“Flota amerikane të vijë, reforma nuk kalon”/ Rama nga Skrapari: Gjërat mes Metës e PS-së në pikën ku s’ka kthim mbrapa

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
ATA - Albanian Telegraphic Agency Albania 16.04. 18:43

“Flota amerikane të vijë, reforma nuk kalon”/ Rama nga Skrapari: Gjërat mes Metës e PS-së në pikën ku s’ka kthim mbrapa

TIRANË, 16 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama tha sot se “Ilir Meta më ka thënë duke parë detin atje në Lalëz, e shikon tha detin, sikur flota e 6 amerikane të vijë t’i drejtojë të gjithë tytat nga shtëpia ime, ajo reformë nuk kalon. Unë i thashë flota nuk do të vijë dhe ti do të shkosh në fund fare»»»

ata.gov.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.