Gjykata Speciale konfirmon se ka të infektuar me Covid-19 në Hagë: Ka disa rezultate pozitive

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Periskopi Albania 25.11. 12:01

Gjykata Speciale konfirmon se ka të infektuar me Covid-19 në Hagë: Ka disa rezultate pozitive

Dje në mediat kosovare u raportua që dy ish-pjesëtarë të UÇK-së që po mbahen në Qendrën e Paraburgimit në Hagë ishin infektuar me Covid-19. Sot, vjen konfirmimi i Gjykatës Speciale. Bëhet fjalë për Rexhep Selimin dhe Nasim Haradinajn, dy figura të shquara të luftës së UÇK-së por edhe të pasluftës. »»»

periskopi.com
Klan Kosova Kosovo 25.11. 00:41

Rexhep Selimi dhe Nasim Haradinaj infektohen me COVID-19

Rexhep Selimi dhe Nasim Haradinaj, që po akuzohen nga Gjykata Speciale në Hagë, janë infektuar me COVID-19 në qendrën e paraburgimit. “Së paku dy prej ish-drejtuesve të UÇK-së kanë rezultuar pozitivë në testet e koronavirusit. Derisa pritet të analizohen edhe mostrat e tjera për të parë nëse janë t»»»

klankosova.tv
Zeri Kosovo 24.11. 23:39

Rexhep Selimi dhe Nasim Haradinaj infektohen me COVID-19 në qendrën e paraburgimit në Hagë

Dy ish-luftëtarë të UÇK-së, Rexhep Selimi dhe Nasim Haradinaj, që po akuzohen nga Gjykata Speciale në Hagë, janë infektuar me coronavirus në qendrën e paraburgimit. “Së paku dy prej ish-drejtuesve të UÇK-së kanë rezultuar pozitiv në testet e coronavirusit. Derisa pritet të analizohen edhe mostrat t»»»

RTK Kosovo 24.11. 23:35

Rexhep Selimi dhe Nasim Haradinaj infektohen me Covid-19

Dy ish-luftëtarë të UÇK-së, Rexhep Selimi dhe Nasim Haradinaj janë infektuar me COVID-19 në qendrën e paraburgimit në Hagë. “Së paku dy prej ish-drejtuesve të UÇK-së kanë rezultuar pozitiv në testet e coronavirusit. Derisa pritet të analizohen edhe mostrat tjera për të parë nëse janë të prekur edhe»»»

Oranews Albania 24.11. 23:17

Koronavirusi futet në Hagë, infektohen ish-luftëtarët e UÇK-së, Rexhep Selimi dhe Nasim Haradinaj, priten analizat për të tjerët

Mediat në Kosovë raportojnë se dy ish-luftëtarë të UÇK-së, Rexhep Selimi dhe Nasim Haradinaj, që po akuzohen nga Gjykata Speciale në Hagë, janë infektuar me coronavirus në qendrën e paraburgimit. “Së paku dy prej ish-drejtuesve të UÇK-së kanë rezultuar pozitiv në testet e coronavirusit. Derisa prit»»»

oranews.tv
Tetova Sot Macedonia del Nord 24.11. 23:07

Rexhep Selimi dhe Nasim Haradinaj infektohen me Covid-19

Dy ish-luftëtarë të UÇK-së, Rexhep Selimi dhe Nasim Haradinaj janë infektuar me COVID-19 në qendrën e paraburgimit në Hagë. “Së paku dy prej ish-drejtuesve të UÇK-së kanë rezultuar pozitiv në testet e coronavirusit. Derisa pritet të analizohen edhe mostrat tjera për të parë nëse janë të prekur edhe»»»

tetovasot.com
Kosova Sot Kosovo 24.11. 22:21

Rexhep Selimi dhe Nasim Haradinaj infektohen me Covid-19

Dy ish-luftëtarë të UÇK-së, Rexhep Selimi dhe Nasim Haradinaj janë infektuar me COVID-19 në qendrën e paraburgimit në Hagë. “Së paku dy prej ish-drejtuesve të UÇK-së kanë rezultuar pozitiv në testet e coronavirusit. Derisa pritet të analizohen edhe mostrat tjera për të parë nëse janë të prekur edhe»»»

kosova-sot.info
Telegrafi Kosovo 24.11. 21:37

Infektohen me COVID-19 dy nga ish-drejtuesit e UÇK-së që po mbahen në Hagë

Disa prej ish-luftëtarëve të UÇK-së që po akuzohen nga Gjykata Speciale në Hagë janë infektuar me coronavirus në qendrat e paraburgimit. “Së paku dy nga ta kanë rezultuar pozitiv në testet e coronavirusit. Derisa pritet të analizohen edhe mostrat tjera nëse janë të prekur edhe personat e tjerë që p»»»

telegrafi.com
Bota Press Kosovo 28.05. 12:39

Seanca ndaj Gucatit dhe Haradinajt, mbrojtësit kërkojnë lejimin e vizitave familjare për të paraburgosurit në Hagë - BotaPress

Është duke vazhduar seanca ndaj kryetarit të OVL-UÇK-së, Hysni Gucatit dhe nënkryetarit Nasim Haradinaj, në Gjykatën Speciale në Hagë. Kërkesë e mbrojtjes së dyshes gjatë kësaj seance ishte edhe lehtësimi i masave për lejimin e kontaktit fizik të mbrojtësve me klientët dhe vizitat familjare. Avokat»»»

botapress.info
EO - Ekonomia Online Kosovo 28.05. 12:23

Mbrojtësit e Gucatit dhe Haradinajt kërkojnë lejimin e vizitave familjare për të paraburgosurit në Hagë

Është duke vazhduar seanca ndaj kryetarit të OVL-UÇK-së, Hysni Gucatit dhe nënkryetarit Nasim Haradinaj, në Gjykatën Speciale në Hagë. Kërkesë e mbrojtjes së dyshes gjatë kësaj seance ishte edhe lehtësimi i masave për lejimin e kontaktit fizik të mbrojtësve me klientët dhe vizitat familjare. Avokat»»»

ekonomiaonline.com
Infokusi Kosovo 28.05. 12:23

Kur e marrin dozën e dytë të vaksinës Thaçi dhe të tjerët

Ka filluar seanca ndaj kryetarit të OVL-UÇK, Hysni Gucati dhe nënkryetarit Nasim Haradinaj në Gjykatën Speciale në Hagë. Nga Zyra administrative në kuadër të Gjykatës Speciale janë dhënë detaje edhe për mos lejimin e vizitave të familjarëve të të paraburgosurve. Një nga përfaqësuesit e kësaj zyre t»»»

gazetainfokus.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.