epokaere.com
Hasani: Kurti të merret edhe me 200 zyrtarët serbë që marrin paga pa shkuar në punë
1.3 ton kokainë, zbulohen kush ishin vëllezërit që porositën kontenierët me banane
cna.al
“Meta synon ti bëjë puç shteti Bashës”/ Spiropali zbulon “qëllimin” e presidentit
indeksonline.net
E diela ende s’është ditë pushimi për punëtorët privat në Gjilan, nga komuna thonë se duhet kohë për këtë vendim
sot.com.al
“Partnerët na kanë dhënë fjalën”, Numri 2 i PD-së tregon për çfarë do ta detyrojnë Ramën ndërkombëtarët
newsbomb.al
Arben Ristani: Erdogan i dhuroi Ramës avion për Shën Valentin
tetovasot.com
Grubi: BDI ka lindur nga populli dhe jo nga përçarjet si BESA, Alternativa, LR-PDSH e PDSH
shqiptarja.com
Miratohet Fondi i Ekselencës, kriteret për mbështetje financiare për studentët e shkëlqyerMblidhet qeveria, cilët janë vendimet që u morën këtë të mër
“U shit si meritë”, Hoxha: Kamioni me 1.3 ton kokainë u prit me “nderime” në Shkodër dhe u përcoll me “respekte” në Pogradec
kohajone.com
Me 2 mars populli ftohet para presidencës në Bulevardin kryesor. Frikësohet qeveria, alarmohet ministri brendshëm
shqiptarja.com
Zbulohen vëllezërit që porositën kontejnerët me banane ku u zbulua 1.3 ton kokainë Detajet/ 1.3 ton kokainë hyri në Shqipëri me trajler në dijeni të D
Paloka: Partnerët na kanë dhënë fjalën se do ta detyrojnë Ramën të bëjë zgjedhje të parakohshme. Jemi krah Metës pa hequr dorë nga tryeza
Çështja “Meta”, Xhaçka: Komandantit tim të Forcave të Armatosura nuk mund t’i bëhet grusht shteti
Drejtori i USAID: Rama na kërkoi mbështetje teknike për transparencën e fondeve
Tërmeti, Xhaçka: Menaxhimi dinjitoz i procesit dha rezultat në Konferencën e Donatorëve
lajmi.net
Prizreni, Podujeva, mbledhja e Qeverisë – një javë përplasje mes VV-së dhe LDK-së
indeksonline.net
Abdixhiku, ministri i vetëm i LDK-së që votoi pro propozimit të Bislimit për refuzimin e kërkesës së KQZ-së
shqiptarja.com
Zbulime të reja, Anila Omari: Thesaret e rralla të shqipes në veprën “Çeta e profetëve” të Pjetër Bogdanit
shqiptarja.com
Sulmet e Metës ndaj reformës në drejtësi, Gjonaj: Amendimet janë bërë në dakortësi me SHBA-BE! Mëshirë për sulmin ndaj ElisësMeta paralajmëroi tubim p
exit.al
Kryetarët e partive të vogla opozitare, ligj që të bëhen deputetë nga listat e PD-së
sot.com.al
Alfred Peza zbulon se çfarë fshihet pas paralajmërimit të Ilir Metës në mars: Është fillimi i fundit si president
mia.mk
Qeveria e Kosovës ka shkarkuar drejtorët e Telekomit shtetëror
shqiptarja.com
Lleshaj paralajmëroi kufizim të funksioneve të Metës/ Blushi: 'Gjeneral nën poture'! Rendin në 2 mars e garanton presidentiMeta paralajmëroi tubim për
Arifi takon Ministrin e Jashtëm të Emirateve të Bashkuara, merr premtime për investime në KosovëTë ngjashme
insajderi.com
Petrol Company fillon ndërtimin e pikës së karburantit në qendër të Prishtinës, pa pasur fare leje
balkanweb.com
Eksportet shqiptare, kreu i KASH: Janë rritur, s’ka ngarkesa me pesticide, kompanitë të kujdesshme për vetëkontroll
Ballsh, naftëtarët 5 muaj pa rroga/ Ligji u jep pensionin, Albpetroli jo

Nallbani tregon dokumentin për qiranë e Asllan Rusit: Reka dhe Demi të paaftë, të kthejnë topat e volejbollit

Shqiptarja 23.01. 14:40

Nallbani tregon dokumentin për qiranë e Asllan Rusit: Reka dhe Demi të paaftë, të kthejnë topat e volejbollit

Një ditë pas akuzave të forta për mikrofonin e ‘Report TV’ nga trajnerët e shkarkuar të klubit të volejbollit Studenti, shefi i klubit Blendi Nallbani, tregon për të kundërtën. Fillimisht Nallbani hodhi poshtë akuzat për mospagimin e pallatit të Sportit Asllan Rusi, duke treguar kontratën e firmosu»»»

shqiptarja.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano