Adevarul 4m

Nicușor Dan, alături de marile capitale ale lumii în „Coaliția de Voință” pentru Ucraina, la 4 ani de război

Home Politică Nicușor Dan, alături de marile capitale ale lumii în „Coaliția de Voință” pentru Ucraina, la 4 ani de război Nicușor Dan, alături de marile capitale ale lumii în „Coaliția de Voință” pentru Ucraina, la 4 ani de război 0 0 1 live Publicat: 24.02.2026 11:49 Președintele Nicușor Dan part»»»

adevarul.ro
Economica 4m

OUG cu prima zi neplătită de concediu medical a ajuns pe masa CCR, la sesizarea Avocatului Poporului - Economica.net

Avocatul Poporului a sesizat Curtea Constituțională a României (CCR) cu privire la neconstituționalitatea art. II din OUG nr. 91/2025, referitor la neplata primei zile de concediu medical, în urma sesizării transmise de Federația Asociațiilor Bolnavilor de Cancer (FABC). Avocatul Poporului a apreci»»»

economica.net
Economica 4m

Ultimele cadouri ale iernii, de la BT Kiddo: 10% cashback până la finalul lunii februarie - Economica.net

Până pe 28 februarie 2026, programul ”BT Pay Kiddo”, propus de Banca Transilvania, vine cu bani de buzunar pentru cei mici, cu ajutorul părinților. Aceștia trebuie doar să le facă celor mici ”BT Pay Kiddo” și copiii vor primi garantat 10% cashback – în limita a 50 de lei. Singura condiție: până la »»»

economica.net
Business24 4m

Action deschide al nouălea magazin în România la Satu Mare

Action, retailer discount non-food cunoscut pentru oferta de produse sub 5 lei, deschide joi, 26 februarie 2026, al nouălea magazin în România, în Satu Mare, pentru a-și extinde prezența pe piața locală și a răspunde cererii de articole la prețuri accesibile.Noua unitate Action din Satu Mare, situa»»»

business24.ro
Business24 4m

Piața auto din România a înregistrat cea mai puternică prăbușire din Europa. Probleme mari pentru industria auto

Piața auto din România a înregistrat un declin de 33,5% în ritm anual, în condițiile în care în prima lună a acestui an au fost înmatriculate doar 7.927 autoturisme, comparativ cu 11.920 autoturisme în luna ianuarie a anului trecut.Industria auto europeană este în mijlocul unei transformări majore,»»»

business24.ro
Business24 4m

Australia plătește 310 milioane AUD pentru piese ale reactoarelor submarinelor din alianța AUKUS impulsionând industria navală

Guvernul australian, în Canberra, a anunțat marți, 24 februarie 2026, că a plătit 310 milioane AUD (dolar australian) pentru primele piese ale reactoarelor construite de Regatul Unit, ce vor alimenta viitoarele submarine din clasa SSN-AUKUS, în cadrul alianței AUKUS, pentru consolidarea capacitățil»»»

business24.ro
Adevarul 5m

Rusia desfășoară întăriri pentru a opri contraofensiva ucraineană din sud. Camioane cu soldați, trimise în plină zi

Home Știri Externe Europa Rusia desfășoară întăriri pentru a opri contraofensiva ucraineană din sud. Camioane cu soldați, trimise în plină zi Rusia desfășoară întăriri pentru a opri contraofensiva ucraineană din sud. Camioane cu soldați, trimise în plină zi 0 Război în Ucraina 0 1 live Publicat: 24»»»

adevarul.ro
HotNews 7m

Val de turiști fără precedent în El Salvador după o campanie contra bandelor cu 90.000 de arestări / Există și un revers al medaliei

El Salvador, o țară din America Latină care până acum era afectată de infracționalitate, are parte acum de o creștere turistică fără precedent care a apărut în urma declarării unei stări de urgență care a dus la arestarea a zeci de mii de presupuși membri ai bandelor, transmite AFP. Pe plaja El Tun»»»

hotnews.ro
Curierul National 8m

Trei state – un vector strategic: Ucraina, România și Republica Moldova înființează Alianța Cibernetică pentru Reziliență Regională

