Stoltenberg: Po shqyrtojmë rritjen e përhershme të pranisë së NATO-s

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Epoka e Re Kosovo 20.11. 22:37

Stoltenberg: Po shqyrtojmë rritjen e përhershme të pranisë së NATO-s

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, tha në Prishtinë më 20 nënor se aleanca po shqyrton nëse duhet të ketë një shtim të përhershëm të pranisë së saj ushtarake në Kosovë, pas shpërthimit të dhunës në shtator. “Tani ne po shqyrtojmë nëse duhet të kemi shtim të përhershëm për t’u sigu»»»

epokaere.com
Sot Albania 20.11. 16:43

Ndikimi rus dhe kërcënimi i stabilitetit në rajon, Stoltenberg zbarkon në Kosovë, ja çfarë pritet

Në kuadër të turit Ballkanik të nisur këtë të martë, shefi i NATO-s, Jens Stoltenberg, mbërriti në Prishtinë, ku zhvilloi një takim me presidenten Vjosa Osmani. Në kuadër të zhvillimeve në rajon, me interes të lartë pritet dhe konferenca e përbashkët për shtyp e kreut të NATO-s dhe presidentes së K»»»

sot.com.al
Bold News Albania 20.11. 16:35

Ndikimi rus dhe kërcënimi i stabiliteteit në rajon, Stoltenberg mbërrin në Kosovë

Në kuadër të turit Ballkanik të nisur këtë të martë, shefi i NATO-s, Jens Stoltenberg, mbërriti në Prishtinë, ku zhvilloi një takim me presidenten Vjosa Osmani. Në kuadër të zhvillimeve në rajon, me interes të lartë pritet dhe konferenca e përbashkët për shtyp e kreut të NATO-s dhe presidentes së K»»»

boldnews.al
Arbresh Kosovo 27.11.2022. 18:57

Osmani: Me NATO-n kemi koordinim për tërë territorin e KosovësTë ngjashme

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani ka qëndruar sot në kazermën “Adem Jashari” në Prishtinë. Duke inspektuar këtë organizatë, Osmani tha se FSK është duke kaluar nëpër një tranzicion shumë të rëndësishëm. Gjithashtu ajo foli edhe për takimet e saj, përkatësisht me sekretarin e përgjithshëm të NATO-s»»»

arbresh.info
RTK Kosovo 27.11.2022. 17:31

Osmani: Me NATO-n kemi koordinim për tërë territorin e Kosovës

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani ka qëndruar sot në kazermën "Adem Jashari" në Prishtinë. Duke inspektuar këtë organizatë, Osmani tha se FSK është duke kaluar nëpër një tranzicion shumë të rëndësishëm. Gjithashtu ajo foli edhe për takimet e saj, përkatësisht me sekretarin e përgjithshëm të NATO-s»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.