Ambasadori i BE-së, Tomash Szunyog viziton veriun e Kosovës
ina-online.net
Biçikleta e Mehmet GEGËS
ina-online.net
Rama vizitë jozyrtare në Tuz, takoi Nikë Gjeloshajn në një restorant, ja çfarë biseduan
ina-online.net
Opozita dorëzon draftin në Këshillin Politik: Lista 100% të hapura, të ruhen koalicionet
ina-online.net
Shtyrja e takimit të sotëm Kosovë-Serbi, nga BE thonë se u bë shkaku i COVID-19
tvklan.al
Kandidatët e PD-së për deputetë
tvklan.al
Mali i Zi rikthen kufizimet
rtv21.tv
​Ngjarjet e datës 29 shtator
cna.al
“Pas 21 vitesh Berisha i përmendi emrin…”/ Artan Hoxha për vrasjen e Azem Hajdarit: Kampionati vazhdon
aa.com.tr
NATO: Bisedimet mes Turqisë dhe Greqisë do të ndihmojnë në zgjidhjen e problemeve
exit.al
Qeveria i jep 1500m² të Gardës kompanisë private, nis betonizimi i Parkut të Liqenit
sot.com.al
Deklarata e fortë e Sali Berishës: Ja kush e nxori në pritë Hajdarin. Militanti më tha në zyrë i tronditur që ai kishte vrarë Azemin
ata.gov.al
Shërohet nga COVID-19/ Testi i dytë konfirmon negativ kontaktin e parë të pacientit zero, negativ edhe një i prekur tjetër
koha.mk
Rusia bashkohet me vendet e tjera, për të dënuar dhunën për Nagorno-Karabakut
syri.net
Çollaku: OFL duhej ti çonte formularin fillimisht Edi dhe Olsi Ramës
Berisha ndryshon sërish version, i heq "amnistinë" ish kreut të PS: Vrasësit e Azem Hajdarit u takuan me Fatos Nanon ditën e ekzekutimit. Banda nga La
sot.com.al
Blendi Fevziu ‘kap mat’ Sali Berishën
Edi Rama takohet në Tuz me Nik Gjeloshaj
ata.gov.al
Bardhi me strukturat e PD-së në Berat: Dështimi i Reformës Territoriale është nga shqetësimet kryesore
lajmifundit.al
Berisha: Çfarë i thashë Azem Hajdarit pak para vrasjes..”zhduku për 6 muaj”
gazetaexpress.com
Vrasja e Azem Hajdarit, Sali Berisha tregon nëse është thirrur si dëshmitar në Gjykatë
abcnews.al
“O të fshihesh, o të qëndrosh e tu biesh”, Berisha tregon çfarë foli Azem Hajdarin
syri.net
FOTOLAJM/ Gent Cakaj merr në Gjermani dhuratë një ... kukull
ata.gov.al
SHBA – Guterres thirrje për armëpushim mes Azerbajxhanit dhe Armenisë
portalb.mk
Edhe të pavërteta edhe antisemitizëm në teorinë konspirative për Kovid-19
newsbomb.al
'Tellalli fytyrkuq', Erion Braçe nga shtëpia ofendon analistin në emision: Pavarësisht votave, Lyli bën listën për deputetë
ata.gov.al
COVID-19 – FMN&OBT: Qeveritë të reduktojnë shtrëngimet tregtare
Një ditë pas transfertës në Napoli konfirmohen 14 lojtarë dhe anëtarë të stafit të Genoa-s pozitivë me COVID-19
lajmpress.org
Thaçi i bëri “gropën” UÇK-së me Gjykatën Speciale, ndërsa Serbinë nuk pranon ta padisë për gjenocid
Angela Merkel takon në spital kritikun e Kremlinit, Alexei Navalny
Operacioni “Limit”, GJKKO dërgon për gjykim 30 persona
gazeta-shqip.com
Kur plehrat e Durrësit, përdoren si vota për Ilir Metën!
shqiptarja.com
Fundi i strategjisë së PD dhe LSI për delegjitimimin e Parlamentit
Master Plani për ujitjen e tokave bujqësore kap vlerën 550 milionë euro
koha.net
Kazinot, të papenguara në Karaçevë
exit.al
Mbledhja e qeverive të Kosovës e Shqipërisë mbahet në 2 tetor
cna.al
The scandalous process of the selection of DP candidates/The first scenarios emerge
ata.gov.al
Rindërtimi/ Nënshkruhet marrëveshja me Sllovakinë, 250 mijë euro për 3 shkolla në Tiranë dhe Lezhë
gazetablic.com
Paralajmërimi i Milaim Zekës: Do ketë arrestime tjera këtë javë nga Gjykata Speciale
gazetablic.com
Fazliu: Dikujt po i konvenon që luftëtarët të dalin nga skena politike
kohajone.com
Votimi i PD-së në qarkun e Beratit, konfirmohen 24 kandidatë. Skualifikohet Astrit Veliaj

Zeav takon të parin Ahmetin, kreu i BDI-së "braktiset" nga liderët shqiptarë

Albeu 13.08. 16:42

Zeav takon të parin Ahmetin, kreu i BDI-së "braktiset" nga liderët shqiptarë

Mandati për formimin e Qeverisë së re është në duart e Zoran Zaev. Në mesditë presidenti Stevo Pendarovski, i dorëzoi mandatin për formimin e Qeverisë, kreut të LSDM-së, siç tha në bazë të Kushtetutës së Maqedonisë së Veriut, ndërsa nuk komentoi asgjë tjetër, pasi dha deklaratën për dorëzimin forma»»»

VOA - Zeri i Amerikanes 12.08. 20:52

Shkup: Presidenti Pendarovski i dorëzon të enjten mandatin social-demokratit Zoran Zaev

Presidenti maqedonas Stevo Pendarovski ka bërë të ditur se do t’i dorëzojë të enjten mandatin për formimin e qeverisë kryetarit të Lidhjes Social Demokrate, Zoran Zaev. Kabineti i presidentit thotë se ky i fundit, “në emër të koalicionit zgjedhor 'Mundemi' që fitoi numrin më të madh të deputetëve n»»»

zeriamerikes.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.