Pas prezantimit, Rama publikon pamjet 3D/ Ja si do të jetë porti i ri në Durrës -

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Java News Albania 17.04. 10:24

Pas prezantimit, Rama publikon pamjet 3D/ Ja si do të jetë porti i ri në Durrës -

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet 3D të projektit të portit të Durrësit. Investimi që od të kushtojë 2 miliard euro do të ndërtohet nga kompania EMAAR Group. Rama ka zgjedhur sot ta ndajë me ndjekësit e tij pamjet e projektit, pas prezantimit zyrtar që bëri mbrëmë në qytetin bregdetar. “Mir»»»

javanews.al
Gazeta Shqiptare Albania 17.04. 09:20

Rama publikon pamjet 3D të portit të Durrësit

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale video nga projekti për ndërtimin e një porti të ri në Durrës. Investimi do të kushtojë 2 miliard euro do të ndërtohet nga kompania EMAAR Group. “Mirëmëngjes Durrësi”, shkruan Rama krahas videos. Bëhet fjalë për një investim të madh, ku do të ket»»»

Koha Jone Albania 17.04. 08:58

“Mirëmëngjes”, Rama tregon projektin, ja si do të jetë porti i ri në Durrës

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot video nga projekti për ndërtimin e një porti të ri në Durrës, dhe zonës përreth nga kompania EMAAR Group. Kjo e fundit do të investojë në këtë qytet 2 miliardë euro. Kreu i qeverisë shqiptare, pas prezantimit zyrtar dje në Durrës të këtij projekti, ka dashur q»»»

kohajone.com
Sot Albania 17.04. 08:50

Nuk ndalet kryeministri Rama, publikon pamjet nga projekti i rëndësishëm për vendin tonë (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me publikimin e pamjeve nga projekti i portit të ri në Durrës dhe zonës përreth nga kompania EMAAR Group. Kjo e fundit do të investojë në këtë qytet 2 miliardë euro. Kreu i qeverisë shqiptare, pas prezantimit zyrtar dje në Durrës të këtij projekti,»»»

sot.com.al
Shqip Albania 17.04. 08:46

Rama nxjerr videon e projektit, si do transformohet Durrësi

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot videon nga projekti për ndërtimin e portit të ri në Durrës dhe zonës përreth nga “EMAAR Group”. Kjo e fundit do të investojë në këtë qytet 2 miliardë euro. Kreu i qeverisë shqiptare, pas prezantimit zyrtar dje në Durrës të këtij projekti, ka dashur që ta ndajë»»»

gazeta-shqip.com
TV Klan Albania 17.04. 08:45

Politika në Shqipëri e Ballkan: Biznes në vend të programit e ideologjisë?

Politika në Shqipëri e Ballkan: Biznes në vend të programit e ideologjisë? Zgjedhjet e 25 Prillit në Shqipëri nuk do t’i zgjidhin problemet që ka vendi. Sipas analistit gjerman, Thomas Brey, ato janë të thella e lidhen me sistemin klientelist që kanë krijuar partitë në Shqipëri apo në Ballkan. Deut»»»

tvklan.al
Abcnews Albania 17.04. 08:41

Pas prezantimit, Rama publikon pamjet 3D të portit të Durrësit

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet 3D të projektit të portit të Durrësit. Investimi që od të kushtojë 2 miliard euro do të ndërtohet nga kompania EMAAR Group. Rama ka zgjedhur sot ta ndajë me ndjekësit e tij pamjet e projektit, pas prezantimit zyrtar që bëri mbrëmë në qytetin bregdetar. “Mir»»»

abcnews.al
Gazeta Dita Albania 16.04. 19:56

Prezantohet masterplani i Portit të Durrësit. Do investohen 2 miliardë euro! Projekti i ndarë në 5 faza, në 4-5 vite do ketë përfunduar

Kryeministri Edi Rama ndodhen në prezantimin e masterplanit të Portit të Durrësit, që do të ndërtohet nga kompania Emaar Group dhe do të investohen 2 miliardë euro. Ky investim tha Rama do të ndryshojë strukturën e industrisë së re të Turizmit Shqiptar dhe do të nxisë efektin ekonomik zinxhir në br»»»

Top Channel Albania 16.04. 18:35

Fotot/ Masterplani për portin turistik të Durrësit, pritet prezantimi i projektit

Kompania EMAAR do të prezantojë masterplanin për portin turistik të Durrësit. Investimi i kompanisë EMAAR në port do të jetë 2 miliardë euro. Masterplani i portit të Durrësit do prezantohet nga kreu i kompanisë EMAAR. Në ceremoninë e prezantimit të masterplanit të Portit, i pranishëm kryeministri E»»»

top-channel.tv
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.