A magyarok közel kétharmada kerékpározik, és ez egyre inkább jelent identitást is
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
CommentYour comment has been sent successfuly! Thank you.
A magyarok közel kétharmada kerékpározik, és ez egyre inkább jelent identitást is
A nyári szabadságok és a szünidő kezdetével egyre többen ülnek nyeregbe, és sokan még a külföldi nyaralásukra is magukkal viszik kerékpárjukat. Egy friss kutatás szerint a szabadidős kerékpározás egyre inkább közösségi élménnyé válik, és a magyar bringások fele már életmódja szerves részének tekint»»»
Kőnig doki pályafutása alatt nem látott még ilyen szörnyűséget, amit az elektromos rollerek okoznak
Olyan szignifikánsan megnőtt a gyermekkori balesetek száma az elektromos rollerek miatt, amire 25 éves pályafutásom során nem volt példa – mondta dr. Kőnig Róbert, a Szent János Kórház gyermeksebésze, gyermektraumatológusa, akit arról kérdeztünk, mit lát a műtőasztal mellől. A Dr. Manninger Jenő Ba»»»
Új szabályokat kell megtanulniuk a motorosoknak és a rollereseknek – szabályváltozások, észrevételek a KRESZ-professzortól
Az elektromos rollereseknek és a motorosoknak is újra kell tanulniuk a közlekedési szabályokat, ha bevezetik az új KRESZ-t. A héten megjelent tervezet egyik megalkotója, Pető Attila az InfoRádió Aréna című műsorában beszélt a legfőbb változásokról, tudnivalókról. Mint mondta, „külön kasztnak” tekin»»»
Fontos szabályokat közölt a rendőrség az elektromos rollerekről
Az elektromos rollerek egyre fontosabb szereplői a közlekedésnek, ezért a rendőrség tisztázott pár szabályt. Korábban a 168.hu is megírta, hogy az új KRESZ rendelkezik majd az elektromobilitási eszközökről, vagyis többek között az elektromos rollerekről is. Az eszközök használata kapcsán sok a kérd»»»
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
Comment