shqiptarja.com
'Zgjedhorja'/ PPE: Çdo tentativë e mazhorancës për ndryshime të njëanshme, kundër konsensusit
tvklan.al
PD: Rishikimi i buxhetit, vulos varfërinë për shqiptarët
rtv21.tv
Shoqatat e luftës protestë më 9 korrik, kërkojnë mos vazhdimin e mandatit për Specialen
gazetaexpress.com
“Menaxhim katastrofal me pandeminë” miratohet kërkesa e VV’së që Hoti të raportojë në Kuvend, Osmani e çon thirrjen në Kryeministri
Zgjedhjet/ Opozitën e Kuvendit e injorojnë edhe akademikët e universiteteve, Murrizi i kërcënon me pagën: E kanë detyrim publik, se…
newsbomb.al
Ish-deputeti i PD darkë me VIP-at italianë, të pranishëm Andrea Bocelli, Matteo Salvini dhe miku i Ramës (FOTO)
periskopi.com
“King-makeri” i fshehtë: Roli i Isa Mustafës në zgjedhjen e liderëve të Kosovës, nga Thaçi e Kurti te Osmani e Hoti
lapsi.al
Basha thërret në takim Monika Kryemadhin dhe Vangjel Dulen
gazetainfokus.com
Sali Berisha alarmon për hulumtimin e inFokusit lidhur me situatën në Sanxhak
shqiptarja.com
“Camaj dhe Koliqi agjent”, Primo Shllaku: Të reagojë Akademia e Shkencave!
(VIDEO) Analistët: Ideja e BDI-së për kryeministër shqiptar është mashtrim
shqiptarja.com
REPORTAZH/Me kanoe në liqenin e Shkodrës dhe lumin Buna! Report Tv sjell bukuritë e natyrës, zambak dhe shpendë të rralla
shqiptarja.com
Pampuri: Qarkullimi i elitave në PD domosdoshmëri! Basha me lista të parapërgatitura? Zëra që vijnë nga e majta
Auron Tare: Martin Camaj dhe Ernest Koliqi, “të pazbuluar” si informatorë të agjenturave të huaja: 250 dollarë në muaj…
insajderi.com
Një tjetër ish-ushtar i UÇK-së ftohet nga Specialja
abcnews.al
PD: Rama miraton ndërtimin e landfill-it të Vlorës, shkon për Zoton
kallxo.com
Gjykata Speciale i dërgon ftesë edhe një ish-ushtari të UÇK-së
koha.mk
Tkurret toka bujqësore e Dibrës, betonizohen sipërfaqet pjellore
kryeministria.al
Transformim urban historik nga rrënojat e tragjedisë së 26 nëntorit
rtsh.al
COVID 19 ka ndikuar në kreditimin e ulët të ekonomisë
starplus-tv.com
KONFIRMOHET REZULTATI ZGJEDHOR NË SERBI, SHQIPTARËT FITOJNË TRE DEPUTETË
ata.gov.al
Basha përshëndet krijimin e qeverisë në Kosovë: Akt ndershmërie dhe pjekurie politike
periskopi.com
Zyrtari i agjencisë ruse hapësinore akuzohet se i dha perëndimit informacione sekrete
zeriamerikes.com
Presidenti Macron priti kryeministrin e Kosovës
Turizmi detar në zhvillim, 50 bova të reja për ankorimin e jahteve në Orikum
alsat-m.tv
Dënimet e disa ish funksionarëve, në duart e Gjykatës Kushtetuese
ina-online.net
Prodhimtaria e grurit, në kufijtë e mbijetesës
shqiptarja.com
Regjistrimet në shkollë, Drejtoria Arsimore për Report TV: Evitoni radhët, nuk humbisni shkollën për dokumente
abcnews.al
Xhelal Mziu jep dorëheqjen si kreu i degës së PD: Do garoj sërish për drejtimin e Kamzës
Arabia Saudite rrit çmimet e naftës, çmimi i fuçisë për Azinë, SHBA-në deri 1,65 dollarë më shtrenjtë
Gjilani i ofron bashkëpunim OAK-ut për tejkalimin e krizës nga COVID-19
aa.com.tr
Rritet numri i mercenarëve në radhët e Haftarit në Libi
shqiptarja.com
Covid, regjistrohen 5 viktima dhe 120 raste të reja në Maqedoninë e Veriut
vizionplus.tv
Aleatët e PD: Nuk është koha për “Listat”, për sistemin të vendosë populli
Gjykata Speciale fton ish-luftëtarin Elbasan Shoshaj
Nuk duan zgjedhje sepse bashkë janë pakicë karshi Lëvizjes Vetëvendosje!
mia.mk
Nikollovski: Votoni për konceptin, i cili siguron më shumë para në buxhetet tuaja
mia.mk
Tubime të koalicionit Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa në Kumanovë
syri.net
Vrasja e Hekuran Billës, gjykata lë në masën arrest me burg Viktor Markun dhe Sebastian Malin
lajmifundit.al
Murtaja e Zezë, një nga sëmundjet më shkatërruese në histori, shënon raste të reja në Kinë
Viola Spiro lë pas historinë me bosin e drogës, lidhet me një biznesmen (FOTO LAJM)
syri.net
Tensionohet aksi Paris-Ankara, Franca i kërkon NATO-s të plotësojë katër pikat e sajë
ata.gov.al
“Menaxhim shumë herë më i mirë i hapësirës së plazheve”/ Klosi: Fluksi ka nisur, kontroll më i madh nga strukturat lokale
balkanweb.com
Ndregjoni: Kemi 30 vjet demokraturë. 4500 familjeve të të ish të Përndjekurve nuk iu janë gjetur varret. Dëmshpërblimet na janë dhënë me pikatore
Flet ministri kosovar, Vesel Krasniqi: Serbia e ka humbur tregun kosovar

Cilët deputetë po mungojnë në seancë?

Kosova 03.06. 12:06

Cilët deputetë po mungojnë në seancë?

Ka nisur seanca për votimin e Qeverisë së Avdullah Hotit.Në Kuvend mungon i gjithë Grupi Parlamentar i Lëvizjës Vetëvendosje. Më herët LVV nuk e kishte sqaruar nëse do të merrte pjesë në seancën ku pritet që zyrtarisht Albin Kurti të largohet nga udhëheqja e Qeverisë. Seanca ka nisur me gjysmë ore »»»

kosova.info
Express 03.06. 11:53

Lëvizja Vetëvendosje nuk hyn në seancë

Ka nisur seanca për votimin e Qeverisë së Avdullah Hotit.Në Kuvend mungon i gjithë Grupi Parlamentar i Lëvizjës Vetëvendosje. Më herët LVV nuk e kishte sqaruar nëse do të merrte pjesë në seancën ku pritet që zyrtarisht Albin Kurti të largohet nga udhëheqja e Qeverisë. Seanca ka nisur me gjysmë ore »»»

gazetaexpress.com
Kosova Sot 03.06. 11:49

Lëvizja Vetëvendosje nuk hyn në seancë

Ka nisur seanca për votimin e Qeverisë së Avdullah Hotit.Në Kuvend mungon i gjithë Grupi Parlamentar i Lëvizjës Vetëvendosje. Më herët LVV nuk e kishte sqaruar nëse do të merrte pjesë në seancën ku pritet që zyrtarisht Albin Kurti të largohet nga udhëheqja e Qeverisë. Seanca ka nisur me gjysmë ore »»»

kosova-sot.info
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining