javanews.al
Damian Gjiknuri, tërmet nesër në Tiranë dhe jo sot në Vlorë e dje në Dibër -
tvklan.al
Prezantohet masterplani i Portit të Durrësit, Rama: Do të jetë gati brenda 6 vitesh
cna.al
“Opozita duhet të rritet në fushatë”/ Mëhilli: Një ose dy mandate mund të ndryshojnë në momentin e fundit
alpenews.al
PORTI I RI I DURRËSIT/ Biznesmeni arab: Rrallë gjen njerëz si Rama, më bën entuziast! Ju siguroj që...
gazetatema.net
Kush po e fiton garën elektorale në rrjetet sociale?
aa.com.tr
Çavuşoğlu: Pala greke refuzoi të gjitha ofertat e zgjidhjeve për Qipron
klankosova.tv
Gashi (AVONET) thotë se komuna e Prizrenit nuk reflektoi as pas arrestimit të falsifikuesve të dokumenteve
top-channel.tv
“Ky është bereqet, moment emocionues”/ Rama: Porti i Durrësit, porta më e madhe! Ëndërr që po bëhet realitet!
Zgjedhjet/ “Vetëm PS mund ta çojë Shqipërinë në BE”- Balla publikon urimet e zyrtarëve të Parlamentit Europian
top-channel.tv
Prezantimi i projektit të portit të Durrësit, Alabbar: Rrallë gjej njerëz si ju që vendosin shpirtin në punë
cna.al
Porti i Durrësit/ Rama: Do ndryshojë thelbësisht ekonominë, po vjen epokë e re
javanews.al
Pse i shërben Shkodrës mandati i tretë i Partisë Socialiste -
shqiptarja.com
Zgjedhjet e 25 prillit, 65 vëzhgues të OSBE-së zbarkojnë javës tjetër në Shqipëri
gazetatema.net
Kur ambasadori rus në Tiranë foli për “Qeverinë e re”: Pse s’reaguan panelistët e opozitës?
ekonomiaonline.com
Konjufca dhe ambasadorja i Suedisë diskutuan për sigurimin e vaksinës anti-Covid
ata.gov.al
“LSI, gur në këpucë që nuk na linte të vrapojmë”/ Naço: 85% e votuesve të LSI-së qarkun e Beratit, janë me PS
abcnews.al
Fushata në Shqipëri, BE: Keni shpërfillur të rinjtë, në javën e fundit presim debat për programin
kohajone.com
Viktor Tusha ndez Mirditën, qytetarët përkrah LSI-së: Votoni të ardhmen e duhur
ata.gov.al
“Votoni PS dhe ne do të krijojmë punë”/ Lekët e premtuara evokojnë zërat e së shkuarës, të Haxhi Qamilëve e Rrapush Xhaferrëve
top-channel.tv
“Shqiptarët janë njerëz të mrekullueshëm”/ Balluku në Durrës: Me portin e ri ndryshojmë qytetin dhe jo vetëm!
syri.net
Shehi: Propaganda e vetmja arritje e Ramës. Spitali turk Fierit si pulari!
gazeta-shqip.com
Rama kritikonte Bashën/ Edhe PS i kthehet grumbullimeve, zbulohet ftesa: Ejani në sheshin qendror të qytetit
telegraf.al
Bledar Shella zgjidhet kryetari i ri i Bordit të Shoqatës së Bankave
shqiptarja.com
25 prilli/Kokalari: Komike dhe e egër që Berisha, Meta dhe Basha të kthehen në pushtet pa larë ende ndyrësitë e korrupsionit nga fytyra
179 raste të reja me Covid-19, MSH: “2 persona humbën jetën dhe u shëruan 587 të tjerë”
sot.com.al
A do vijnë kuksianët që kanë sharë Ramën për të votuar PD-në? Gazetari shqiptar në Londër zbulon çfarë është parashikuar të dielën nga Air Albania
mod.gov.al
NATO vendos largimin nga Afganistani, Peleshi: Krenar për kontributin e Shqipërisë
cna.al
Nuk ka qetësi te Laçi/ Pas Selmanit largohet një tjetër futbollist
ata.gov.al
“Flota amerikane të vijë, reforma nuk kalon”/ Rama nga Skrapari: Gjërat mes Metës e PS-së në pikën ku s’ka kthim mbrapa
oranews.tv
Gjylameti: Fushata në qarkun e Korçës është e qetë, ja përse duhet ta fitojë PS mandatin e tretë
javanews.al
Kokalari: Komike dhe e egër që Berisha, Meta dhe Basha të kthehen në pushtet pa paguar për mëkatet e së shkuarës -
telegrafi.com
​Seanca në rastin “Vizat” – të akuzuarit deklarohen të pafajshëm, kundër tyre do dëgjohen 77 dëshmitarë
cna.al
Olli i shqetësuar për blerjen e votës në Korçë/ Tregon rrezikun që kanoset
vizionplus.tv
Spartak Braho: Meta është çmendur, mund të krijojë vetëm çetë vagabondësh
aktuale.mk
Në kohën e duhur: SHBA shtojnë trupat në Gjermani
shqiptarja.com
Rama nga Berati: Shqipëria kampione e eksporteve bujqësore në rajon, gati paketën me 10 mld euro, më e madhja e investimeve në ekonomi
botasot.info
Naço: Rama më ka mbështetur, unë propozoja gjyqtarë për shkarkim, shokët e mi drekonin me ta
gazetainfokus.com
Kjo është letra që iu dërgua Vuçiqit e cila shkarkoi të vetmin shqiptar drejtor në Preshevë
shekulli.com.al
Përplasja SHBA-Rusi/ Këshilltari i Putin informon ambasadorin e SHBA-së mbi hakmarrjen për shkak të sanksioneve
abcnews.al
PS-PD shtrëngojnë duart, simpatizanti i djathtë pret Çuçin në dyqan: Taksa zero
gazetablic.com
​Osmani: S’mund të flasim për dialog me Serbinë derisa na vdesin njerëzit për mungesë vaksinash
syri.net
‘Ndryshimi i kufijve në Ballkanin Perëndimor’/ Presidenti i KE-së hesht për dokumentin jozyrtar
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Standard 09.03. 10:54

