U përfol që do të kandidonte për të parin e LDK-së, e mohon një gjë të tillë
indeksonline.net
Vazhdojnë protestat në Francë, policia dhe ushtria e “blindojnë” Parisin
sot.com.al
Rama nuk i ndahet Metës, i dërgon mesazhin e fortë: Sa të kemi Pandin...
syri.net
Basha për mediat italiane/ ‘JO Shqipërisë së drogës dhe pastrimit të parave’Lajthit Rama në Kongres/ Çim Peka helmoi shqiptarët me propagandë kundër m
syri.net
Basha për mediat italiane/ ‘JO Shqipërisë së drogës dhe pastrimit të parave’ Komentet
syri.net
Basha për mediat italiane/ ‘JO Shqipërisë së drogës dhe pastrimit të parave’'Rama, ik pirdhu!' Komentet
shqiptarja.com
LISTA/ Nga profesorë e artistë tek zv.ministrat, ja 100 emrat e ekipit të Erion Veliajt për Tiranën
newsbomb.al
Ajola Xoxa me veshjen e zisë por nuk kursen mbështetjen për të shoqin
tetovasot.com
Ali Ahmeti nesër shënon 20 vjetorin e ndërhyrjes së NATO-së
tvklan.al
Audiopërgjimi i ri, Salianji: Fredi Alizoti ka takuar Taulant Ballën
Rama sulmon median: Është si Sharra e dikurshme, që helmonte Tiranën
Oferta e Ramës për opozitën: Votojmë reformën zgjedhore, nëse fitoni një bashki më shumë se PS, shkojmë në zgjedhje të parakohshme
sot.com.al
“Do bëjmë çdo gjë që thotë doktoresha e shkencave”, Rama sfidon opozitën dhe tregon kushtin për zgjedhje të parakohshme: E di që Basha nuk do e pranoj
Dossier/ Diktatorët, të pangopur me gra
boldnews.al
Shqipëria kriminale e Edi Ramës/ “Niçja e Alizoti” u dekonspiruan nga Arta Marku
cna.al
Ironia e Nard Ndokës/ Fatos Nano u tall me PS-në, tani me Rilindjen
“Arusha Lul”, “lider pa hallate”, Rama shpërthen ndaj Bashës. Ka dhe një mesazh për Metën: Sa të jetë Pandi mos…
gazetamapo.al
Rama-Bashës:Zgjedhje të parakohshme, nëse fiton një bashki më shumë
Edi Rama dhe Erion Veliaj në sheshin “Nënë Tereza”
vizionplus.tv
Jeta e re e Majlinda Bregut, rrëfim për “my living” nga Sarajeva
“Rrugëve do rrini, por…”, Rama sfidon opozitën: Shkojmë në zgjedhje të parakohshme vetëm nëse…
Audio-përgjimet për “Babalen”, Braimllari: Rama ka shkatërruar policinë e shtetit
shqiptarja.com
Oferta e Ramës për opozitën: Votojmë reformën zgjedhore, nëse fitoni një bashki më shumë se PS, shkojmë në zgjedhje të parakohshme
boldnews.al
Rama humb qetësinë: Kadrinj, zuzarë, derra të shtrirë…
koha.net
Sipas ish-komandantit të FSK-së, shërbimi i obligueshëm ushtarak shumë i kushtueshëm
lajmifundit.al
Rama sfidon opozitën: Zgjedhje të parakohshme nëse fitoni një bashki më shumë se ne
shekulli.com.al
Aljazeera demaskon qeverinë për grabitjen e pronave në bregdet
portalb.mk
Me sloganin “Bashkë përpara”, Pendarovski do ta zhvillojë fushatën për president
(Live)/ Edi Rama: Opozitës i duruam baltën, vezët dhe bojën e dëshpërimit në vend të sfidës
Aldo Bumçi: Rama, grusht shteti me shkrirjen e Kushtetueses. Djegia e mandateve vendosi edhe për zgjdhjet lokale…
boldnews.al
SHISH e DSIK kërkojnë “interesat rusë”, dështojnë me pastrimin e parave
boldnews.al
Rama nis ofensivën frontale: Nuk presim më, ta harrojnë se ma marrin pushtetin
“TIRANA QË DUAM”/ Rama: Sot nis ofensiva frontale…opozita ta harrojë pushtetin në tavolinë! – AlpeNews
cna.al
Ish-kryebashkiaku socialist i zhgënjyer nga Kongresi i PS-së/ Nuk më dërguan ftesë
Mesazhet e At Gjergj Fishtës/ Politikanët e sotëm kanë çfarë të mësojnë nga testamenti i gjeniut të letrave. Evropa nuk na do dhe është…
Me Ramën nis historia, kryeministri: Gati të shembim Teatrin, Teatrin e Kukllave, Muzeun Kombëtar…
balkanweb.com
Veliaj: Do fitojmë në Astir dhe do të kemi një unazë moderne
shekulli.com.al
Indianët mashtrues në Tiranë, hije skandali për nënshtetësinë
cna.al
Fatos Nano refuzon Kongresin e Ramës?
koha.net
Klina në favor të mbylljes së lojërave të fatit
Hil Lushaku/ 1935, policia zëvendësohet nga “xhandarmëria qytetase” dhe shërbimi i “agjentëve policorë”
“Dosja Xhafaj”, Salianji publikon audion e dytë: Drejtori i policisë i dha lekë Alizotit, foli me Ballën
Reportazh i “AL JAZEERA-s/ Rama dështoi me premtimin e Reformës në drejtësi. Varfëria, krimi dhe kriza politike turbullojnë të ardhmen

Altin Goxhaj i tregon peshkun e madh Lu-së: Po falsifikon dokumente për kandidatët e KLP-së, do ta kallëzoj penalisht

Gazeta Telegraf 11.01. 00:41

Altin Goxhaj i tregon peshkun e madh Lu-së: Po falsifikon dokumente për kandidatët e KLP-së, do ta kallëzoj penalisht

Avokati Altin Goxhaj, i ftuar në ‘Fax News’, ka deklaruar se kreu i Komisionit të Shoqërisë Civile Andi Dobrushi ka falsifikuar dokumente të shtetit për kandidatët e KLP-së, sipas tij ata nuk kanë 5 vjet vjetërsi pune por dokumentet zyrtare janë falsifikuar nga Andi Dobrushi i cili synon që ti japë»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano