insajderi.com
Drejtori i KDI-së ironizon me kapjen e shtetit nga Albin Kurti
Ndërkallje e “360gradë” - 15 Pandemitë që ndryshuan botën
exit.al
Demontim i disa teorive dhe miteve mbi koronavirusin
insajderi.com
Zëdhënësja e PSD-së ia përmend Kurtit deklaratën për kapjen dhe ç’kapjen e shtetit
insajderi.com
VV e PDK filtrojnë në distancë, fjalë mbështetëse për njëra-tjetrën
koha.mk
Kur do ikë koronavirusi? Albana Fico: Nuk ka një datë fikse, si matet rënia e infeksionit
KORONAVIRUSI/ Behgjet Pacolli: Është situatë problematike
Koronavirusi, Bahtiri dhe Rakiq kërkojnë nga qytetarët e Mitrovicës të respektojnë orarin e lëvizjeveTë ngjashme
evropaelire.org
Bahtiri dhe Rakiq u kërkuan qytetarëve të zbatojnë masat kundër pandemisë
kallxo.com
Ministri Bislimi tregon si votuan ministrat e LDK-së për heqjen e tarifës 100 për qind
insajderi.com
Kadri Veseli e quan palaço Agim Bahtirin
ekonomiaonline.com
Kandidatit të VV-së për deputet i erdhi dita – emërohet kryesues i Bordit të KRU “Prishtina”
koha.net
Edhe Korisha e Prizrenit në karantinë
koha.mk
Pas shërimit nga COVID-19, përballja me stigmën e sëmundjes
ITALI – Tregu i automjeteve në paralizë, si asnjëherë më parë në njëqind vitet e fundit
Jo kaq poshtë zoti Rama!
Gazeta italiane: Shqipëria e Ramës përtej solidaritetit: skandale, marrëdhënie të errëta, demokraci e pezulluar
COVID-19 – Tejkalohet pragu simbolik i një milion të infektuarve, 51 718 të vdekur
kohajone.com
100 mijë fëmijë shqiptarë të uritur? Hazizaj: UNICEF po hesht
7500 kg miell ndihmohen njerëzit në nevojë në Han të Elezit nga Bereqeti
shqiptarja.com
Situata në qarkun Shkodër/ Vijon shpërndarja e pensioneve, gjendje e mirë shëndetësore për të prekurit me COVID-19
newsbomb.al
“Nuk kemi nevojë të shypim para, kemi likujditet”, Guvernatori Sejko: Rimëkëmbja e ekonomisë varet nga rënia e rasteve me koronavirus
OST: Ndërprerje energjie nesër në disa zona të Durrësit
syri.net
Jo izolim ju lutem, ne jemi suedezë -Është çështje lirie, jo epidemiologjie
shqiptarja.com
Guximi i infermieres shqiptare Doriana në luftën me COVID-19 në Itali: Po heqim dorë nga dashuritë tona të mëdha!
CEO i Abi Bank: Qeveria do marrë borxh në bankat vendase, sistemi bankar solid
koha.net
Virusi që po trondit Amerikën: Shtëpia e Bardhë llogarit deri në 200 mijë të vdekur
shekulli.com.al
Si mund të mposhtet Koronavirusi në Itali? E ardhmja e saj është në duart e Gjermanisë
gazetamapo.al
Megaspitalet e Europës, mijëra shtretër në Qendrat e Panaireve
koha.mk
Çmimi i naftës u rrit pas postimit të Trampit

Më 1 Mars Gjermania hap dyert për fuqinë punëtore, por përballet me një lajm jo të mirë

Shqiptarja 26.02. 10:07

Më 1 Mars Gjermania hap dyert për fuqinë punëtore, por përballet me një lajm jo të mirë

Më shumë se 15 vite kanë kaluar pas raundit të parë të madh të zgjerimit të Bashkimit Europian me vendet europianolindore e qendrore në vitin 2004. Pak më vonë u bë realitet për këto vende edhe liria e punësimit në BE, një temë që shkaktoi jo pak debate tek anëtarët e vjetër të unionit. Veçanërisht»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.