sot.com.al
Deskoska: Komisioni i Venecias rekomandon heqjen e kuorumit për zgjedhjen e presidentit
ina-online.net
Togeri Tetovar që luftoi me emblemën e Skënderbeut
Ahmeti u kundërpërgjigjet akuzave për punësime familjare në Delegacion
almakos.com
Vuçiq flet për bashkimin e Mitrovicës, tregon nëse kjo ide mund të paraqitet në Samitin e Berlinit
Ndalohen 2 persona të shpallur në kërkim
Shahini: Në këto pesë vite, përmirësim i cilësisë së arsimit
Rama në parlament: Jemi gati të dialogojmë me PD Rrugore në pitstop
gazetablic.com
Tifozët konfirmojnë kurdisjen e ndeshjes, kërkojnë nga klubi përjashtimin e basketbollistëve
"Prodhimi vendor dhe tregu i BE-së!"
Qytetarë, mos heshtni për të drejtat tuaja!
klankosova.tv
Info Magazine: Pritshmëritë e Gjermanisë rreth dialogut
Tre aleatë të Bashës kërkojnë mandatin, Kuvendit i shtohet një tjetër ballist
Kuvendit i shtohen 4 deputetë të rinj, komunistët regjistrohen në zgjedhje
Rrjeti i ujësjellësit Mulliri i Bullgarit-Ura Shijakut – ARRSH: Masa të menjëhershme për ta rikonstruktuar
cna.al
Frikë nga dhuna/ Tifozët "braktisin" ekipin e kryeqytetit
Ballkani, vrimë që rrethohet nga anëtare të BE-së, Mogherini kërkon që Maqedonisë t’i njihen meritat
lajmi.net
Tifozët e Rahovecit i akuzojnë dy anëtarët e Ylli Golden Eagle për kurdije të ndeshjes
Der Standard: Në Berlin merr fund plani për shkëmbim territoresh në Ballkan
ina-online.net
Zaev me fjalë të mëdha për Menduh Thaçin
Bytyqi: Ligji për gjykatën speciale duhet që të plotësohet për krimet serbe
kallxo.com
DebatPernime për tolerancën
Hasani: Mospjesëmarrja e partive serbe në zgjedhje dëmton serbët e veriut
boldnews.al
Qeshni me lot/ ‘Edi Rama dhuron 2 kg kokainë për rindërtimin e Notre Dame’
A do të dështoj Shqipëria përsëri për tu bërë pjesë e Bashkimit Europian?
“27 prilli”, Ivanov taktizon me kërkesat për falje?!
cna.al
Deputetja socialiste si bankomat/"Zhvat" universitetet dhe nxjerr gënjeshtrat e Ramës
rtsh.al
Basha mbledh Kryesinë e PD-së: Në zgjedhje, vetëm nëse garantohet liria e tyre!
rtsh.al
Unaza e Re, qeveria miraton fondin e shpronësimeve
indeksonline.net
Ilir Deda gati të kalojë në Grupin Parlamentar të PSD-së
rtsh.al
Reka i pakënaqur me qëndrimin e Shqipërisë dhe Kosovës ndaj kandidaturës së tij
rtsh.al
Surroi në Tiranë: Rusia po përplaset me Perendimin në urën e Mitrovicës!
gazetainfokus.com
Sekretarit që mundësoi të faleshin 60 milionë euro të shtetit nuk ia nin për ministra(DOKUMENT)
aa.com.tr
Anadolu Agency i bën thirrje Izraelit për fotoreporterin e saj Mustafa Kharouf
Kuvendi mblidhet në seancë plenare
Kur ke lindur? Ja si të ndikojnë 5 elementët në jetën tënde
kallxo.com
Gazetari i BIRN-it njolloset si 'tradhtar' në një video në Twitter
IEVP Fier, ndalon një person të shpallur në kërkim nga Policia e Shtetit
noa.al
PD: Rama ka vënë nën kontroll shumicën e mediave me tenderë dhe kërcënime
Edhe të rinjtë e Kaçanikut pjesë e projektit të bujqësisë
Të rinjtë shqiptarë i bëjnë thirrje BE-së: Vërini vizën Ramës, jo shqiptarëve!
ina-online.net
Asnjë indikacion për heqjen e vizave për Kosovën
gazetamapo.al
Grabitja në Rinas, shkarkohet kreu i Aviacionit Civil, Krislen Keri

VestiSa plenarne sednice Skupštine

Republika Kosova - Skupština 15.04. 13:36

VestiSa plenarne sednice Skupštine

Plenarna Sednica Skupštine Republike Kosova, koju je predsedavao potpredsednik Xhavit Haliti, (deo je predsedavala i potpredsednica Aida Derguti), počela sa običnom tačkom dnevnog reda, - Deklarisanja van dnevnog reda, dok na poslanička pitanja su odgovorili ovi ministri: Shyqyri Bytyqi, Skender Re»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining