aa.com.tr
EBA-ja mbështet Arabinë Saudite pas akuzave të SHBA-së për vrasjen e Khashoggit
shekulli.com.al
ISP:140 deputetë, por Kodi Zgjedhor kërkon minimalisht 1744-177 kandidatë për çdo parti/ koalicion
lajme.rtsh.al
"Rruga e Kombit", vazhdon puna për përmirësimin e saj
kallxo.com
Vdes xhaxhai i Kadri Veselit
shqiptarja.com
Rama të hënën në Bruksel takon presidenten e KE Ursula von der Leyen
cna.al
Pesë kandidatët e Lulit për ministër të Brendshëm
insajderi.com
Petkoviq: Rashiqi është "kali i Trojës i Albin Kurtit"
Marinela Ziu analizon: Vetëm Kontrolli i Lartë i Shtetit parashikon 7.2 miliardë euro, buxhet të shpërdoruar
shqiptarja.com
Petrit Vasili i ‘fiksuar’ pas aktores italiane, i shkruan publikisht në Facebook: Splendida!
topalbaniaradio.com
COVID-19, nis vaksinimi i mjekëve në Korçë!
Gazeta amerikane alarmon: Kongresisti më i madh prorus, mentor i Vjosa Osmanit
Tronditëse/ I vunë në një gropë, 22 intelektualë të pushkatuar! Dëshmitar okular, Diti Biçaku: Tirana e natës së 26 shkurtit 1951
Emigrimi nga Shqipëria me përmasa shqetësuese
Serbia porositë para vizitës së Lajcak: Ka kaluar koha kur mund të na shantazhoni, s’ka zgjidhje për Kosovën pa na pyetur
cna.al
Fitore kombëtare/ Si u ndërtua koalicioni Çamo-Grek i Lulzim Bashës
kallxo.com
Pastrimi i shtëpive, punë mbijetese për shumë gra
tvklan.al
Forcohen masat në doganën e Kakavijës, do të kalojnë vetëm 400 persona
rd.al
Pse sektori i Energjisë ndodhet në një situatë shumë të vështirë
alpenews.al
COVID-19/ Peleshi: Shqipëria do jetë e para në rajon për vaksinim masiv, mund ta mbyllim para afatit 14 muaj
boldnews.al
Kategoria e Parë/ Sot luhet java e 12-të, beteja të forta e formalitete. Ja programi i ndeshjeve
vizionplus.tv
Silva Bino nuk përjashton shtrëngimin e masave antiCovid: Vaksinat, deri tani asnjë efekt anësor
telegrafi.com
Gara përmes foto-mesazheve për kreun e LDK-së, Imet Rrahmani i kundërpërgjigjet Avdullah Hotit
abcnews.al
Ndërmjetësime dhe tregu i zi, vendet europiane në kërkim të vaksinës
“Gabimi i SHBA dhe Anglisë me Enver Hoxhën”, Paskal Milo: Pse aleatët e lanë Shqipërinë në anën sovjetike
kohajone.com
“Popullsia e vendit po plaket”, Klajda Gjosha: Nisma e LSI “nga bebja në bebe” është investimi për t
topalbaniaradio.com
Reja afrikane e pluhurit “përfshin” Shqipërinë
“Nuk premtoj mrekulli, por normalitet”/ Basha me përfaqësues të Energjisë së Rinovueshme: Do keni një derë ku të trokisni, nuk do të hapet me “kafe”,
shqiptarja.com
Nis procesi i vaksinimit edhe në Korçë! Do vaksinohen rreth 1000 mjekë e infermierë në total
abcnews.al
VIDEO/ Mjegulla e dendur përfshin edhe Vlorën
ekonomiaonline.com
Rusia: Po përdoret retorikë radikale nga shqiptarët pas fitores së VV-së
Nis vaksinimi anti-COVID edhe në Korçë, Manastirliu: Së shpejti përfundojmë me të gjithë bluzat e bardha
shqiptarja.com
Mjegulla e dendur ‘pushton’ rrugët, ARRSH-shoferëve: Ulni shpejtësinë
tesheshi.com
OKB pendohet për kufizimin e lirisë në Rusi dhe Kinë
portalb.mk
Arbin Rushiti, basketbollisti nga Shkupi që synon NBA-në (VIDEO)
Holokausti dhe fati ndryshe i dy arkitektëve të shquar
ata.gov.al
Vaksinimi antikovid nis sot edhe në Korçë, përfundon së shpejti vaksinimi i gjithë bluzave të bardha
gazeta-shqip.com
Bënte jetë të thjeshtë/ Mësuesja italiane i habit të gjithë me testamentin: U lë 25 mln euro...
cna.al
Me pasuri nga Tropoja në Tiranë/ Gjyqtari që u denoncua për ndërtim të paligjshëm
portalb.mk
Tetovë, borxhet dhe mbingarkesa me punëtorë nuk e ndalojnë komunën të punësojë, Arifi me deklarata kontradiktore
ata.gov.al
Prani e madhe mjegulle në akset Krujë-Fushë Krujë-Laç-Milot-Patok/ ARRSH: Ulni shpejtësinë
kallxo.com
Ajër i ndotur në disa prej qyteteve kryesore të Kosovës
koha.net
Në Mitrovicë, derbi i skuadrave që po kalojnë formë të lartë
klankosova.tv
Konservatorët e nderojnë Trumpin me një statujë nga ari (VIDEO)

Gara e fortë për Elbasanin, Taulant Balla zbulon sa mandate do të fitojë PS me 25 Prill

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Sot 18.01. 22:36

Gara e fortë për Elbasanin, Taulant Balla zbulon sa mandate do të fitojë PS me 25 Prill

Taulant Balla ka treguar ambiciet që Partia Socialiste ka në qarkun e Elbasanit për zgjedhjet e 25 prillit, ku ai është dhe drejtues politik. Duke qenë se në këtë qark pritet të ketë një garë të ashpër ku mund të përmendim Gazment Bardhin, Monika Kryemadhin, Rudina Hajdarin apo dhe Myslim Murrizin,»»»

sot.com.al
Oranews 25.02. 22:10

Balla: Kundërshtari im në Elbasan nuk janë Monika e Bardhi, por zyrat e shtetit që nuk ofrojnë shërbime ndaj njerëzve

I ftuar në PolitikOn nga Alfred Lela në RTV Ora, kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla u shpreh se kundërshtari i tij në Elbasan nuk janë Monika kryemadhi dhe Gazment Bardhi, por ato zyra shteti që ende nuk ofrojnë shërbime ndaj njerëzve. Balla: Kundërshtari im në Elbasan nuk janë Monik»»»

oranews.tv
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.