epokaere.com
QAZIM ZEKAJ BIRI I LAVDISHËM I PODGURIT
gazetablic.com
Muharrem Nitaj me “ultimatum” për Hashim Thaçin
shqiptarja.com
'700 euro nata dhoma e hotelit', Rama i përgjigjet akuzave për ministren Gjonaj: Gjellë e prishur kazanesh
exit.al
Ekspozita ‘Anonymous’ – Arti i rrugës kundër censurës, korrupsionit dhe autokracisë
sport.cna.al
Akset Korçë, Tiranë dhe Durrës/ Publikohen formacionet zyrtare në 3 sfidat e fundit
insajderi.com
France 24 me shkrim special: Kosova, një bastion i papritur në botën e xhudos
gazetamapo.al
Poeti që foli dhe flet si një zot
“Reketi” plan për rrënimin e Speciales - RTV21
lapsi.al
Vijojnë zjarret në vend/ Digjet një sipërfaqe me pemë dhe bimësi në Devoll
periskopi.com
Mustafa e injoron Xhafer Tahirin, ja kë e zgjodhi nga Vushtrria në kryesi të LDK’së
Ersekë/ Investimi prej 430 milionë lekësh, zgjidhet problemi i furnizimit me ujë të pijshëm
lexo.com.al
Rilindja Urbane, Rama publikon fotot që tregojnë transformimin e Mirditës
gazetamapo.al
Video/ Zjarr në Kryevidh, rrezikohen antenat e trasmetimit televiziv
periskopi.com
Kadrijaj: I them Avdullah Hotit se koalicioni AAK-PSD është parimor, e jo i frikës
newsbomb.al
Shpërthen deputeti i PD: O Lul, o Pjeshkë Larise ke mbajtur rreth vetes
mzhe-ks.net
Ministrat Lluka e Ismaili vizitojnë QKUK-në, 5.5 milionë euro për masat e efiçiencës së energjisë në objektet publike
periskopi.com
Zafir Berisha i quan pallavra deklaratat e Avdullah Hotit për koalicionin Nisma-AKR
periskopi.com
Lladrovci: Gimi do të gjejë në VV njerëz me vlera jashtëtokësore, dro do i përzihen kabllot
Qendra e Përbashkët Operative Turqi-SHBA fillon aktivitetin me kapacitet të plotë
24-ore.com
Pakti i Mossulmimit mes BS dhe Gjermanisë, ndihmoi për fitoren e mëpasshme të sovjetikëve
cna.al
Ish agjenti i SHIK-ut plas bombën/ Presidenti dhe këshilltari i Ramës, pjesë e trafikut të drogës
gazetaexpress.com
“3 pyetje për Ramën, çfarë i ka ndodhur Agim Kajmakut në Greqi më 14 janar 2003?”Te fundit
alpenews.al
PD I BËN 3 PYETJE RAMËS/ Për njërën nuk ka bërë verifikimet e duhura (FOTO)
insajderi.com
Në samitin e G-7ës, udhëheqësit evropianë përballë Presidentit Trump
gazetaexpress.com
Partitë shqiptare akuzojnë njëra tjetrën për trafikim të lëndëve narkotikeTe fundit
Dëshmia e Kamçevit, VMRO akuzon kryeministrin Zaev për përfshirje (Video)
balkanweb.com
Turizmo Katalizmo
LDK në Kosovë i jep dritën jeshile kryetarit Mustafa për të negociuar me Albin Kurtin
PD nuk i ndahet Kajmakut, Bardhi i drejton 3 pyetje Ramës për kryebashkiakun e Vorës
Çështja “Zhvatja” në Maqedoninë e Veriut
koha.net
Kosova, deponi bërlloku
lexo.com.al
Koalicionet e panatyrshme për mbijetesë dhe pushtet politik
portalb.mk
Aleanca për Shqiptarët: Kush është inspektori që shet drogë
gazetamapo.al
Aromat e egra të verës më therin
epokaere.com
Largon dy trafo nga “Trepça”
vizionplus.tv
Nis samiti i G7 në Francë, klima dhe tregtia objekt debatesh
gazetamapo.al
Mark Simoni dhe esetë rreth librave
lexo.com.al
Renditja, “Vejusha e zezë” mbetet aktorja më e paguar në botë
rtsh.al
Vijon fluksi në dy pika kryesore të kalimit kufitar të qarkut të Korçës
lajmi.net
“Çlirimtarë e trima”, video e Agim Bahtirit të VV-së kur lartësonte Thaçin e Veselin
gazetamapo.al
Bukë çerepi (tregim)
"Kur do ta shkarkosh Etildën që i shkon hoteli 700 euro/ nata?" Përgjigjet Rama (FOTO LAJM)
kohajone.com
Problemet e transportit ajror në Shqipëri

Pasi do i japë të gjitha me koncesion (edhe Milot-Balldren), qeveria pritet të miratojë sot ndalimin e ofertave të pakërkuara

Monitor 19.07. 21:43

Pasi do i japë të gjitha me koncesion (edhe Milot-Balldren), qeveria pritet të miratojë sot ndalimin e ofertave të pakërkuara

Kuvendi i Shqipërisë ka futur në axhendën e Kuvendit që do të zhvillohet në datë 18 korrik miratimin e Projektligjit “Për disa ndryshime dhe shtesa në ligjin nr. 125/2013, “Për koncesionet dhe partneritetin publik privat”, të ndryshuar. Këto ndryshime, në thelb kanë ndalimin e ofertave të pakërkuar»»»

monitor.al
Gazeta Telegraf 18.07. 11:00

Pasi i dha të gjitha me koncesion, qeveria do miratojë ndalimin e ofertave të pakërkuara

Kuvendi i Shqipërisë ka futur në agjendën e seancës që do të zhvillohet sot, miratimin e Projektligjit “Për disa ndryshime dhe shtesa në ligjin nr. 125/2013, “Për koncesionet dhe partneritetin publik privat”, të ndryshuar. Këto ndryshime, në thelb kanë ndalimin e ofertave të pakërkuara për koncesio»»»

Hashtag 17.07. 17:05

Pasi do i japë të gjitha me koncesion (edhe Milot-Balldren), qeveria pritet të miratojë nesër ndalimin e ofertave të pakërkuara Pasi do i japë të gjitha me koncesion (edhe Milot-Balldren), qeveria pritet të miratojë nesër ndalimin e ofertave të pakërkuara

Kuvendi i Shqipërisë ka futur në axhendën e Kuvendit që do të zhvillohet nesër (datë 18korrik) miratimin e Projektligjit “Për disa ndryshime dhe shtesa në ligjin nr. 125/2013, “Për koncesionet dhe partneritetin publik privat”, të ndryshuar. Këto ndryshime, në thelb kanë ndalimin e ofertave të pakër»»»

hashtag.al
You can read more about this at Osservatorio Italiano