Sursa: dnsc.ro În cadrul Forumului Internațional de Reziliență Cibernetică de la Kiev 2026, desfășurat sub auspiciile Centrului Național de Coordonare a Securității Cibernetice din cadrul Consiliului Național de Securitate și Apărare al Ucrainei (NCSCC), a fost semnat un Memorandum de Înțelegere tr»»»

curierulnational.ro
Digi24 8m

„Dacă va guverna un singur partid veți regreta”, avertizează liderul UDMR. Kelemen Hunor vrea coaliție și după 2028

Președintele UDMR susține că varianta unui guvern de Coaliție este cea mai bună în acest moment, chiar dacă poate însemna încetinirea deciziilor. „Veți regreta” dacă din 2028 va guverna un singur partid, a mai declarat acesta. Întrebat într-un interviu la RFI despre atacurile dintre liderii Coaliți»»»

digi24.ro
Curierul National 8m

Petromidia, cea mai mare rafinărie din țară, intră în revizia programată

Sursa: e-nergia.ro Rompetrol Rafinare, companie membră a Grupului KMG International (Rompetrol), sistează activitatea operațională a rafinăriilor Petromidia Năvodari și Vega Ploiești, pentru realizarea reviziei tehnologice intermediare programate, la începutul lunii martie, pentru o perioadă de apr»»»

curierulnational.ro
Ziarul Financiar 8m

Nikolay Belchev, CEO Expur: România dispune de capacitate şi resurse agricole pentru biodiesel, dar nu valorifică producţia locală

Expur, unul dintre cei mai mari jucători de pe piaţa de ulei şi de produse conexe aşa cum este biodieselul, lucrează cu fermieri pentru culturi energetice şi investeşte în cogenerare, iar biocombustibilul produs din plante în România poate reduce emisiile şi costurile energiei, potrivit lui Nikolay»»»

zf.ro
Gandul 10m

Avertismentul de la vârful Pentagonului pentru Trump: „Trupele americane vor fi în mare pericol dacă atacă Iranul”

Un avertisment grav vine chiar de la vârful Pentagonului în contextul în care Donald Trump pare tot mai decis să ordone un atac aerian de amploare asupra Iranului. Generalul Dan Caine l-a avertizat pe șeful de la Casa Albă despre riscurile majore la care ar expune trupele SUA, din cauza lipsei de m»»»

gandul.ro
Observator 15m

Bolojan, la 4 ani de război în Ucraina: Rezistenţa Kievului este esenţială pentru securitatea Europei

"Astăzi, când se împlinesc patru ani de la declanşarea de către Rusia a războiului său brutal şi neprovocat şi a invaziei la scară largă a Ucrainei, Guvernul României îşi exprimă sprijinul şi solidaritatea faţă de poporul ucrainean în lupta sa pentru libertate, suveranitate şi pace", declară premie»»»

observatornews.ro
Ziua Cargo 16m

Piața de transport persoane se reinventează

143 de operatori de transport persoane nu și-au mai înnoit licența în 2025, iar 223 de companii au fost nou licențiate. Flota totală raportată, la 19 ianuarie 2026, față de aceeași dată a anului trecut, a crescut, de asemenea. Potrivit datelor furnizate de ARR, la 19 ianuarie 2026, 3.210 operatori »»»

ziuacargo.ro
Economica 16m

Agricultura cântărește 2,5% din PIB-ul României, dar pierde teren față de 2009 - Economica.net

România se află printre statele UE cu cea mai mare contribuție a agriculturii la PIB, dar cu toate acestea ponderea sectorului a scăzut semnificativ în ultimii 15 ani, arată datele europene, potrivit Termene.ro. În 2024, valoarea adăugată a agriculturii din România a reprezentat 2,5% din PIB, plasâ»»»

economica.net
Adevarul 16m

Expert în Rusia, la 4 ani de la începerea războiului: De ce întârzie pacea și de ce eșecul Ucrainei ar fi o catastrofă pentru România

Home Știri Interne Evenimente Expert în Rusia, la 4 ani de la începerea războiului: De ce întârzie pacea și de ce eșecul Ucrainei ar fi o catastrofă pentru România Exclusiv Expert în Rusia, la 4 ani de la începerea războiului: De ce întârzie pacea și de ce eșecul Ucrainei ar fi o catastrofă pentru »»»

adevarul.ro
Romania TV 17m

Preşedintele Nicuşor Dan participă la reuniunea „Coaliţiei de Voinţă” / Bolojan: Rezistenţa Ucrainei este esenţială pentru securitatea întregii Europei

Potrivit comunicatului transmis de Administrația Prezidențială, reuniunea va avea loc în format online, iar președintele Nicușor Dan va lua parte la discuții de la Palatul Cotroceni. Coaliția de Voință este un format informal al statelor care susțin Ucraina. În urma prezențelor anterioare la confer»»»

romaniatv.net
Adevarul 17m

O tânără din Ucraina a fugit de război și a început o nouă viață la Iași, împreună cu fiica sa. „Nu auzisem niciodată limba română”

Home Știri Externe Europa O tânără din Ucraina a fugit de război și a început o nouă viață la Iași, împreună cu fiica sa. „Nu auzisem niciodată limba română” O tânără din Ucraina a fugit de război și a început o nouă viață la Iași, împreună cu fiica sa. „Nu auzisem niciodată limba română” 0 0 1 liv»»»

adevarul.ro
Adevarul 17m

UE va reduce misiunea diplomatică rusă și va interzice intrarea foștilor militari ai Federației Ruse. Războiul nu mai e doar pe front

Home Știri Externe Europa UE va reduce misiunea diplomatică rusă și va interzice intrarea foștilor militari ai Federației Ruse. Războiul nu mai e doar pe front UE va reduce misiunea diplomatică rusă și va interzice intrarea foștilor militari ai Federației Ruse. Războiul nu mai e doar pe front 0 0 1»»»

adevarul.ro
HotNews 19m

Rusia a deschis un dosar penal împotriva controversatului fondator al Telegram, Pavel Durov, pentru „facilitarea activităţilor teroriste”

Rusia îl investighează Pavel Durov, creatorul aplicației de mesagerie Telegram, în cadrul unui dosar penal privind „facilitarea activităților teroriste”, anunță publicația rusă de stat Rossiyskaya Gazeta, citând Serviciul Federal de Securitate (FSB) de la Moscova, potrivit Reuters. Durov nu a putut»»»

hotnews.ro
Evz 21m

Nicușor Dan participă la Coaliția de Voință. Liderii europeni vor discuta despre războiul din Ucraina

Președintele Franței, Emmanuel Macron, va coprezida marți, alături de premierul britanic Keir Starmer, o nouă reuniune a Coaliției de Voință, organizată prin videoconferință la ora 12:00, ora locală a Franței (13:00, ora României). La întâlnire va lua parte și președintele României, Nicușor Dan. Re»»»

evz.ro
Business Magazin 22m

Exclusiv: Michele Nusco face o nouă tranzacţie în România: City Nord Group cumpără un teren de 3 hectare de la Nusco în Tunari şi pregăteşte un proiect de peste 400 de apartamente

Dezvoltatorul imobiliar City Nord Group, fondat de Rareş Mincinescu şi Cristinel Deliu, a achiziţionat de la Nusco Imobiliara un teren de aproximativ 3 hectare în oraşul Tunari, pe strada Mihai Eminescu, pe care urmează să dezvolte un nou ansamblu rezidenţial de peste 400 de apartamente. Tranzacţia»»»

businessmagazin.ro
Bursa 24m

Bogdan Ivan, mesaj „ferm” la Washington: România are nevoie urgentă de mai multă energie în bandă

Ministrul Energiei, Bogdan Ivan, afirmă, după întâlnirea de la Washington, cu secretarii americani pentru Energie şi pentru Interne, că România este privită „ca un actor strategic în regiune” şi că mesajul său a fost „ferm”: România are nevoie urgentă de mai multă energie în bandă, în condiţiile în»»»

bursa.ro
Gandul 28m

Miruță se folosește de războiul din Ucraina pentru a-și ataca adversarii. Îi acuză de „propagandă” și „minciuni” pe cei care au îndrăznit să-l critice

Ministrul Apărării, Radu Miruță, a transmis un mesaj la patru ani de la izbucnirea războiului din Ucraina, în care critică adversarii politici pentru răspândirea unei așa-zise „propagande” Radu Miruță pare să profite de momentul ce marchează patru ani de război în Ucraina, pentru a-și ataca adversa»»»

gandul.ro
Bursa 28m

BNR: Depozitele la bănci ale firmelor şi populaţiei au scăzut cu 1,8%, în ianuarie 2026

Depozitele rezidenţilor clienţi neguvernamentali au scăzut în luna ianuarie 2026 cu 1,8% faţă de luna anterioară, până la nivelul de 664,101 miliarde lei, iar faţă de aceeaşi perioadă a anului anterior s-au majorat cu 6,3% (-3% în termeni reali), informează Banca Naţională a României (BNR). Potrivi»»»

bursa.ro
Ziua Cargo 28m

SUBVENȚII PENTRU INFRASTRUCTURA DE ÎNCĂRCARE LA SEDIU. e-MOVE RO

Operatorii de logistică și de transport (dar și clienții lor) au la dispoziție o nouă oportunitate de finanțare. Schema e-MOVE RO dispune de un buget total de 250 de milioane de euro, împărțit în două submăsuri. Roxana Mircea Submăsura 1, cu un buget de 101 milioane de euro, vizează infrastructura »»»

ziuacargo.ro
Economica 28m

EXCLUSIV Comisia Europeană transmite Guvernului României să nu mintă în legătură cu închiderea centralelor pe cărbune. Cere dovezi clare că România chiar a închis ce a anunțat că închide. Miza este un miliard de euro - Economica.net

O parte din corespondența dintre Guvern și Comisia Europeană pe marginea îndeplinirii angajamentelor asumate de România în zona închiderii centralelor pe cărbune arată că Bruxelles-ul nu crede că România a închis într-adevăr capacitățile pe care și-a asumat că le va închide.În acest sens, oficialii»»»

economica.net
Adevarul 29m

Islanda ia în calcul accelerarea referendumului privind aderarea la UE. De ce se grăbește Reykjavík?

Home Știri Externe Europa Islanda ia în calcul accelerarea referendumului privind aderarea la UE. De ce se grăbește Reykjavík? Islanda ia în calcul accelerarea referendumului privind aderarea la UE. De ce se grăbește Reykjavík? 0 0 1 live Publicat: 24.02.2026 11:15 Islanda analizează posibilitatea »»»

adevarul.ro
Adevarul 29m

Fondatorul Telegram, anchetat de Rusia. Kremlinul îl acuză de „facilitarea unor activităţi teroriste”

Home Știri Externe Rusia Fondatorul Telegram, anchetat de Rusia. Kremlinul îl acuză de „facilitarea unor activităţi teroriste” Fondatorul Telegram, anchetat de Rusia. Kremlinul îl acuză de „facilitarea unor activităţi teroriste” 0 0 1 live Publicat: 24.02.2026 11:23 Ultima actualizare: 24.02.2026 1»»»

adevarul.ro
Active News 29m

Călin Georgescu, după semnarea controlului judiciar: "Toată clasa politică e confiscată de sistem. La Consiliul de Pace al lui Trump a fost invitată România, nu administrația de la București”

ActiveNews se confruntă cu cenzura pe rețele sociale și pe internet. Intrați direct pe site pentru a ne citi și abonați-vă la buletinul nostru gratuit. Dacă doriți să ne sprijiniți, orice DONAȚIE este binevenită. Doamne, ajută! ascultă articolul UPDATE 11:05 - "Mulțumim lui Dumnezeu că suntem împre»»»

activenews.ro
Gandul 30m

Localitatea din România în care un apartament cu două camere se vinde cu doar 7.000 de euro, acum, în februarie 2026. Blocul este construit în 1980

Localitatea din România în care un apartament cu două camere se vinde cu doar 7.000 de euro, acum, în februarie 2026. Blocul este construit în 1980. Localitatea din România în care un apartament cu două camere se vinde cu doar 7.000 de euro, acum, în februarie 2026 Un apartament cu două camere, sit»»»

gandul.ro
HotNews 31m

4 ani de război Rusia – Ucraina. Dronele fac 80% dintre victime, războiul s-a schimbat fundamental: „Un mix de Primul Război Mondial și Al Treilea Război Mondial”

Imediat după invazia Rusiei în urmă cu patru ani, artileria, rachetele, tancurile și războiul de tranșee au dominat lupta, așa cum se întâmplase de nenumărate ori în trecut în conflagrațiile mondiale. Azi, însă, dronele sunt cele care provoacă majoritatea pierderilor – până la 80% din morții și răn»»»

hotnews.ro
Digi24 33m

Kelemen Hunor anunță ce taxe vor scădea: „Coaliția a primit semnalul din societate”. Unde s-au blocat negocierile pe buget

