Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Gazetatema Albania 16.04. 20:55

Geri Kokalari: Komike dhe e egër që Berisha, Meta dhe Basha të kthehen në pushtet pa larë ende ndyrësitë e korrupsionit nga fytyra

Gary Kokalari e shikon rikthimin e mundshëm të Lulzim Bashës dhe Sali Berishës në pushtet si një gjë aspak të shëndetshme, komike dhe të egër pasi sipas tij ata ende nuk kanë larë ndyrësirat e korrupsionit nga hera e fundit kur ata ishin në pushtet. Themeluesi dhe drejtori i Këshillit Kombëtar Shqi»»»

gazetatema.net
Java News Albania 16.04. 18:25

Kokalari: Komike dhe e egër që Berisha, Meta dhe Basha të kthehen në pushtet pa paguar për mëkatet e së shkuarës -

Nga Xhevdet Shehu Botuar në DITA Gary Kokalari është themelues i organizatës së “Shqiptarëve për një Shqipëri Demokratike”, një grup avokatie i formuar në Shtetet e Bashkuara për të promovuar institucionet demokratike në Shqipëri. Ai ishte themelues dhe drejtor i Këshillit Kombëtar Shqiptaro-Amerik»»»

javanews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.