boldnews.al
E frikshme/ Dokumenti! Gjermanët e kanë parashikuar që në 2012 Covid 19, ja çfarë thonë
TURQI – Kryebashkiaku i Stambollit bën thirrje për kufizim të plotë
Ndërkallje e “360gradë” - 15 Pandemitë që ndryshuan botën
exit.al
Demontim i disa teorive dhe miteve mbi koronavirusin
insajderi.com
Zëdhënësja e PSD-së ia përmend Kurtit deklaratën për kapjen dhe ç’kapjen e shtetit
insajderi.com
VV e PDK filtrojnë në distancë, fjalë mbështetëse për njëra-tjetrën
koha.mk
Kur do ikë koronavirusi? Albana Fico: Nuk ka një datë fikse, si matet rënia e infeksionit
KORONAVIRUSI/ Behgjet Pacolli: Është situatë problematike
Koronavirusi, Bahtiri dhe Rakiq kërkojnë nga qytetarët e Mitrovicës të respektojnë orarin e lëvizjeveTë ngjashme
evropaelire.org
Bahtiri dhe Rakiq u kërkuan qytetarëve të zbatojnë masat kundër pandemisë
kallxo.com
Ministri Bislimi tregon si votuan ministrat e LDK-së për heqjen e tarifës 100 për qind
insajderi.com
Kadri Veseli e quan palaço Agim Bahtirin
ekonomiaonline.com
Kandidatit të VV-së për deputet i erdhi dita – emërohet kryesues i Bordit të KRU “Prishtina”
koha.net
Edhe Korisha e Prizrenit në karantinë
koha.mk
Pas shërimit nga COVID-19, përballja me stigmën e sëmundjes
ITALI – Tregu i automjeteve në paralizë, si asnjëherë më parë në njëqind vitet e fundit
Jo kaq poshtë zoti Rama!
COVID-19 – Tejkalohet pragu simbolik i një milion të infektuarve, 51 718 të vdekur
kohajone.com
100 mijë fëmijë shqiptarë të uritur? Hazizaj: UNICEF po hesht
7500 kg miell ndihmohen njerëzit në nevojë në Han të Elezit nga Bereqeti
shqiptarja.com
Situata në qarkun Shkodër/ Vijon shpërndarja e pensioneve, gjendje e mirë shëndetësore për të prekurit me COVID-19
newsbomb.al
“Nuk kemi nevojë të shypim para, kemi likujditet”, Guvernatori Sejko: Rimëkëmbja e ekonomisë varet nga rënia e rasteve me koronavirus
OST: Ndërprerje energjie nesër në disa zona të Durrësit
syri.net
Jo izolim ju lutem, ne jemi suedezë -Është çështje lirie, jo epidemiologjie
shqiptarja.com
Guximi i infermieres shqiptare Doriana në luftën me COVID-19 në Itali: Po heqim dorë nga dashuritë tona të mëdha!
CEO i Abi Bank: Qeveria do marrë borxh në bankat vendase, sistemi bankar solid
koha.net
Virusi që po trondit Amerikën: Shtëpia e Bardhë llogarit deri në 200 mijë të vdekur
shekulli.com.al
Si mund të mposhtet Koronavirusi në Itali? E ardhmja e saj është në duart e Gjermanisë

Plas sherri në opozitë, Berisha-Kryemadhi përplasen me Bashën për 2 marsin, dyshja revolucionare të alarmuar nga lëvizjet e kreut demokrat

Sot 26.02. 08:17

Plas sherri në opozitë, Berisha-Kryemadhi përplasen me Bashën për 2 marsin, dyshja revolucionare të alarmuar nga lëvizjet e kreut demokrat

Vendimi i presidentit Ilir Meta për të protestuar kundër qeverisë në datën 2 mars në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ka sjellë përplasjet e para brenda opozitës. Qëllimi kryesor i presidentit Meta është të mbushë sheshin para Kryeministrisë, në mënyrë që t’i tregojë muskujt mazhorancës qeverisëse.»»»

sot.com.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.