evropaelire.org
Formohet qeveria e re e Malit të Zi
balkanweb.com
Gjekmarkaj: Basha po bën fushatë moderne, shenjë e mirë që po tregohet i qetë. Rama i frikësuar nga humbja në zgjedhje
kohajone.com
Krimi në Shqipëri ka 4 zona të nxehta, 45 vrasje në 11 muaj
sot.com.al
“Dhimbje e trishtim”, Ditmir Bushati rrëqeth me fjalët për vdekjen e politikanit të njohur
insajderi.com
Isa Mustafa për Insajderin: “Lista Serbe e Vetëvendosja s’mund të na bllokojnë”
shqiptarja.com
‘Pa Gjurmë’ i shfaq videot e fëmijëve nga jetimorja, nëna shpërthen në lot: Engjëjt e mi, po tretem nga malli
portalb.mk
Politika amerikane mbi Lindjen e Mesme nën administratën Biden
abcnews.al
Para se t’u japë mend të tjerëve, Perëndimi duhet të respektojë vetë parimet e tij demokratike
exit.al
Rama rendit arritjet si kreu i OSBE: Treguam ambicien tonë me zjarr e karizëm
exit.al
PD padit në SPAK ministren Olta Xhaçka
monitor.al
Danimarka i jep fund të gjitha kërkimeve të reja të naftës dhe gazit
monitor.al
4 këshilla për të pasur sukses nga njeriu më i pasur në botë, Jeff Bezos
kallxo.com
Të hënën, Shpejtim Bulliqi merr detyrën e Kryetarit të Podujevës
lajme.rtsh.al
Kartat e kreditit, dy banka zotërojnë 78% të tregut
ina-online.net
Kuvendi i Kosovës votoi projektligjin për rimëkëmbje ekonomike, ja sa milionë euro do të shpërndahen
balkanweb.com
Thellohet skandali me rrugën Korçë-Ersekë. ARRSH lejoi nisjen e punimeve pa leje ndërtimi dhe pa kompani mbikëqyrëse
portalb.mk
RMV, “Boll më” dekoruan EVN-në me trofeun “Hajni i Artë”, propozim ligji së shpejti në kuvend (VIDEO)
kohajone.com
Berisha: Veton Surroi, nga Ministër i Jashtëm i Shqipërisë në i persekutuar politik
tesheshi.com
Perla e një deputeteje: “Kush e shkruan ligjin për shtetin seksual?”
lajme.rtsh.al
VENDIMET/ KKT miraton leje për hotele në Jug, 2 parqe fotovoltaikë dhe terminalin e aeroportit të Kukësit
tvklan.al
PE: Lajmet e rreme në Shqipëri, për klikime ose nga politika
sot.com.al
“Është një humbje për Partinë Demokratike”, Sali Berisha ndan lajmin e hidhur
tesheshi.com
Paralajmërim nga Brukseli për dy “delet e zeza” të BE: vazhdojmë pa to…
ata.gov.al
Duka: Organizimi i finales së “Conference League” në Tiranë do jetë i shkëlqyer
kallxo.com
Përshëndetja e veçantë e kryeredaktorit të RTK-së
americaneye.al
PD padit në SPAK ministren Xhaçka: Përdori helikopterin ushtarak për fushatë
americaneye.al
Porti i Durrësit do të kthehet në port turistik, investim 2 mld €
cna.al
Me 72 vota pro/ Kosova miraton Ligjin për Rimëkëmbje Ekonomike
cna.al
Edi Rama has no chance to be a donkey
oranews.tv
Shqipëria mbyll kryesimin e OSBE-së, Rama bën bilancin
shqiptarja.com
Shqiptarët jashtë Shqipërisë mund të deklarojnë online adresën ku banojnë! Lleshaj: Nxitoni të pajiseni me karta identiteti që të merrni shërbime
INVESTIGIMI: Shtrirja e mediave hungareze në Ballkan rrit shqetësimet, por i mungon impakti
aa.com.tr
Borrell: Turqia dhe BE-ja ndajnë interesa të përbashkëta
PD nuk i ndahet Xhaçkës: Fluturoi me helikopter për qëllime elektorale
shqiptarja.com
Me 72 vota pro, Kosova voton projektligjin për rimëkëmbje ekonomike
Rukiqi falënderon deputetët për votimin e projektligjit: Topi tani është te QeveriaTë ngjashme
koha.net
Norvegjia do i përdorë tri vaksinat anti-Covid
oranews.tv
Elbasani me koncension, PD pyet kryebashkiakun Gledian Llatja: Ku ka ndodhur?
sot.com.al
Partia Demokratike padit në SPAK ministren Xhaçka, ja akuza
syri.net
Erdogan thumbon Macronin: 'Franca e ka barrë, shpresoj të lirohen sa më shpejt nga ai'

Mediu nuk e fton dot Jozefinën në PD

CNA 27.10. 18:38

Mediu nuk e fton dot Jozefinën në PD

Nesër pasdite në orën 17°°, zonja Topalli ka njoftuar një dalje publike, në të cilën besohet se do të deklarohet nisja e një lëvizjeje që do të synojë ndryshimin e të djathtës së përfaqësuar deri tani nga Partia Demokratike. Deri tani dihet veç motoja e lëvizjes, e artikuluar nga vetë zonja Topalli»»»

cna.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining