RTV 11.06. 17:43

Војводина обележила 60 година од освајања прве шампионске титуле

НОВИ САД - Фудбалски клуб "Војводина" обележио је 60 година од освајања прве шампионске титуле. 1966-те новосадски тим постао је првак Југославије, а тим поводом, неколико играча из те генерације и ветерани фудбалског клуба, окупили су се, како би евоцирали успомене на ту сезону. Била је то сезона »»»

rtv.rs