardë lek nga taksat e shqiptarëve
Shala:PDK dëshmoi se është parti shtetformuese dhe në shërbim të qytetarëve
indeksonline.net
Lajm i mirë për 7 komunat e Kosovës, futen në zonën e gjelbër!
Covid-19, shtohet numri i komunave në zonë të kuqe
gazeta-shqip.com
814 të vdekur brenda 24 orëve në Itali, bie numri i infketimeve, 7 rajone ikin nga zona e kuqe
shqiptarja.com
Xhixho në Report Tv: 'Venecia' hodhi poshtë propozimet e mazhorancës! Panariti do i shërbejë presidencës! Kryemadhi u nxorr nga konteksti, por sensibi
abcnews.al
“Do që ta mbyllë opozitën në shtëpi”! Mediu-PD-së: Jemi vonë! “Venecia” tha hajeni njëherë…
ata.gov.al
Investimi 2 miliardë euro që e shndërron Portin e Durrësit në një port turistik modern
javanews.al
PD padit në SPAK Olta Xhaçkën, ja sa vite burg rrezikon ministrja nëse shpallet fajtore -
shqiptarja.com
Historia e dy nënave shtatëzëna / Njëra e braktisi, tjetrës i vdiq, birësimi që shpëtoi çiftin Boçi. Një dritare mbante të fshehur, certifikatën e lin
kohajone.com
Krimi në Shqipëri ka 4 zona të nxehta, 45 vrasje në 11 muaj
sot.com.al
“Dhimbje e trishtim”, Ditmir Bushati rrëqeth me fjalët për vdekjen e politikanit të njohur
insajderi.com
Isa Mustafa për Insajderin: “Lista Serbe e Vetëvendosja s’mund të na bllokojnë”
shqiptarja.com
‘Pa Gjurmë’ i shfaq videot e fëmijëve nga jetimorja, nëna shpërthen në lot: Engjëjt e mi, po tretem nga malli
portalb.mk
Politika amerikane mbi Lindjen e Mesme nën administratën Biden
abcnews.al
Para se t’u japë mend të tjerëve, Perëndimi duhet të respektojë vetë parimet e tij demokratike
exit.al
Rama rendit arritjet si kreu i OSBE: Treguam ambicien tonë me zjarr e karizëm
exit.al
PD padit në SPAK ministren Olta Xhaçka
monitor.al
Danimarka i jep fund të gjitha kërkimeve të reja të naftës dhe gazit
monitor.al
4 këshilla për të pasur sukses nga njeriu më i pasur në botë, Jeff Bezos
kallxo.com
Të hënën, Shpejtim Bulliqi merr detyrën e Kryetarit të Podujevës
lajme.rtsh.al
Kartat e kreditit, dy banka zotërojnë 78% të tregut
ina-online.net
Kuvendi i Kosovës votoi projektligjin për rimëkëmbje ekonomike, ja sa milionë euro do të shpërndahen
balkanweb.com
Thellohet skandali me rrugën Korçë-Ersekë. ARRSH lejoi nisjen e punimeve pa leje ndërtimi dhe pa kompani mbikëqyrëse
portalb.mk
RMV, “Boll më” dekoruan EVN-në me trofeun “Hajni i Artë”, propozim ligji së shpejti në kuvend (VIDEO)
kohajone.com
Berisha: Veton Surroi, nga Ministër i Jashtëm i Shqipërisë në i persekutuar politik
tesheshi.com
Perla e një deputeteje: “Kush e shkruan ligjin për shtetin seksual?”
lajme.rtsh.al
VENDIMET/ KKT miraton leje për hotele në Jug, 2 parqe fotovoltaikë dhe terminalin e aeroportit të Kukësit
tvklan.al
PE: Lajmet e rreme në Shqipëri, për klikime ose nga politika
sot.com.al
“Është një humbje për Partinë Demokratike”, Sali Berisha ndan lajmin e hidhur

Shahpaska: Punojmë për integrimin e tërësishëm të romëve në shoqëri

Tetova Sot 27.10. 16:29

Shahpaska: Punojmë për integrimin e tërësishëm të romëve në shoqëri

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale Jagoda Shahpaska sot mori pjesë në mbledhjen ministrore “Integrimi romëve” në Tiranë, Republika e Shqipërisë. Ajo përmes video fjalimit të saj, i transmetoi porositë kryesore lidhur me temën në mbledhjen ministrore. “Republika e Maqedonisë së Veriut është pje»»»

tetovasot.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.