SDS zahteva preiskovalno komisijo o Gen-I-ju, Svoboda o delovanju agentov Black Cuba v Sloveniji
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
CommentYour comment has been sent successfuly! Thank you.
SDS zahteva preiskovalno komisijo o Gen-I-ju, Svoboda o delovanju agentov Black Cuba v Sloveniji
V parlamentarno proceduro je bilo po konstituiranju novega DZ-ja vloženih več zakonskih predlogov. Levica je vložila predlog o dolgotrajni oskrbi, SDS za preiskovalno komisijo o Gen-I-ju, Svoboda pa predlog za ustanovitev komisije o delovanju Black Cuba. Dva zakonska predloga so vložili poslanci st»»»
Vložili več zakonskih predlogov in zahtev za preiskave
Stranke t. i. tretjega političnega bloka - NSi, SLS in Fokus ter Demokrati in Resni.ca - so vložile predlog interventnega zakona za razvoj Slovenije, ki vključuje več ukrepov, med njimi nižji DDV za osnovna živila in del energentov, ter nekatere druge rešitve s področja malega gospodarstva, davkov,»»»
Han že pakira kovčke za odhod v opozicijo
Predsednik SD Matjaž Han je po izvolitvi Zorana Stevanovića za predsednika DZ dejal, da je sestavljena nova koalicija, ki ima potencialno 48 glasov. "Začela se je zgodba nove vlade. Med nami je jasno sporočilo, da se odpravljamo v opozicijo," je povedal v izjavi po izvolitvi Stevanovića. Han meni, »»»
Janša ostro: »Levica se je danes ponovno naučila šteti, nekatera razmerja bolj jasna«
Z izvolitvijo Zorana Stevanovića na čelo DZ se je po besedah prvaka SDS Janeza Janše izkazalo, da je zadnja štiri leta oblast imela koalicija, ki ne zna šteti. »Zato smo tudi tam, kjer smo,« meni. Ocenil je, da so »neka razmerja jasna«, a še ne popolnoma. Kaj bo iz tega, pa bo jasno v prihodnjih dn»»»
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
Comment