insajderi.com
Euphoria IV zbarkon në Prishtinë
insajderi.com
Shikoni sa rëndë e përjetoi Shakira humbjen e Barçës kundër Liverpoolit
gazetaexpress.com
E dekretoi Meta për Kushtetuesen, KPA shkarkon nga detyra Besnik MuçinTe fundit
boldnews.al
Të jesh Grida Duma!
lajmi.net
Acarimi i raporteve Kosovë-Shqipëri ndër vite
gazetaexpress.com
1 vit bllokadë ndaj mallrave serbe, kur do t’i skadojë afati taksës?Te fundit
Basha takohet me Donald Tusk: ç’i thashë e ç’më tha
Amerikanët këshillojnë Venecian për ngërçin kushtetues, Meta s’përmbahet: boll ambasadave!
RINGJIZJA/ Kur drama e PD-së ka emrin Ilir Meta: “hyjnizimi” i presidentit, nga qendra në bazë
FOTOGALERI/ ‘La Gazzetta dello Sport’: ‘Air Albania Stadium’ mes 5 stadiumeve që po shkruajnë të ardhmen
Ardi Veliu: Kemi rritje të Krimit në vend, problem edhe krimet seksuale
Përplasjet për Kushtetuesen, Meta telefonon Palmer
kallxo.com
Shpend Maxhuni kërkon të kthehet në polici
insajderi.com
Pas më shumë se një viti, sot pritet të shpallet aktgjykimi ndaj katër të akuzuarve për vrasjen me pagesë në Deçan
Biznesmenët shqiptarë nga Malësia e Madhe deri në Iliridë bashkohen në Paris!
gazetamapo.al
Personazh/ Vitor Caldeira, reformator i shquar i sistemit të llogaridhënies në BE
gazetainfokus.com
Kjo është strategjia e Kosovës për tu mbrojtur nga hakerët
Xhevat Mustafa/ Ku t’i kërkojmë dhe gjejmë “veprat” dhe “kryeveprat” e tua, zoti kryeministër. Nuk keni realizuar asnjë zotim
shqiptarja.com
Gjyqtarit që liroi Lul Berishën i ‘bien infarkt’ para Vetingut, sot seanca e dytë për hetimin e pasurisë
tvklan.al
Basha takohet me Presidentin e ri të PPE
shqiptarja.com
Simotra e PD-së rezolutë për Shqipërinë: Nxisim dialogun mes partisë në pushtet dhe opozitës për zgjidhjen e krizës
cna.al
Nga akuzat për fshehje të pasurisë te vendime të paligjshme/ Kush është gjyqtari që liroi Florenc Çapjan
Italia ndryshon rregullat e kontrollit në aeroport: Nga njohja biometrike e fytyrës deri tek sasia e lëngjeve në bagazhe
tetovasot.com
Gazetari dhe analisti i mirënjohur mbështetet si kandidat koncensual për deputet në Sërbi
koha.mk
Sot merret vendimi për deputetët e Vetëvendosjes
PPE rezolutë për krizën politike në Shqipëri: Reformë zgjedhore dhe më pas zgjedhje
vizionplus.tv
Legalisht në Evropë – jo azil
LVV-LDK paralajmërojnë reciprocitet të plotë ndaj Serbisë
AKR: Nëse është në interesin e Kosovës bëhemi pjesë e Qeverisë
telegrafi.com
Mickoski në takim me Borissov: Anëtarësimi në BE është përcaktim strategjik i partisë sonë
Gjermania dhe Franca po luftojnë për pozicionin e liderit evropian në NATO
gazetablic.com
Legalisht në Evropë – jo azil
Përgjigja e drejtësisë penale ndaj terrorizmit
sot.com.al
Kërcënoi Ambasadën Amerikane, zbulohet takimi i Metës në orën 12:00 (Kush do t’i shkojë sot në zyrë Presidentit?)
Shasha: Kosova ka arsimin më të dobët pavarësisht se shpenzon më së shumti para në tëTë ngjashme
aa.com.tr
"Ndryshimi i politikës amerikane ndaj vendbanimeve është krim i ri"
Frank Shkreli/ Diktatura e shumicës ndaj pakicës shqiptare në Mal të Zi
portalb.mk
Dimitrovi vizitoi zyrën në NATO: Me anëtarësimin e RMV-së, do të kontribuohet në sigurinë e rajonale dhe transatlantike (FOTO)
kosova.info
Imzot Pjetër BOGDANI, bari me vizionin e tij evropian (1625-1689)
rtsh.al
Iran, 106 persona të vrarë në protesta
aktuale.mk
SMS-porosia e Ruskoskës i hidhëroi gjykatësit
tvklan.al
Presidenca: Mjaft më me “Rule of Embassy”
Buxheti, nga përplasja me Presidencën te “të pavarurit e kënaqur”. Fino: Jeni të përkëdhelurit e Financave
monitor.al
Beteja e BQE-së në frontin fiskal mund të ketë nevojë për ndryshim nga vetë Lagarde
Ambasadorja e Suedisë në “PASSPORT”: Duhet besim në reformën në Drejtësi! Është unike në rajon dhe botë
klankosova.tv
Sot një vit nga taksa 100 për qind
lexo.com.al
Reagimi i Neymarit kur pyetet se a do të kthehet në Barcelonë

Basha-Kryemadhi

NOA 15.06. 21:35

Basha-Kryemadhi

Gjatë një takimi elektoral, kryeministri Edi Rama tha sot se Partia Demokratike është katandisur më keq se ç’ka qenë. Para vendimit për çeljen e negociatave për Shqipërinë, Rama tha për PD se “atyre ua ka fajin mendja”. Duke folur nga Kolonja, Rama thë për Bashën se është një njeri llafazan, dembel»»»

noa.al
You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining