Hyseni: Mos luani me fatin dhe të ardhmen e Kosovës!

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
RTK Kosovo 14.01. 20:50

Hyseni: Mos luani me fatin dhe të ardhmen e Kosovës!

Ish-Koordinatori Nacional për dialog dhe zyrtari i LDK-së, Skënder Hyseni, ka reaguar pas letrës që Sekretari Amerikan i Shtetit i ka dërguar kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, e ku janë specifikuar saktë kërkesat amerikane sa i përket procesit të negociatave në mes të Kosovës dhe Serbisë. Hyse»»»

Insajderi 18.03.2020. 14:58

Anëtari i kryesisë së LDK-së paralajmëron daljen nga Qeveria

Anëtari i Kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Skender Hyseni ka paralajmëruar dalje nga qeveria. Në një intervistë për Klan Kosovën, Hyseni e ka quajtur vendimin e kryeministrit, Albin Kurti të papranueshëm dhe të paarsyeshëm. “Veprim tërësisht i papranueshëm, arbitrar Çuditërisht te »»»

insajderi.com
Periskopi 27.02.2020. 21:14

Hyseni i LDK’së thotë se nuk patën dakordim me Kurtin për heqjen e pjesshme të taksës

Skender Hyseni nga LDK sonte në Debat Plus e ka pranuar se kryeministri Albin Kurti e hoqi pjesërisht taksën pa u dakorduar me partnerin e Qeverisë, LDK’në, transmeton Periskopi. ‘Qëndrimi i LDK është që taka të hiqet komplet, e jo e përshkallëzuar. Nuk ka pasë dakordim për një vendim të tillë’’, k»»»

periskopi.com
Gazeta Blic 10.02.2020. 10:04

Skënder Hyseni ka një porosi për Albin Kurtin!

Kryeministri Albin Kurti por edhe LDK vazhdimisht po deklarohen ‘pro’ heqjes së taksës për ta zëvendësuar me reciprocitet. Skënder Hyseni nga LDK-ja thotë se nuk duhet të bëhen veprime të njëanshme dhe se taksa duhet të hiqet me kushte e zotime te caktuara e të garantuara ndërkombëtarisht nga ana e»»»

gazetablic.com
Kosova 10.02.2020. 09:55

Çka e porositë Hyseni, kryeministrin Kurti

Kryeministri Albin Kurti por edhe LDK vazhdimisht po deklarohen ‘pro’ heqjes së taksës për ta zëvendësuar me reciprocitet. Skënder Hyseni nga LDK-ja thotë se nuk duhet të bëhen veprime të njëanshme dhe se taksa duhet të hiqet me kushte e zotime te caktuara e të garantuara ndërkombëtarisht nga ana e»»»

kosova.info
Bota Press 10.02.2020. 09:44

Ish- ministri kosovar ka një porosi për Albin Kurtin

Kryeministri Albin Kurti por edhe LDK vazhdimisht po deklarohen ‘pro’ heqjes së taksës për ta zëvendësuar me reciprocitet. Skënder Hyseni nga LDK-ja thotë se nuk duhet të bëhen veprime të njëanshme dhe se taksa duhet të hiqet me kushte e zotime te caktuara e të garantuara ndërkombëtarisht nga ana e»»»

EO - Ekonomia Online 10.02.2020. 09:40

Ish- ministri kosovar ka një porosi për Albin Kurtin

Kryeministri Albin Kurti por edhe LDK vazhdimisht po deklarohen ‘pro’ heqjes së taksës për ta zëvendësuar me reciprocitet. Skënder Hyseni nga LDK-ja thotë se nuk duhet të bëhen veprime të njëanshme dhe se taksa duhet të hiqet me kushte e zotime te caktuara e të garantuara ndërkombëtarisht nga ana e»»»

ekonomiaonline.com
Express 10.02.2020. 09:32

Ish- ministri kosovar ka një porosi për Albin KurtinTe fundit

Kryeministri Albin Kurti por edhe LDK vazhdimisht po deklarohen ‘pro’ heqjes së taksës për ta zëvendësuar me reciprocitet. Skënder Hyseni nga LDK-ja thotë se nuk duhet të bëhen veprime të njëanshme dhe se taksa duhet të hiqet me kushte e zotime te caktuara e të garantuara ndërkombëtarisht nga ana e»»»

gazetaexpress.com
Arbresh 09.02.2020. 19:23

Hyseni-Kurtit: Nuk duhet vepruar njëanshëm për taksën e reciprocitetin, procesi duhet të analizohet dhe harmonizohet me SHBA-nëTë ngjashme

Kryeministri Albin Kurti por edhe LDK vazhdimisht po deklarohen ‘pro’ heqjes së taksës për ta zëvendësuar me reciprocitet. Skënder Hyseni nga LDK-ja thotë se nuk duhet të bëhen veprime të njëanshme dhe se taksa duhet të hiqet me kushte e zotime te caktuara e të garantuara ndërkombëtarisht nga ana e»»»

Lajmi 09.02.2020. 19:19

Hyseni-Kurtit: Nuk duhet vepruar njëanshëm për taksën dhe reciprocitetin

Kryeministri Albin Kurti por edhe LDK vazhdimisht po deklarohen ‘pro’ heqjes së taksës për ta zëvendësuar me reciprocitet. Skënder Hyseni nga LDK-ja thotë se nuk duhet të bëhen veprime të njëanshme dhe se taksa duhet të hiqet me kushte e zotime te caktuara e të garantuara ndërkombëtarisht nga ana e»»»

lajmi.net
Telegrafi 09.02.2020. 18:45

Hyseni i LDK-së, Kurtit: Nuk duhet vepruar njëanshëm për taksën dhe reciprocitetin -procesi duhet të analizohet dhe harmonizohet me SHBA-në

Kryeministri Albin Kurti por edhe LDK vazhdimisht po deklarohen ‘pro’ heqjes së taksës për ta zëvendësuar me reciprocitet. Skënder Hyseni nga LDK-ja thotë se nuk duhet të bëhen veprime të njëanshme dhe se taksa duhet të hiqet me kushte e zotime te caktuara e të garantuara ndërkombëtarisht nga ana e»»»

telegrafi.com
Gazeta NewBorn 31.01.2020. 00:28

Nga LDK-ja deklarojnë: Albin Kurti po mendon se është pejgamber, nuk e durojmë ashtu

Skender Hyseni nga LDK sonte në Rubikon ka qenë i ashpër me Vetëvendosjen dhe Albin Kurtin, transmeton Periskopi. Hyseni thotë se Kurti po mendon se është i zbrituri nga qielli, por nuk mund të jetë i tillë. Sponzor ‘’Kurti po mendon se është i zbrituri nga qielli. Me 12.8 për qind të votave, mendo»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.