shqiptarja.com
Dy fjalë për injorantët që e shohin Ramën si 'perandor'
Letër e hapur SHBA-së dhe Bashkimit Evropian
exit.al
Komuna e Mitrovicës do të vendosë në memorial emrin e fëmijës rom të vrarë nga serbët
sot.com.al
Sekuestrimi i pronave të Ylli Ndroqit nga SPAK, ironizon keq Artan Hoxha: Ç'faj kishin ata që në makinë ishte pronari dhe …
vizionplus.tv
Shqipëria në flakë nga zjarret, shkrumbohen mijëra hektare me pyje
kallxo.com
Zyrtari serb i Kroacisë do të marrë pjesë në festimet e “Stuhisë”
sot.com.al
Kreshnik Spahiu: Ja çfarë do të thotë Lulzim Basha pas humbjes së zgjedhjeve në 2021
gazetablic.com
Dje pati kontakt me Avdullah Hotin, sot ky ministër del negativ
americaneye.al
Rabini Yisroel Finman “duhet t’jua kthejmë shqiptarëve atë që kanë bërë për ne”
botasot.info
Shkrumbohen 20 ha tokë, vazhdon 'lufta' me flakët në pyllin e Semanit
americaneye.al
“Efekti flutur”: Si rashë në dashuri me Shqipërinë
kohajone.com
“Zëri Amerikës”: Shqipëri, SPAK sekuestron pronat e Ylli Ndroqit. Reagojnë avokatët: Sulm politik
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Shkolla politike e Bashës, ose “tring zilja” në shtator!
indeksonline.net
Pas Vjosa Osmanit, deputeti i LDK-së kërcënon edhe Mimoza Kusari – Lilën
kosova.info
PSHDK nuk është subjekt fetar!
kallxo.com
Uji i vaditjes fut në konflikt banorët e Martaneshit me kompanitë e HEC-eve
ata.gov.al
TIA konfirmon 31 fluturime për datën 4 gusht, apel pasagjerëve për respektimin e protokolleve antiCOVID
kosova-sot.info
Policia ndërhynë në disa lokale për shkak të mosrespektimit të rregullave kundër pandemisë
abcnews.al
Dy vite pas shembjes, inaugurohet ura e re në Genova ku humbën jetën 43 persona
shqiptarja.com
Mesazhet e mbylljes, në kohën e listave të hapura
boldnews.al
Gazeta greke bën artikull për Pëllumb Marnikollaj në 4 vjetorin e vrasjes: U vra në mënyrë misterioze
Pas tragjedisë së 2 viteve më parë ku humbën jetën 43 persona inaugurohet ura e re në Xhenova
abcnews.al
Shullazi në regjimin “41 bis”, avokati: Nuk më lejuan ta takoja, kallëzim penal për burgun “313”,
kallxo.com
Gjyqtarja e Apelit Shkodër, Lindita Hoxha, përballet me probleme për pasurinë
tvklan.al
Zjarret djegin 598 hektarë pyje
vizionplus.tv
“Trump, nxitës i dhunës dhe shpëtimtar”
kosovalive360.com
Dialog pa konsensus politik dhe pa platformë
shqiptarja.com
Berisha 'kundër' Bashës, i del në mbrojtje Ylli Ndroqit: Viktimë e guximit, profesionalizmit dhe pavarësisë gazetareske
cna.al
Veliaj dhe Ndroqi përtej propagandës
ina-online.net
Makineria e politikës së jashtme e Bidenit
tvklan.al
168 vatra zjarri vetëm në Korrik, Çako: Shumica të qëllimshme
aa.com.tr
Turqi, organizata terroriste DEASH merr goditje të madhe në korrik
shqiptarja.com
Transformimi i Piramidës në qendër teknologjie, Bashkia e Tiranës nis punën (FOTO)
shqiptarja.com
6 gjyqtarë e prokurorë nën hetim për skandale në drejtësi, liruan të dënuarit me burgim të përjetshëm dhe mbyllen dosje
shqiptarja.com
Hapet tenderi! 1.7 mld lekë për transformimin e piramidës në Tiranë...Kompanitë afat deri më 2 shtator
javanews.al
Si ta “lexojmë” vlerësimin e Standard & Poor’s për ekonominë shqiptare -
starplus-tv.com
PD SHKODËR, LISTA E PLOTË E PROPOZIMEVE ME SURPRIZA
portalb.mk
U konstitua Parlamenti i Serbisë
Pesë vite nga formimi i Gjykatës Speciale - kush votoi pro e kush kundër
kosova-sot.info
Gjashtë viktima në moshë të re në 24 orët e fundit, ja numri i rasteve

Zhgënjim dhe zemërim! Brenda samitit pas rreth 7 orë grindjesh, çfarë u diskutua, kush e bllokoi dhe e mbrojti Shqipërinë

NOA 18.10.2019. 15:40

Zhgënjim dhe zemërim! Brenda samitit pas rreth 7 orë grindjesh, çfarë u diskutua, kush e bllokoi dhe e mbrojti Shqipërinë

BE rrezikon të shkatërrojë besueshmërinë e saj dhe të destabilizojë Ballkanin, paralajmëruan zyrtarët e lartë të Premten në samitin e BE-së, pasi një pjesë e vogël e vendeve të udhëhequra nga Presidenti Francez Emmanuel Macron bllokuan përsëri bisedimet e anëtarësimit për Maqedoninë e Veriut dhe Sh»»»

noa.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.