ina-online.net
Grenell-Bidenit: Kosova e Serbia e dinë dallimin mes premtimeve boshe të administratës Obama-Biden dhe veprave të Trump
ina-online.net
Joe Biden: Marrëveshja Kosovë – Serbi me njohje reciproke
lapsi.al
Analiza/ Pse po e konverton Erdogan ish bazilikën e Shën Sofisë
portalb.mk
Liria e fesë në botë sërish e rëndësishme për BE-në
shqiptarja.com
Zgjedhje më mirë se votime
ina-online.net
Ahmeti: Nëse Zaev dhe Mickoski bëhen bashkë, atëherë do të bashkohen edhe shqiptarët
balkanweb.com
Projekti për mbetjet/ Klosi: Një sezon i pastër në kushtet e pandemisë. Zingraf: Të gjitha projektet, synojnë futjen e Shqipërisë në BE
koha.net
Një natë në Srebrenicë
syri.net
'Trimërimi' i fundit i Edi Ramës!
tvklan.al
Manastirliu: Identifikohen rastet e para me Covid-19 në qendrat verore
syri.net
Gabimi fatal i Ramës/ Çfarë mesazhi dha duke prishur marrëveshjen e 5 qershorit
Ministri Majko tregon arsyen pse e shiti shtëpinë në qendër të Tiranës: Një agjenci mike për sigurinë më kërkoi të largohem nga…
vizionplus.tv
Mitsotakis: Greqia dënon vendimin e Turqisë për ta kthyer ‘Hagia Sophia’ në një xhami
aa.com.tr
Erdoğan: Nuk do t'i harrojmë dëshmorët tanë, e as gjenocidin e Srebrenicës
Seladin Xhezairi i drejtohet Zaevit pas skandalit: Shqiptarët nuk e durojnë këtë nënçmim
gazetamapo.al
Metoda e kërkimit dhe analizat e një Mohës
gazetamapo.al
Njerëzit e shihnin shkrimin tim si një hobi, një gjë e lezetshme që bëja për të kaluar kohën
Anton Quni: Shumë shpejtë do të pajtohen Vjosa e Xhaviti për kafe
rtsh.al
Tërmeti i 26 nëntorit, nis dhënia e granteve për banesat individuale
ata.gov.al
Rindërtimi/ 250 shtëpitë e para individuale do t’u dorëzohen banorëve në muajin tetor
cna.al
“Hapja e listave vetëm brenda Rajoneve është një vrimë në ujë”/ Topollaj: Forcon sistemin e kryetarokracisë
cna.al
Foto-Basha iu çon shkodranëve, të dënuarin për mashtrues
almakos.com
BDI-ja ndërtoi banesa për maqedonasit
ata.gov.al
Basha: Me taksën e sheshtë do ta shndërrojmë Shqipërinë në një vend tërheqës për të investuar
tetovasot.com
Ahmeti nga Tetova : Me 16-të korrik do të këndohet kënga e re
shqiptarja.com
Drogë në makinë dhe kanabis i mbjellur në shtëpi, arrestohet në Himarë 28-vjeçar
shqiptarja.com
8 mld lekë për riparimin e shtëpive të dëmtuara nga tërmeti! Ahmetaj: 2.5 mld lekë vetëm për Durrësin! Rama: Në tetor dorëzojmë banesat e para
ina-online.net
NATO vlerëson mundësinë për ta transformuar bazën detare të Pashalimanit në Vlorë
rtv21.tv
Mungesa e unitetit politik për dialogun, dobësim i pozitës së Kosovës
bislame.net
Varroset Mehdi ef. Hoxha (1950-2020)
ata.gov.al
FRANCË – Parisi propozime Uashingtonit për bashkim në marrëveshjen për taksimin dixhital
koha.net
Opozita në Prishtinë kritikon Komunën pas shtimit të rasteve me COVID-19

'Gjarpri tentoi të kafshojë nderin e familjes sime'/ Osmani, Thaçit: Babai njohu si komandant suprem Rugovën, prandaj...

Syri 09.06. 23:54

'Gjarpri tentoi të kafshojë nderin e familjes sime'/ Osmani, Thaçit: Babai njohu si komandant suprem Rugovën, prandaj...

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani i përgjigjet presidentit Hashim Thaçi pas sulmeve që ky i fundit i ka bërë familjes së saj. "Sonte, gjarpri paska provuar të kafshojë nderin e familjes sime", nis reagimin e saj në Facebook më e votuara e LDK në zgjedhjet e fundit. "Babai im e ka njohur»»»

syri.net
Indeks 03.06. 09:53

Seanca për votim të qeverisë/ Presidenti nuk merr ftesë për të qenë i pranishëm

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ende nuk ka pranuar ftesë që të marrë pjesë në seancën e sotme të votimit të Qeverisë së Kosovës, transmeton IndeksOnline. Burimet e IndeksOnline brenda Kuvendit të Kosovës kanë thënë se kryetarja Vjosa Osmani nuk i ka dërguar akoma ftesë presidenti»»»

indeksonline.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.