Nga Rama tek Fatmir Mediu, politikanët shqiptar që kanë ndryshuar emrin
insajderi.com
Kjo është marrëveshja që Hoti e nënshkroi sot në Francë
Ekonomia e eurozonës do të bjerë me 8.7% këtë vit pas goditjes nga Covid-19
ina-online.net
Hoti sot takon presidentin francez Macron
koha.net
Shumica e shkollave në kryeqytet kanë mësimdhënës të infektuar
koha.net
42 eurodeputetë i kërkojnë Macronit e Ruttes liberalizimin e vizave për Kosovën
newsbomb.al
‘Opozitarët e rinj’ kërkuan takim ‘urgjent’ me të, Rama mbërrin te Kryesia e Kuvendit
newsbomb.al
U arrestua me akuzën për falsifikim, Paloka nxjerr videon kur Rama bënte fushatë për Kajmakun: Gimi është si puna ime...
lapsi.al
Telekom Srbija hyn në fazën e dytë të tenderit për blerjen e IPKO-s
alsat-m.tv
Hoti bisedon me Makronin në prag të rifillimit të dialogut me Serbinë
shqiptarja.com
Avdullah Hoti takim me Macron në prag të rifillimit të dialogut me Serbinë
ata.gov.al
Rikonstruktohet shkolla e mesme e Surrelit, Rama: Kemi bërë një reformë të gjithë sistemit, më të sigurt nga pikëpamja e cilësisë
shqiptarja.com
Denoncimi i PD: Rama miraton ndërtimin e landfillit të Vlorës, përfitues sërish Klodian Zoto/ Dokumenti
ina-online.net
Barazia kushtetuese ende një ëndërr për shqiptarët e Maqedonisë se Veriut
kallxo.com
Lajçak në Gjermani, flet për rifillimin e dialogut Kosovë-Serbi
mia.mk
Spasovski: Krahas pagave dhe pensioneve, do të rrisim edhe ndihmën sociale
mia.mk
KSHZ: Në votim nuk do të mund të shkohet me maska me simbole politike
mia.mk
Sela për MIA-n: Ndryshimi duhet të ndodhë në bllokun shqiptar, me këtë do të rivendoset demokracia
koha.mk
Përfundon marrëdhënia historike e Interit me Pirellin pas 25 vitesh
koha.mk
Shumë vota, (as)pak deputet! GARA ZGJEDHORE E PARTIVE TË VOGLA
klankosova.tv
Çollaku: Hoti le ta harrojë se marrëveshja me Serbinë kalon në Kuvend pa një parti të madhe opozitare
Ndikimi i Kosovës në zgjedhjet e 15 korrikut në Maqedoni
kosova.info
Lajçak në Berlin, takime për dialogun
vizionplus.tv
Berisha: Beogradi po kryen genocid me COVID në qytetin e banuar nga shqiptarë e boshnjakë
evropaelire.org
Hoti bisedon me Macronin në prag të rifillimit të dialogut me Serbinë
boldnews.al
Drafti i qeverisë për ‘amnisti’ shpërblen të korruptuarit dhe evazorët fiskalë
boldnews.al
Jo vetëm pasuria, akuza për “njëanshmëri e konflikt interesi”/ Gjyqtarja Gazidede në KPK
boldnews.al
Mbylli dosjen e Kryebashkiakes së Ramës, Gjykata Speciale rrëzon SPAK/ Zbardhen detajet
shqiptarja.com
42 eurodeputetë kërkesë Presidentit Macron dhe Kryeministrit Rutte për liberalizimin e vizave për Kosovën
shqiptarja.com
28.5 mln euro u dhanë për PPP në pandemi, 2 koncesionet e shëndetësisë më pak të financuara
shqiptarja.com
Xhelal Mziu përgatitet për zgjedhje vendore në vjeshtë: Jam konsultuar edhe me mbështetës, do garoj për kryetar bashkie
abcnews.al
Varreza tumulare në Himarë, Drejtori i Trashëgimisë Kulturore tregon si e zbuluan
hashtag.al
Auron Tare u “dogji” antikomunistëve tezën e Dushan Mugoshës
koha.mk
Klubet e Premierligës e duan Rashicën
monitor.al
Përfundon rreth 90% e seksionit të autostradës Smokovac-Matesevo në Malin e Zi
parlament.al
Komisioni për Ekonominë dhe Financat shqyrtoi e më pas rrëzoi një dekret presidencial
americaneye.al
Prof. Vladimir Bushi, një personalitet i sportit, që realizoi ëndrrën e memaliotëve
Pasojat e pandemisë: Humben 400 milion vende pune, shumica nga gratë
shqiptarja.com
'Zgjedhorja'/ PPE: Çdo tentativë e mazhorancës për ndryshime të njëanshme, kundër konsensusit
tvklan.al
PD: Rishikimi i buxhetit, vulos varfërinë për shqiptarët
rtv21.tv
Shoqatat e luftës protestë më 9 korrik, kërkojnë mos vazhdimin e mandatit për Specialen
Zgjedhjet/ Opozitën e Kuvendit e injorojnë edhe akademikët e universiteteve, Murrizi i kërcënon me pagën: E kanë detyrim publik, se…
newsbomb.al
Ish-deputeti i PD darkë me VIP-at italianë, të pranishëm Andrea Bocelli, Matteo Salvini dhe miku i Ramës (FOTO)
periskopi.com
“King-makeri” i fshehtë: Roli i Isa Mustafës në zgjedhjen e liderëve të Kosovës, nga Thaçi e Kurti te Osmani e Hoti
lapsi.al
Basha thërret në takim Monika Kryemadhin dhe Vangjel Dulen
gazetainfokus.com
Sali Berisha alarmon për hulumtimin e inFokusit lidhur me situatën në Sanxhak

Kriza ekonomike nga pandemia dhe trazirat, nuk do ta zvogëlojnë mbështetjen për Trumpin

CNA 03.06. 09:09

Kriza ekonomike nga pandemia dhe trazirat, nuk do ta zvogëlojnë mbështetjen për Trumpin

Nga Steve Mccann “American Thinker” Që nga 9 nëntori i vitit 2016, elitat në SHBA kanë përdorur në mënyrë obsesive bllokadën apo strukturat e “Deep State” (Shteti i Thellë) për ta detyruar Donald Trumpin të dorëhiqet, ose duke u përpjekur ta distancojnë bazën e tij të votuesve, për të garantuar hum»»»

cna.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.