Kryemadhi mbledh kandidatët e Tiranës: -47 ditë drejt ndryshimit, bashkë në 25 prill!

Një ditë pasi dorëzoi një KQZ listat e kandidatëve për deputetë, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka mbledhur sot në seli, kandidatët për deputetë, në qarkun e Tiranës. Ndërsa ka zbuluar me video pamje nga mbledhje e mbajtur sot në mëngjes, Kryemadhi shkruan: “-47 drejt ndryshimit, bashkë në 25 pr»»»

Mapo 09.03. 10:52

Kryemadhi mbledh kandidatët e Tiranës: Bashkë drejt ndryshimit më 25 prill

Një ditë pasi dorëzoi një KQZ listat e kandidatëve për deputetë, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka mbledhur sot në seli, kandidatët për deputetë, në qarkun e Tiranës. Ndërsa ka zbuluar me video pamje nga mbledhje e mbajtur sot në mëngjes, Kryemadhi shkruan: “-47 drejt ndryshimit, bashkë në 25 pr»»»

gazetamapo.al
Bota Sot 09.03. 10:48

Kryemadhi mbledh kandidatët e Tiranës: Bashkë drejt ndryshimit më 25 prill

Një ditë pasi dorëzoi një KQZ listat e kandidatëve për deputetë, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka mbledhur sot në seli, kandidatët për deputetë, në qarkun e Tiranës. Ndërsa ka zbuluar me video pamje nga mbledhje e mbajtur sot në mëngjes, Kryemadhi shkruan: “-47 drejt ndryshimit, bashkë në 25 pr»»»

botasot.info
Bold News 09.03. 10:44

Kryemadhi mbledh kandidatët e Tiranës: Bashkë drejt ndryshimit më 25 prill

Një ditë pasi dorëzoi një KQZ listat e kandidatëve për deputetë, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka mbledhur sot në seli, kandidatët për deputetë, në qarkun e Tiranës. Ndërsa ka zbuluar me video pamje nga mbledhje e mbajtur sot në mëngjes, Kryemadhi shkruan: “-47 drejt ndryshimit, bashkë në 25 pr»»»

boldnews.al
Koha Jone 09.03. 10:35

Kryemadhi mbledh kandidatët e Tiranës: -47 ditë drejt ndryshimit, bashkë në 25 prill

Një ditë pasi dorëzoi një KQZ listat e kandidatëve për deputetë, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka mbledhur sot në seli, kandidatët për deputetë, në qarkun e Tiranës. Ndërsa ka zbuluar me video pamje nga mbledhje e mbajtur sot në mëngjes, Kryemadhi shkruan: “-47 drejt ndryshimit, bashkë në 25 pr»»»

kohajone.com
Express 08.03. 23:54

LSI publikon kandidatët për zgjedhjet e 25 prillit

LSI i ka dorëzuar listat e saj pranë KQZ-së, siç edhe e përcakton edhe rregullorja, duke respektuar afatin. Siç shihet edhe nga listat, LSI ka tejkaluar kuotën gjinore për përfaqësimin e grave në këto lista, ndërsa kandidatët janë të profesioneve të ndryshme. Fieri 1-MONIKA KRYEMADHI 2-KEJDI MEHMET»»»

gazetaexpress.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.