ekonomiaonline.com
Mediet ndërkombëtare për takimin e 2 shtatorit, poenë politik për t’i fituar Trumpi zgjedhjet
tvklan.al
Shqipëria, vend me risk për pastrimin e parave
tvklan.al
OBSH: Infeksionet në Shqipëri, mbi mesataren e BE
Ende nuk dihet se kur mund të fillojë ndërtimi i stadiumit nacional të KosovësTë ngjashme
indeksonline.net
Këto janë qytetet kosovare me më së paku të prekur nga Covid-19 gjatë kësaj jave
balkanweb.com
Kronika zbulon planet e Kryeministrit për të ardhmen dhe sigmatizon Qemal Lamen
koha.net
Serbia i dërgon notë proteste UNESCO-s për shkak të rrugës Deçan – Plavë
abcnews.al
Emiratet njohën Izraelin, shpërthen Erdogan: Ngrijmë marrëdhëniet diplomatike
shqiptarja.com
Të bllokuar prej 3 ditësh, Xhaçka niset drejt Kakavijës! Dërgohen ujë dhe ekipe mjekësore në ndihmë të qytetarëveKaos në Kakavijë/ Pa ujë e bukë, shqi
tesheshi.com
TEMATIKA/ Takimi i 2 shtatorit në Uashington: për ç’do flasin Hoti e Vuçiç nën hyqmin amerikan?
ekonomiaonline.com
Oda e Infermierëve telegram ngushëllimi për vdekjen e infermieres Shkurte Geca
kallxo.com
Dëmet nga shiu, Qendra e Regjistrimit Civil në Istog e mbyllur që nga 6 gushti
kallxo.com
Down Syndrome Kosova në prag të mbylljes, qeveria nuk i përgjigjet kërkesës së tyre për ndihmë
gazetablic.com
Ish -Ministri Lluka thotë se ka marrë vaksinën ruse anti-covid, pastaj bën një shpjegim
Sulmi në Pogradec e masakra e 2017-ës në Lushnjë/ Vëllai i organizatorit dhe shoku i Orges Bilbilit kapen bashkë, si i shpëtoi Policisë në prill Anter
aa.com.tr
"Turqia do të përgjigjet ndaj çdo provokimi në Mesdheun Lindor"
portalb.mk
Izraeli dhe Emiratet e Bashkuara Arabe arritën marrëveshje historike për lidhje të plota diplomatike
Kosova përkrah SHBA-ve dhe BE-së, thirrje për një qeveri gjithpërfshirëse në Venezuelë
rtv21.tv
Licencohen edhe 10 laboratorë privatë për kryerjen e testeve serologjike
hashtag.al
Policia u çon formularin tre personave në Tiranë e Kukës
tvklan.al
Pala greke shton testimet, policia: Rritet lëvizja për kalimin e doganës
shqiptarja.com
Ahmetaj në shtëpitë e dëmtuara në Shijak: Po rindërtohen 508 shtëpi individuale në këtë bashki
gazetablic.com
Qytetet dhe fshatrat prej nga vijnë 142 të infektuarit e 24 orëve të fundit në vend
gazetamapo.al
Kaosi në Kakavijë, ish-ministri i Shëndetësisë, Tavo: Qeveria të bëjë testime falas
Prapaskenat, si u transformua ndërhyrja në ligjin për pronat. Iu paraqit publikut për konsultim publik me vetëm 3 nene, por…
ata.gov.al
Meta vlerëson aktorin Petrit Malaj me titullin “Mjeshtër i Madh”
ata.gov.al
FRANCË – Macron pret Merkelin për problematikat e BE-së
kosova.info
Gjatë 24 orëve të fundit nga koronavirus janë 8 tetë të vdekur dhe 142 raste të reja
kosova.info
Albin Kurti: Richard Grenell, e do një sukses të orëve të fundit në politikën e jashtme
insajderi.com
Kurti për Grenell: Ia ka mësyrë kontestit Kosovë-Serbi si një cowboy
gazetainfokus.com
A po paralajmëron Grenell që më 2 shtator arrihet marrëveshja finale Kosovë – Serbi?
syri.net
Turqia rrethon detin, Greqia kundërpërgjigjet në tokë
klankosova.tv
A do të jetë takimi i 2 shtatorit “i treti, i vërteti”?
gazetamapo.al
VËZHGIMI/ “Më jepni një fushë”! Jehona e fëmijëve dhe projekti i FSHF… Topi tani i kalon qeverisë
abcnews.al
Dhëndri deputet i bën dedikimin prekës, humb jetën nga COVID-19 infermierja shqiptare
telegraf.al
Flet Seit Alikaj- Ish-Drejtori i NB “17 Nëntori”, tregon prioritetin që shteti kishte për bujqësinë dhe arsimimin e kuadrove. Kuçi i luftës, aksionet
indeksonline.net
Bajqinovci deklarohet për Karaqevën, kazinot dhe xhandarmërinë, thotë se ka mospërputhje të deklaratave nga Qeveria
mia.mk
Pompeo në takim me biznesmenë austriakë
kosova.info
Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Kosova
koha.net
Gjukanoviqi mund të rrëzohet nga pushteti, një shqiptar ka gjasa të jetë çelësi i qeverisë së re
syri.net
EMRAT/ OFL zbarkon në Tiranë dhe Kukës, ja kujt i shkoi formulari
kallxo.com
Kush është Vilard Bytyqi, anëtari i ri i KGjK-së?
ata.gov.al
Ndryshimet kushtetuese garantojnë barazinë e votës/ Manja: PS rinovon për të tretën herë kontratën e pushtetit me qytetarët
Qeverisë Hoti i kërkohet përgjegjësi për hyrjen e xhandarmerisë serbe në KosovëTë ngjashme
newsbomb.al
Balluku inspekton punimet në Unazën e Madhe: Të përshpejtohet ritmi i punës
shqiptarja.com
Investigimi/ Klodian Allajbeu i jep para Shkëlzen Berishës si 'ekspert' frutash pylli, tani si qiramarrës i godinës 1.8 milionë € në Gërdec të djalit
syri.net
Kontrasti midis oligarkëve të Ramës dhe ish-deputetit Agron Shehaj
tesheshi.com
DETAJE/ Pesë pika të marrëveshjes Izrael-Emirate: bashkë, edhe për vaksinë anti-COVID
ekonomiaonline.com
Mali i Zi pritet të heqë kufizimin për testim, edhe 500 shtretër për pacientët me Coronavirus
ata.gov.al
VJENË – Pompeo diskuton 5G-në me liderët austriakë
boldnews.al
Pas 3 ditë kaotike, Lleshaj kujtohet për ‘Kakavijën’: Informohuni para se të udhëtoni, që të mos prisni në vapë!
tesheshi.com
Marrëveshja Izrael-Emirate, Erdogan kundër Ramës: tradhëti ndaj kauzës palestineze!
tvklan.al
Kaosi në Kakavijë, reagojnë Meta dhe Lleshaj
Rrezikohet dyfish jeta e banorëve të Karaçevës, deputetët e pranojnë krimin tjetër ndaj tyre

Zgjedhje më mirë se votime

Shqiptarja 11.07. 14:48

Zgjedhje më mirë se votime

Votime janë bërë gjithmonë në Shqipëri edhe në regjimin diktatorial. Zgjedhje janë bërë shumë pak. Të zgjedhësh është midis cilësisë, mundësisë, çmimit dhe buxhetit që ti dhe unë duam e mundemi të shpenzojmë, pra ekonomi tregu. Nëse ti më ofron një produkt me çmim përtej logjikës dhe mundësisë ekon»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining