javanews.al
1920-ta, zgjimi shqiptar, dalja nga terri në dritë e liri -
abcnews.al
Arrestohet 26-vjeçari, tentoi të trafikojë 370 kg lëndë narkotike
kohajone.com
Greqia firmos marrëveshjen e delimitimit detar me Egjiptin. Dendias: Rrëzon marrëveshjet e Turqisë
abcnews.al
Eksperti amerikan: Kemi vuajtur shumë nga Covid-19, disa pjesë të SHBA janë “në zjarr”
Vdekje, lëndime e aksidente në rrugët e Kosovës brenda një dekade
syri.net
‘Kundër zgjerimit detar të Kinës’/ Aleatët e SHBA-së do forcojnë koordinimin politik dhe ushtarak
telegraf.al
Shansi i fundit: Tirana zyrtare të ndihmojë bashkimin faktorit shqiptar në Shkup
ata.gov.al
Marrëveshja me Caritas/ Rikonstruksion dhe rindërtim për 100 banesa, mbështetje financiare për 334 familje
Mali i Zi, vitin e ardhshëm nis ndërtimin e rrugës Plavë-Deçan
rtsh.al
Policia zbulon mbi 200 kg drogë në një maune, në doganën e Bllatës
Ministri Quni ndjek nga afër zhvillimin e stërvitjeve fushore të njësiteve të KFT-së
Ministri Mustafa vizitoi bujqit e prekur nga dëmet e breshrit
botasot.info
Nënshkruhen memorandumet për projektin “Biblioteka qarkulluese me strategjitë e lexim-kuptimit”
cna.al
Basha, “show” me përzgjedhjen e kandidatëve për deputetë/ Disa përgjigje që çdo demokrat kërkon nga Bujar Nishani?
aktuale.mk
Kryqi i Kuq me aksion për të ndihmuar të pësuarit në shpërthimin në Bejrut
indeksonline.net
Mocioni i VV-së ndaj Hotit – PDK nis mbledhjen, udhëhiqet nga Kadri Veseli!
kallxo.com
Nisma Socialdemokrate nuk do ta përkrahë mocionin e LVV-së për rrëzimin e Qeverisë Hoti
ina-online.net
Ja sa raste të reja me COVID-19 në Maqedoni gjatë 24 orëve
shqiptarja.com
Pse opozita s’doli në protesta, kundër ndryshimeve Kushtetuese?
ata.gov.al
“Vizito Shqipërinë”/ Liqeni i Komanit i shndërruar në një destinacion turistik
botasot.info
Kapet kamioni me 200 kilogramë drogë në Doganën e Bllatës, arrestohet shoferi i
balkanweb.com
Risitë e Jumbo Albania në Vlorë e Fier dhe një lajm i mirë nga Greqia
gazetainfokus.com
Deputeti i VV-së: Zgjidhni dyshen Kurti – Vitia ose katastrofë humanitare që as NATO nuk na shpëton
periskopi.com
Për herë të parë: VV kërkon ndihmë nga PDK për rrëzimin e Qeverisë Hoti - Periskopi
kallxo.com
Zemërim në Bosnjë pasi kryeministri britanik nderon një “mohuese të krimeve të luftës”
tetovasot.com
LSDM thotë se e ka shumicën, por me kë?!
tvklan.al
6 viktima dhe 127 raste të reja me Covid-19
ata.gov.al
SHBA – Pompeo fillon një tur europian vizitash
Nesër mblidhet Kuvendi për të vazhduar seancën plenare
lajmpress.org
Reçica nuk u bë OKB, e as Ali Ahmeti nuk u bë si Butros Gali, tani po vrapon pas Bilall Kasamit!
shqiptarja.com
4 ‘dukuri’ shqiptare nga “Kcimi i Tropojës” tek “Eposi i Kreshnikëve me lahutë”, në garë për në UNESCO
aa.com.tr
Çavuşoğlu në Libi: Operacioni Irini është një operacion i anshëm
lapsi.al
Si po ‘bashkëjeton’ Shkodra me Covid-19
gazetablic.com
Multi-milioneri i AAK-së – Kjo është pasuria e Pal Lekajt
insajderi.com
Serwer: Serbia nuk ishte e interesuar për Asociacionin në përputhje me Kushtetutën e Kosovës
abcnews.al
“E takova dje”, Artan Hoxha zbulon çfarë ka ndodhur me Mihal Kokëdhimën
abcnews.al
Macron viziton Bejrutin pas shpërthimit, bën thirrje për reforma
kallxo.com
Votat që i duhen VV-së për ta rrëzuar Hotin nga qeveria
telegrafi.com
Nisma Socialdemokrate nuk e përkrah mocionin për rrëzim e qeverisë Hoti
shqiptarja.com
E vërteta e ligjit që ndan Shqipërisë në 4 rajone, PD-LSI blof, ndarja për qëllime ekonomike dhe zhvillimore, jo administrative dhe elektorale
tvklan.al
Akuzat e PD, reagon Ministria e Shëndetësisë
Tenderi me uniformat e Policisë, si u paracaktua fituesi i 2,8 miliardë lekëve
insajderi.com
Bejruti e injoroi prej vitesh paralajmërimin publik se kishte një "bombë" ruse në port
shqiptarja.com
Ahmetaj inspektim në Baldushk: Ndërtimi i pallateve të dëmtuara nga tërmeti nis në shtator
insajderi.com
AAK nuk e mbështetë dhe nuk beson se VV mund ta rrëzojë Qeverinë Hoti

Loja opozitare me teoritë konspirative në kohë pandemie! -

Java News 05.07. 14:37

Loja opozitare me teoritë konspirative në kohë pandemie! -

Nga Alfred Peza Opozita jonë në mungesë të një projekti politik, të një programi elektoral, të një platforme alternative, të një kauze morale apo të një strategjie fituese, e ka patur për kollaj gjithë këto 7 vite, të improvizojë vazhdimisht. Nga 2013 e ketëj, nuk do të gjeni asnjë projekt origjina»»»

javanews.al
Alpe News 04.07. 21:38

ALFRED PEZA/ Loja opozitare me teoritë konspirative në kohë pandemie!

Opozita jonë në mungesë të një projekti politik, të një programi elektoral, të një platforme alternative, të një kauze morale apo të një strategjie fituese, e ka patur për kollaj gjithë këto 7 vite, të improvizojë vazhdimisht. Nga 2013 e ketëj, nuk do të gjeni asnjë projekt origjinal të lançuar pre»»»

alpenews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.