Fundi i takimit në Bruksel, Escobar shihet me Ali Ahmetin e Bujar Osmanin

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Express Kosovo 18.03. 22:57

Fundi i takimit në Bruksel, Escobar shihet me Ali Ahmetin e Bujar Osmanin

Pas njoftimit të BE’së se ka përfunduar takimi trilateral në Ohër, i pari që doli jashhtë ishte i dërguar special i ShBA’së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar. Në videon e ekipës së T7 e cila po përcjellë këto takime që nga fillimi shihet se si Escobar del nga sallat e takimeve. Ai u takua m»»»

gazetaexpress.com
Zeri Kosovo 18.03. 09:57

Lajçaku takohet me Bislimin dhe Ahmetin në rezidencë

Ohri, ky qytet turistik i Maqedonisë së Veriut sot do të jetë vendtakim i delegacioneve të Kosovës dhe Serbisë me ndërmjetësimin e Bashkimit Evropian (BE), ndërkaq i pranishëm do të jetë edhe i dërguari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës (ShBA), Gabriel Escobar. Po ashtu, në rezidencën në Ohër ku »»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.