koha.net
“Flaka e Janarit” në vitet e okupimit, në luftë e në paqe
cna.al
Skandaloze dhe tallje/ Ja çfarë shet si sondazhe Çim Peka
epokaere.com
Nisma reagon ndaj deklaratës së Krasniqit se “Shtëpia e UÇK-së është PDK-ja”
Mediu shpalos kërkesat ndaj Bashës: 12 kandidatë nga PR duhet të jenë në listat e PD-së!
ekonomiaonline.com
AAK-ja pretendon se PDK-ja ia vodhi programin
top-channel.tv
Drejtuesit e PD në qarqe/ Analistët në Open: Karroca e PD është vonë, PS po ecën si Ferrari
gazetamapo.al
Skandali i Bashkisë Tiranë – Vasili: Tronditëse sesi dhurohet prona publike
abcnews.al
“Kullon nga korrupsioni”, Patozi në ABC: Ku ndryshon Basha nga Rama
parlament.al
Nis punimet sesioni i tetë i legjislaturës së nëntë parlamentare. Kryetari i Kuvendit bën bilancin parlamentar të sesionit të fundit dhe shpall objekt
ata.gov.al
Topalli-Patozi: Bashkëpunim në kohë të jashtëzakonshme
americaneye.al
Gara për Elbasanin, Taulant Balla zbulon sa mandate do të fitojë PS
sot.com.al
Gara e fortë për Elbasanin, Taulant Balla zbulon sa mandate do të fitojë PS me 25 Prill
tesheshi.com
GJYQI/ Antimafiozi i njohur: Ç’është Ndrangheta dhe roli i shqiptar në këtë klan
koha.mk
Kryediplomati turk: Shekulli i 21-të do të jetë shekulli i Azisë
balkanweb.com
I nxori videon e sherrit me socialistin, Mark Marku i kthehet Ramës: Ke me qindra gjeste të pahijshme, koha do ta tregojë që…
koha.net
Frrok Kristaj, laureat i çmimit “Anton Çetta” për kontribut në trashëgimi shpirtërore
abcnews.al
Bashkim me Patozin e Topallin për zgjedhje? Hajdari: Nuk na duhen makinacione për të shkuar në Parlament
oranews.tv
Teatri u shemb, çfarë kërkon Aleanca? Kalaja: Kauza më e fortë se kurrë, u provuan akuzat tona për Lleshaj e Maznikun
ata.gov.al
Vaksina antiCovid/ Kryemadhi: Rama e ka detyrim, shqiptarët paguajnë taksa
newsbomb.al
Fatmir Mediu “nuk mban më”, tregon sa kandidatë të PR duhet të jenë në listën e PD: Na takon një deputet në Tiranë, në Shkodër vendi i 6 ose 7, në Fie
newsbomb.al
'Krimi i organizuar do të vendosë sërish fatet e zgjedhjeve të 25 prillit', Rudina Hajdari: Përgjegjëse 3 partitë kryesore, PD mendoi për karrigen e t
ata.gov.al
LONDËR – Kompanitë britanike kërkojnë shpëtimin e “Eurostar”
balkanweb.com
“Aty ku duhet makina e parasë, Marku do ta kompensojë me fjalë”, Shpëtim Nazarko: Politikës i duhen sa më shumë intelektualë
koha.net
Fitorja ndaj skuadrës elitare polake jep shenja për Ballkanin që po vjen
shqiptarja.com
Lista e plotë/ Kryemadhi zbulon në Report Tv drejtuesit politik të LSI-së në qarqeLargimi i Naços e Kokës/ Kryemadhi te '5 pyetjet': Ka mbaruar histor
Topalli e Patozi, debat me gazetarin: S'jemi 'ish'-at e PD, jemi vetë PD! Ankohen me ne se jemi të vjetër, pse s'flasin për Berishën e Metën?!
lapsi.al
Parlamenti kap fundin/ 94 deputetë votojnë pro pa e ditur çfarë votuan
kallxo.com
Denoncimi i Xhelal Sveçlës: Ke zyrtarë të Policisë të cilët nuk e kanë kaluar verifikimin e sigurisë
gazetaexpress.com
“Dua fshirjen e mazhorancës dhe opozitës”, Patozi tregon se me Topallin nuk kanë rivalitet
oranews.tv
Fitorja e Kurtit nuk mjafton! Gazetari: Nëse nuk sigurohen 80 deputetë për Presidentin, Kosova sërish në zgjedhje
indeksonline.net
LDK mobilizon degët në Diasporë, Hoti i bindur për rezultat shumë të mirë në zgjedhje
ata.gov.al
Vaksinimi antiCovid/ Balla: Shqipëria, në të njëjtën fazë me vendet e BE për të mbrojtur mjekët dhe infermierët
newsbomb.al
Kryemadhi tregon drejtuesit në qarqe të LSI-së dhe “injoron” të larguarit: Nasip Naço dhe Lefter Koka nuk janë firmëtarë të LSI-së, kush nuk e pëlqen
vizionplus.tv
Ben Andoni: Partitë e vogla opozitare nuk kanë identitet
gazetamapo.al
Largimet nga LSI, Meta: Partitë të promovojnë figura të pakonsumuara
javanews.al
Drejtuesit politikë, “armiqtë” e rinj pas 25 Prillit -
koha.net
Kërkohet veprim i BE-së për mbrojtjen e deteve
oranews.tv
Tenderat problematikë në Elbasan, 13 flamuj të kuq për tenderat për pastrimin e qytetit
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Nuk të lënë më radhë të djathtët që të kritikosh Luli Bashën
Publikohen listat e kandidatëve për deputetë të Parlamentit të Kosovës
Ja si do e largojmë Lulzim Bashën nga politika
balkanweb.com
Ekspozita/ “Spastrimi etnik i Çamërisë po bëhet me shqiptarët e Serbisë”
abcnews.al
BSh, projekt binjakëzimi me bankat qendrore të BE, Sejko: Nënvizon angazhimin reciprok me Unionin
koha.net
Rama: Transformimi i FSK-së ka qenë sfidues, por i suksesshëm
koha.net
Hajrizi i bindur se Trepça do të jetë në plejof
telegraf.al
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili : Skandali i Bashkisë së Tiranës me pronën publike!

Rama mbron Salillarin pas shembjes së rrugëve : S’mund ta fajësoni pa një hetim

Gazeta Telegraf 15.01. 19:24

Rama mbron Salillarin pas shembjes së rrugëve : S’mund ta fajësoni pa një hetim

Kryeministri Edi Rama i ka dalë në mbrojtje kompanisë “Salillari” shpk, e angazhuar për mirëmbajtjen e rrugës së Borshit, që u ça së fundmi. Rreshjet e fundit të denduara të shiut sollën çarjen e rrugës në Borsh, që mirëmbahej nga “Salillari” shpk, në bazë të një kontrate mes kompanisë dhe Autorite»»»

telegraf.al
Mapo 15.01. 18:34

Shembja e rrugës në Borsh, Rama mbron Salillarin: S’mund ta fajësoni pa hetim

Kryeministri Edi Rama i ka dalë në mbrojtje kompanisë “Salillari” shpk, e angazhuar për mirëmbajtjen e rrugës së Borshit, që u ça së fundmi. Rreshjet e fundit të denduara të shiut sollën çarjen e rrugës në Borsh, që mirëmbahej nga “Salillari” shpk, në bazë të një kontrate mes kompanisë dhe Autorite»»»

gazetamapo.al
Standard 15.01. 14:31

Shembja e rrugës në Borsh, Rama mbron Salillarin: S’mund ta fajësoni pa një hetim…

Kryeministri Edi Rama i ka dalë në mbrojtje kompanisë “Salillari” shpk, e angazhuar për mirëmbajtjen e rrugës së Borshit, që u ça së fundmi. Rreshjet e fundit të denduara të shiut sollën çarjen e rrugës në Borsh, që mirëmbahej nga “Salillari” shpk, në bazë të një kontrate mes kompanisë dhe Autorite»»»

Bold News 15.01. 13:26

Shembja e rrugës në Borsh, Rama mbron Salillarin: S’mund ta fajësoni pa një hetim

Kryeministri Edi Rama i ka dalë në mbrojtje kompanisë “Salillari” shpk, e angazhuar për mirëmbajtjen e rrugës së Borshit, që u ça së fundmi. Rreshjet e fundit të denduara të shiut sollën çarjen e rrugës në Borsh, që mirëmbahej nga “Salillari” shpk, në bazë të një kontrate mes kompanisë dhe Autorite»»»

boldnews.al
Albeu 05.12.2020. 20:10

"Peshkaqeni" Salillari merr edhe 1.4 miliardë lek nga taksat e shqiptarëve

Një tender i zhvilluar së fundi në drejtorinë e përgjithshmë të rrugëve, e quajtur ndryshe Autoriteti Rrugor Shqiptar në lidhje me ndërtimin e rrugës që lidh autostradën Milot-Morinë me aeroportin e Kukësit është skandali i rradhës, ku institucionet shtetërore përfshihen në shërbim të një kompanie »»»

CNA 04.12.2020. 18:52

“Peshkaqeni” Salillari kullufit 1.4 miliardë lek nga taksat e shqiptarëve

Një tender i zhvilluar së fundi në drejtorinë e përgjithshmë të rrugëve, e quajtur ndryshe Autoriteti Rrugor Shqiptar në lidhje me ndërtimin e rrugës që lidh autostradën Milot-Morinë me aeroportin e Kukësit është skandali i rradhës, ku institucionet shtetërore përfshihen në shërbim të një kompanie »»»

cna.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.