cna.al
Skandali me kontrollin e pompave të naftës/ Ish-deputeti zbulon përfituesin e parave
insajderi.com
Djali i deputetës së AAK-së e ofendon rëndë Albin Kurtin
periskopi.com
Kosovarët vazhdojnë festat me armë, vetëm dje tri raste të gjuajtjes me armë në ahengje familjare
Vetëvendosje huazon fjalorin e PD-së: Haradinaj mbushi kabinetin me kriminelë, të gëzuar që iku
VIDEO/ Mbresat e turistëve të huaj: Shqipëria një surprizë e mrekullueshme, ua rekomandojmë të gjithëve
insajderi.com
Pas dorëheqjes së Haradinajt, KQZ deklarohet rreth zgjedhjeve të reja
Gaxherri: Vendi duhet të shkojë në zgjedhje
Tani që dëgjova Besën në Parlament, besoj plotësisht se arsimi ka marrë fund…
epokaere.com
Hoxha: Jemi me ju, baca Jakup, dhe me shumë çlirimtarë që luftën e UÇK-së ta mbrojmë deri në fund
koha.net
Reagimet pas ftesës së Speciales për Jakup Krasniqin
Kurti i bën thirrje Thaçit: Mos të zvarrisë procesin drejt zgjedhjeve
kohajone.com
LSI publikon videon: Kush po luan me fatin e shqiptarëve?
koha.net
Dy rrethana për zgjedhje të reja në Kosovë
ekonomiaonline.com
Ish-kryediplomati kosovar: Politika e jashtme është shndërruar në “karikaturë”
indeksonline.net
KQZ e gatshme për zgjedhje të jashtëzakonshme
boldnews.al
Nuk është rastësi/ Haradinaj në gjykatë, Rama me Erdogan, Macron me Vuçiç
cna.al
Sezoni turistik/ Mitat Tola ‘zbulon’ akset me trafik të rënduar
lajmifundit.al
Bujar Nishani: Rama po asgjëson shtetin, gjykatat lodër në dorën e tij - Lajmi i Fundit - Lajme
ekonomiaonline.com
Bashkimi Evropian s’ka koment për dorëheqjen e Ramush Haradinajt
syri.net
Albin Kurti: Haradinajn e paralajmëruam, sa më afër ‘gjarprit’ aq më i rrezikuar je Komentet
rtsh.al
Jakup Krasniqi thirret në Hagë
kallxo.com
Vuçiq: Haradinaj shkon në Hagë që të kthehet si hero
BM – Londra: Irani i është futur një rruge të rrezikshme
Drejtuesit e prokurorisë, Mat, Përmet dhe Shkodër në “sitën” e vetingut
noa.al
Xhelal Mziu i vendos një rruge në Kamëz emrin “Ramush Haradinaj”: Shtetar i vërtetë
balkanweb.com
Bashkia Kamëz i vendos një rruge emrin “Ramush Haradinaj”
rtsh.al
Çuçi: Në gjashtë muajt e fundit, sektori bujqësor ka njohur me rritje 24%
Albin Kurti: Haradinajn e paralajmëruam, sa më afër gjarprit aq më i rrezikuar je
boldnews.al
Olsi Bylyku në një lidhje serioze, zbulon detaje për të dashurën

Pasuria e Drejtorit të Urbanizmit të Fushë Kosovës që u arrestua për korrupsion

Indeks 24.06. 12:27

Pasuria e Drejtorit të Urbanizmit të Fushë Kosovës që u arrestua për korrupsion

Në prill të këtij viti Policia e Kosovës kishte arresutar tre persona në Fushë Kosovë për keqpërdorim të pozitës dhe punime ndërtimore të kundërligjshme. Në mesin e të arrestuarve ishte edhe Avdullah Prebreza, Drejtor i Urbanizimit të kësaj komune, përcjellë Indeksonline. Prebreza ka deklaruar pasu»»»

indeksonline.net
You can read more about this at Osservatorio Italiano