telegrafi.com
LDK do t’i vlerësojë të gjitha opsionet, por preferon të shkojë e vetme në zgjedhje
kosovalive360.com
“Letra” e zgjedhjeve, në duart e kryetarit të Kosovës
balkanweb.com
Balla: Meta s’mund të jetë president i një vendi që aspiron BE-në
mia.mk
Daçiq: Dialogu pas dorëheqjes së Haradinjat është në komë
sot.com.al
A do të ketë shkarkime në Asamblenë e PS? Balla flet hapur për 2 ministrat socialist
rtsh.al
Basha takime në Tropojë, Kukës dhe Has
rtsh.al
30 qershori, shqyrtohen ankesat e PS. Kolegji Zgjedhor certifikon këshillat në 13 bashki
gazetablic.com
Qeveria duke blerë paqen sociale po rrezikon krizë buxhetore - GazetaBlic
kohajone.com
Vetingu/ Arta Marku mbron Gentian Osmanin me informacione “të pavërteta”
monitor.al
Puna e ëndrrave, shef i keq? 4 këshilla si të veproni…
BM – Edhe ministrja e Arsimit jep dorëheqjen
PROFIL: Njihuni me ar mikun Nr.1 të Vladimir Putin, një djalosh i paralizuar
Koncesionari i Rinasit, normë fitimi rekord prej 49% në 2018-n
Inovacioni, grante 2.5 mln Euro – Në total, 2.2 mld euro nga BE, Shalsi: Kompanitë të kapin kohën e humbur
Thaçi uron kryeministrin e ri të Britanisë
kosova.info
Ekskluzive: A do të ngriten aktakuza nga Gjykata Speciale për zbardhjen e vrasjeve politike në Kosovë? - Kosova Info
Mbahet marshi protestues kundër racizmit, kërkohet shkarkimi i prokurorit
kallxo.com
Zgjedhjet parlamentare në Ukrainë: Fitore e madhe e krahut proeuropian
noa.al
Këmbanat e përsëritura të aksidenteve rrugore, apel sensibilizues i Shoqatës së Siguruesve të Shqipërisë
kohajone.com
Merret vendimi për Olsian Çelën, kandidat për kryeprokuror
ekonomiaonline.com
Ramaxhiku intervistohet nga Komisioni, mohon përfshirjen në marrëveshjen me Z-Mobile
Thirrje për mision detar europian – Britania i kërkon BE të sigurojë anijet në Gjirin e Hormuzit
Hapet Panairi i Artizanatit dhe Trashëgimisë Kulturore
gazetablic.com
Presidenti Meta pret kreun e Komitetit Ushtarak të NATO-s - GazetaBlic
insajderi.com
Oligarku i PDK-së nga Prizreni që po e mposhtë Haskukën
LDK-ja dhe LVV-ja nuk i përjashtojnë koalicionet
epokaere.com
MACRON ME KOSOVËN GODITI NË ZEMËR TË SERBISË
kallxo.com
Boris Johnson do të jetë kryeministër i Britanisë së Madhe
kallxo.com
Gjykata se pranon përjashtimin e gjyqtarëve te ‘Syri i Popullit’
exit.al
Çështja ‘Toyota Yaris’, Balkanweb: Një grup prokurorësh belg vijnë në Tiranë
rtsh.al
Johnson zgjidhet lideri i ri i konservatorëve britanikë
cna.al
Bleu patundshmëri dhe ndërtoi pa leje/ Si e shtoi pasurinë në 8 vite Ramiz Lala
Shqyrtohen ankesat e PS /Maxhoranca, kërkesë për këshillat bashkiakë në 13 bashki
Avioni ushtarak rus shkel hapësirën ajrore të Koresë së Jugut
boldnews.al
Emrat e 61 këshilltarëve të rinj në Këshillin Bashkiak të Tiranës/ 3 anëtarë i lihen…
portalb.mk
Kryeprokurorja Katica Janeva iku nga pyetjet e gazetarëve për rastin “Reket”
Haradinaj niset në Hagë: Vetëm Rama nuk më kontaktoi pas dorëheqjes
boldnews.al
OSBE, reagim OK: “AMA s’mund të jetë gjykatë”. Por heshti kur KQZ u bë Kushtetuese
aa.com.tr
"Turqia me vendosmëri do të mbrojë kufijtë dhe popullin e saj"
gazetaexpress.com
Para e seks në këmbim të notës në universitetet shqiptare, zbardhet raportiTe fundit

Goditje “superiore”, Bylis zyrtarizon dy lojtarët e rinj

Koha Jone 25.06. 19:56

Goditje “superiore”, Bylis zyrtarizon dy lojtarët e rinj

Bylis i Superiores ka dhënë shenjat e para vetëm ditën e sotme. Mallakastriotët duket se po kalonin një gjumë letargjik, por drejtuesit kanë punuar në heshtje dhe kjo i ka bërë mirë skuadrës. Pak minuta më parë, Bylis konfirmoi akordin me dy futbollistë mjaft cilësor. Edison Ndreca dhe Donald Mëllu»»»

kohajone.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining