balkanweb.com
Elvis dhe Fatma Naçi “përveshin” mëngët, shpërndajnë tonelata me ushqime, zbulohet donatori i madh
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Si po e ndihmon opozita forcimin e pushtetit të Edi Ramës!
hashtag.al
Ish-deputeti i PD-së nxjerr denoncimin: Albpetrol largon nga puna 300 punonjës, manipulon urdhrat për të mbuluar veprimet
gazetamapo.al
Akademikët francezë: Është koha për një kontratë të re sociale dhe fiskale
telegrafi.com
Kurti tha se PDK duhet t’i fitojë zgjedhjet për të bërë propozime, përgjigjet Bedri Hamza
telegrafi.com
Thaçi dënon dëmtimin e varrezave të komunitetit RAE në Rahovec
ekonomiaonline.com
Spahiu: Do të kemi një koalicion LDK-AAK-Nisma me Isa Mustafën kryeministër
tvklan.al
Serbia në kulmin e pandemisë
portalb.mk
Kundërspin: Fitoret zgjedhore të VMRO-DPMNE-së do të ishin të pamundura pa ndihmën e BDI-së
alpenews.al
TJETËR BLLOF I RËNDË/ Si gënjeu Sali Berisha edhe mbi të vdekurit nga Covid-19
gazetamapo.al
Rusia në garën e vaksinës, misteri i qendrës “Vektor” në Siberi
boldnews.al
15 mln euro për “Porto Romanon”/ Malltezi: Si ia dha Alqi Bllako pa garë ortakut italian të Klodian Zotos
cna.al
“Qytetarët duhet të bëjnë sakrifica”/ Malltezi shpjegon vjedhjen e 15 milionë eurove të tjera nga Rama-Zoto
telegraf.al
OBSH: ShBA-ja nuk duhet ta politizojë virusin
sot.com.al
Lufta e Vlorës 1920, nderi dhe shpëtimi i Shqipërisë
telegrafi.com
Berisha: Malisheva nuk iu përgjigj Asociacionit të Komunave të Kosovës për shkak të agjendës së ngjeshur
lajmifundit.al
Prokuroria Speciale e Kosovës ngre aktakuzë ndaj disa ish-ministrave
shqiptarja.com
Kryetari i PD Fier denoncon skandalin në kompaninë Albetrol dhe publikon apelin e punonjësve: Pushohen 300 persona nga puna
portalb.mk
Nesër koncert pa spektatorë në qendër të Shkodrës
koha.net
Kush janë 19 zyrtarët ndaj të cilëve u ngrit aktakuzë për “faljen e hidrocentraleve”
cna.al
“Punëtori i Albpetrolit humb jetën tragjikisht/ Ngjarja mbahet e fshehtë”
klankosova.tv
Nagavci për seancën e jashtëzakonshme të thirrur nga PDK: Po tallen me propozime që janë përqeshje e nevojës së qytetarëve
rtsh.al
VIDEO/ Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, takon policin hero, që ndoqi dhe neutralizoi vrasësin e dyshuar serial, Orges Bilbili
javanews.al
Koronavirusi “pezulloi” tenderin për aeroportin e Vlorës, Balluku: Do ta hapim brenda vitit -
koha.mk
Në Liban sekuestrohet një sasi rekord hashash
koha.mk
Konfirmohet rasti i parë i një pjesëtari të KFOR-it i infektuar me Kovid-19
gazetamapo.al
Covid-19/ Përse ballkonet na frymëzojnë?
periskopi.com
Mimoza Kusari reagon pasi iu ngrit aktakuza rreth privatizimit të distribucionit të KEK’ut
telegraf.al
Sa na kushton “sekreti” i Agjencisë Kombëtare të Burimeve Natyrore
telegraf.al
Kolonja me 10 mijë banorë të larguar, në ndihmë të të vetmuarve
boldnews.al
Neni 242/2 i Ramës dhe neni 55 komunist, njësoj në dënime dhe qëllim!

Pamje të rënda/ Spitali në Francë, ja çfarë ndodh në repartet “Covid”

Top Channel 07.04. 22:33

Pamje të rënda/ Spitali në Francë, ja çfarë ndodh në repartet “Covid”

Rajoni Ille de France, në Francë, është një nga më të goditurit nga pandemia e koronavirusit me njësitë e kujdesit intensiv, në spitalet e tij, në zemër të betejës. Agjencia e lajmeve AFP, ofron një shikim të asaj që ndodh në këto njësi, në një spital në jug të Parisit. Franca raportoi të hënën 833»»»

Gazeta Blic 30.03. 14:15

Gjermania “huazon” modelin jugkorean në luftim të koronavirusit

Në garë kundër koronavirusit, Gjermania duket se varet nga rritja e numrit të testimeve dhe ashpërsimit të masave të karantinës për të thyer zinxhirin e infektimit, një strategji e huazuar nga Koreja Jugore, suksesin e së cilës kundër pandemisë, është duke e pasur zili e gjithë bota. Aktualisht, Gj»»»

gazetablic.com
Shqiptarja 31.03. 08:47

Koronavirusi, më shumë se 786 mijë të infektuar dhe rreth 38 mijë viktima. Në SHBA numri i të prekurve nga Covid-19 rritet në 165 mijë

Bilanci i azhornuar i Universitetit Johns Hopkins për pandeminë nga Covid-19 në botë tregon se numri i përgjithshëm i të infektuarve është mbi 786 mijë kurse numri i vdekjeve ka shkuar në mbi 37 000 kurse të shëruarit janë më shumë se 166 mijë. LEXO EDHE:Të mbetur në Shqipëri pas mbylljes së kufijv»»»

shqiptarja.com
Express 08.04. 07:50

“Përshëndetje njerëz, unë jam koronavirusi”, shpjegimi sarkastik i asaj që nuk duhet të bëni panik

“Përshëndetje njerëz, unë jam Coronavirusi: Unë do të shpjegoj pse po bëj kaq mirë duke pushtuar botën”. Shkrimi në Twitter , i postuar të enjten nga përdoruesi Qhari Alvarado, u shpërnda mjaft shumë , më shumë se 90,000 herë dhe mori më shumë se 120,000 pëlqime. Dhe ky mbase është shkrimi i parë i»»»

gazetaexpress.com
Bold News 04.04. 13:53

141 vdekje në 24 orët e fundit, 1158 viktima gjithësej nga COVID-19 në Gjermani

141 pacientë të tjerë të infektuar me COVID-19 kanë ndërruar jetë në Gjermani, duke e çuar në 1158 numrin në total të viktimave. Shifrat i publikoi agjensia e sëmundjes dhe kontrollit të vendit, Robert Koch Insititute. Gjithashtu ka pasur dhe një rritje prej 7% të trasteve t♪ reja me COVID-19 nga d»»»

boldnews.al
Kosova Sot 07.04. 16:52

Spitali në Francë, ja çfarë ndodh në repartet “Covid”

Rajoni Ille de France, në Francë, është një nga më të goditurit nga pandemia e koronavirusit me njësitë e kujdesit intensiv, në spitalet e tij, në zemër të betejës. Agjencia e lajmeve AFP, ofron një shikim të asaj që ndodh në këto njësi, në një spital në jug të Parisit. Franca raportoi të hënën 833»»»

kosova-sot.info
Tetova Sot 07.04. 17:38

Spitali në Francë, ja çfarë ndodh në repartet “Covid” (FOTO)

Rajoni Ille de France, në Francë, është një nga më të goditurit nga pandemia e koronavirusit me njësitë e kujdesit intensiv, në spitalet e tij, në zemër të betejës. Agjencia e lajmeve AFP, ofron një shikim të asaj që ndodh në këto njësi, në një spital në jug të Parisit. Franca raportoi të hënën 833»»»

tetovasot.com
Koha 07.04. 14:19

Fitorja kundër COVID-19 është afër

Numri i të infektuarve me virusin korona, në Itali dhe Spanjë po bie ndjeshëm. Kjo ka dhënë një sinjal dhe shpresë se lufta me COVID-19 në Europë është afër fundit. Maqedonia e Veriut, në fund të muajit prill do të arrij në kulmin e krizës me virusin korona, ku do të ketë një numër rekord të të pre»»»

koha.mk
Insajderi 03.04. 19:37

Spanjë - 932 viktimave nga koronavirusi në 24 orët e fundit

932 persona kanë humbur jetën në Spanjë nga koronavirusi në 24 orët e fundit, duke e çuar në 10935 numrin total të viktimave. Një ditë më parë, numri i viktimave ishte 950. Sipas të dhënave më të fundit të Ministrisë së Shëndetësisë, numri i rasteve me koronavirus në vend është rritur në 117710. Nu»»»

insajderi.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.