Kelemen Hunor a explicat decizia Coaliției de a reduce unele taxe, după ce majorările intrate în vigoare la începutul anului au nemulțumit populația. Este vorba despre modificări în privința impozitelor pentru locuințele vechi, dar și a taxelor datorate de persoanele cu handicap. În plus, liderul U»»»

digi24.ro
Digi24 33m

Mesajul lui Ilie Bolojan la patru ani de la declanșarea războiului pe scară largă din Ucraina: „Rezistența Kievului este esențială”

Premierul Ilie Bolojan a venit cu un mesaj pe rețelele sociale prin care a reiterat sprijinul și solidaritatea României față de poporul ucrainean în lupta sa pentru libertate, suveranitate și pace. Șeful Executivului de la București a scris pe pagina sa de Facebook: „Astăzi, când se împlinesc patru»»»

digi24.ro
Business Magazin 35m

Un raport apocaliptic care a devenit viral a alimentat un val de panică faţă de AI şi a dus la scăderi pe bandă pe bursa din SUA: Următoarea criză nu vine din supra-îndatorare, nici din industria tech, ci va fi o criză globală a inteligenţei. „De-a lungul întregii istorii economice moderne, inteligenţa umană a fost factorul rar. Acum asistăm la erodarea acelei prime”

Nu este nevoie de mult pentru a provoca mişcări turbulente ale acţiunilor într-o piaţă dominată de titluri tech şi extrem de sensibilă la perspectivele inteligenţei artificiale. Dar nimic nu subliniază mai bine fragilitatea actuală a pieţei decât ce s-a întâmplat luni, când unul dintre factorii din»»»

businessmagazin.ro
Curierul National 37m

După patru ani de război în Ucraina, Rusia începe să simtă costurile conflictului

Pierderi umane, recrutări agresive și presiuni economice tot mai mari arată impactul războiului asupra societății din Rusia. La patru ani de la declanșarea invaziei la scară largă a Ucrainei, consecințele războiului inițiat de Vladimir Putin devin tot mai vizibile în interiorul Rusiei. În orașul Ye»»»

curierulnational.ro
Romania TV 38m

Bugetul pe 2026, blocat în Coaliţie. Kelemen Hunor: "A fost o prostie să includem obiective nerealiste în PNRR"

Proiectul de buget ar urma să fie trimis în Parlament săptămâna viitoare pentru dezbatere și vot, însă negocierile din coaliție sunt încă în desfășurare, a declarat președintele UDMR, Kelemen Hunor. El a avertizat că există puncte sensibile neînchise, în special în privința investițiilor publice, a»»»

romaniatv.net
Jurnalul 39m

Lukoil și retragerea din Trident -  încă o lecție dură pentru România

Dumitru Chisăliță, președintele AEI, susție că atunci când un investitor invocă forța majoră într-un proiect strategic din Marea Neagră, problema nu mai este doar contractuală. Devine geopolitică, economică și, mai ales, europeană. Trident era, pe hârtie, una dintre piese potențiale ale puzzle-ului»»»

jurnalul.ro
Ziua Cargo 40m

De ce digitalizarea eșuează în transport: o problemă de abordare, nu de tehnologie

Digitalizarea a devenit o realitate, în transportul rutier. În majoritatea companiilor există, astăzi, soluții pentru preluarea comenzilor, planificare, flotă, documente sau monitorizare. Cu toate acestea, în practică, nivelul de control operațional rămâne, adesea, sub așteptări. Datele sunt multe,»»»

ziuacargo.ro
Stirile PRO 41m

Corneliu Bjola: „România a pierdut războiul hibrid cu Rusia". Profesorul critică „negocierile politice" de la SRI și SIE - Știrile ProTV

Profesorul Corneliu Bjola denunță modul în care sunt numiți șefii agențiilor de informații românești — prin negocieri politice, fără o dezbatere publică prealabilă.»»»

stirileprotv.ro
Ziarul Profit 42m

Bărbat înjunghiat de iubita însărcinată. De la ce a pornit conflictul sângeros între cei doi tineri - Ziarul Profit

Incidentul a avut loc în locuința celor doi, unde trăiau împreună de aproximativ doi ani. Cuplul are un copil de nouă luni și aștepta al doilea copil. Potrivit rudelor, relația lor era, până recent, una fără episoade de violență. Conform primelor date din anchetă, în urma unui scandal, tânăra l-ar »»»

ziarulprofit.ro
HotNews 43m

Un oficial român i-a răspuns lui Dmitri Medvedev pe X, după ce acesta a numit-o pe Kaja Kallas „șobolan blond”

Jignirile lui Medvedev la adresa Înaltei Reprezentante a UE au primit o replică de la Ministerul român de Externe. Purtătorul de cuvânt al Ministerului român de Externe (MAE), Andrei Țărnea, i-a răspuns fostului președinte al Rusiei Dmitri Medvedev, la un mesaj în care acesta o jignea pe Kaja Kalla»»»

hotnews.ro
Bursa 44m

Noul tarif vamal al lui Trump intră în vigoare la o rată mai mică decât se aştepta

Noile tarife vamale globale impuse de preşedintele american Donald Trump au intrat în vigoare la 10%, în ciuda promisiunii de a le introduce la o rată mai mare, potrivit BBC. După ce Curtea Supremă a blocat vineri multe dintre taxele sale radicale la import, preşedintele a declarat că va introduce »»»

bursa.ro
Digi24 45m

Președintele Nicușor Dan participă la reuniunea „Coaliției de Voință”, la 4 ani de război în Ucraina

Președintele României, Nicușor Dan, va participa de la ora 13:00, în format de videoconferință, la o nouă reuniune a Coaliției de Voință, grupul statelor care sprijină Ucraina. Discuția are loc în contextul în care astăzi se împlinesc patru ani de când Rusia a invadat Ucraina. Administrația prezide»»»

digi24.ro
Capital 46m

Putin nu a învins Ucraina. Mesajul lui Zelenski la patru ani de la începutul războiului: Să nu devalorizăm toată lupta, curajul, demnitatea

Președintele Volodimir Zelenski a transmis un mesaj video cu ocazia a patru ani de la începutul invaziei ruse, subliniind că Vladimir Putin nu a reușit să învingă Ucraina. Liderul ucrainean a evidențiat curajul și rezistența poporului său și a reafirmat angajamentul pentru o pace „puternică, demnă »»»

capital.ro
Evz 46m

La patru ani de la război, „Ucraina a ales să reziste și a rămas în picioare”. Mesajul Maiei Sandu și valul de solidaritate din Republica Moldova

Republica Moldova. „Ucraina a ales să reziste. Și a rămas în picioare.” Acesta este mesajul transmis de președinta Republicii Moldova, Maia Sandu, la împlinirea a patru ani de la declanșarea invaziei ruse în Ucraina. Șefa statului a vorbit despre curajul și determinarea poporului ucrainean, sublini»»»

evz.ro
Gandul 48m

Ursula von der Leyen reafirmă din Kiev sprijinul UE pentru Ucraina la patru ani de război: „Europa este alături de voi”

La împlinirea a patru ani de la declanșarea războiului din Ucraina, șefa Comisiei Europene, Ursula von dey Leyen reafirmă sprijinul total al Uniunii Europene pentru Kiev. Lidera UE susține că pacea poate fi obținută doar în condițiile stabilite de statul ucrainean. Președinta Ursula von der Leyen a»»»

gandul.ro
Ziarul Financiar 48m

Bursă. Cris-Tim depăşeşte o capitalizare de 2 miliarde lei, adică 500 mil. euro. De la listarea din octombrie, acţiunile au urcat cu 55%, peste indicele BET

. Cris-Tim Family Holding (CFH), companie antreprenorială controlată de familia Timiş, a atins luni o capitalizare de piaţă de 2 miliarde lei, marcând o premieră pentru primul emitent antre­pre­norial de anvergură listat pe piaţa reglementată a Bursei de Valori Bucureşti. La ora 10:30, acţiunile CF»»»

zf.ro
Bursa 49m

Kelemen Hunor: Săptămâna viitoare ar trebui să ajungă bugetul în Parlament

Preşedintele UDMR, Kelemen Hunor, a declarat că proiectul de buget ar trebui să ajungă în Parlament săptămâna viitoare pentru dezbatere şi vot, în condiţiile în care în prezent au loc încă discuţii tehnice pe marginea documentului, potrivit RFI. "Săptămâna viitoare ar trebui să ajungă bugetul în Pa»»»

bursa.ro