kosova.info
Osmani premton qeveri properëndimore sipas modelit Rugovian
tvklan.al
Rama: Në pranverë nis ndërtimi i Aeroportit të Vlorës
telegrafi.com
Në Kuvendin e Maqedonisë është formuar Iniciativa për një njësi zgjedhore
gazeta-shqip.com
“Njerëzit mendojnë se bëj miliona”/Aktorja zbulon sa fiton nga pornografia (FOTO)
evropaelire.org
A do t’iu përmbahen këtë herë partitë politike vijave të kuqe për koalicione?
balkanweb.com
Trump tha se do të takojë udëheqësit iranianë, nisin polemikat
IKD kërkon nga partitë politike të ofrojnë opsionet e tyre lidhur me temat më të rëndësishme në sundimin e ligjitTë ngjashme
gazetablic.com
Glauk Konjufca e Mefail Bajqinovci takim me qytetarët e Lipjanit
rtsh.al
Nënkryetari i PD, Edi Paloka: Shanset për të pasur një marrëveshje PD- PS janë "zero"
shqiptarja.com
Real Madrid dhe Paris SG mbeten thatë, paga e 'çmendur' bind De Gea-n të rinovojë me United
Dita e parë e shkollës, Nora Malaj: Të çojmë deri në fund reformën në arsim, t’i japim mundësinë të rinjve të punësohen
shqiptarja.com
Historia e mistershme e zhdukjes së vajzës në '97-ën/ Udhëtimi me të dashurin që familja nuk ja pranoi kurrë
Vendet që do kenë ndërprerje të energjisë elektrikeTë ngjashme
Universiteti i Mitrovicës i mbyllur për këtë vit akademik, AKA-ja nuk i jep dritën e gjelbër
REPORTAZHI: Turizmi një mënyrë shpëtimi për peshkimin në Ballkan
rtsh.al
Kryebashkiaku i Vaut të Dejës, Mark Babani: Kallëzim penal për Gazmend Bardhin
rtsh.al
Negociatat, kreu i KiE, Donald Tusk, nesër në Tiranë
rtsh.al
Sistemohet argjinatura e Bunës, Çuçi: 1200 hektarë tokë në Shkodër nuk do përmbyten më
epokaere.com
DËSHMORËT E KOMBIT NË GJILAN
shqiptarja.com
Paloka: S'ka marrëveshje të fshehtë PD-PS! Skenar nga Rama për të mbuluar skandalet e tij
kohajone.com
Inter përgatitet për duelin ndaj Slavia, Conte “kërcënon” Barcelonën: Nuk do e keni të lehtë!
syri.net
Skandali i radhës/ Fituesi i aeroportit të Vlorës i paracaktuarVIDEO/ Akuzat e PD, reagon Babani: Po më prishin imazhin Komentet
Ky është deputeti i VV-së që e kishte hequr flamurin e Kosovës, Albin Kurti s’e tha të vërtetën sot
shqiptarja.com
Fillimshkollë, kjo ditë pa fjalë të këqija për veshët tanë
ekonomiaonline.com
Totaj viziton BIK-un në Prizren, i premton përkrahje të vazhdueshme
cna.al
KPA lë në fuqi vendimin e KPK/ Shkarkohet nga detyra Prokurori Bujar Hoti
rtsh.al
Kryeministri Rama: Zgjedhjet e reja parlamentare në 2021, hetimit parlamentar për Presidentin do ti shkohet deri në fund
sot.com.al
KPA konfirmon vendimin e KPK, shkarkohet nga detyra prokurori i Apelit në Durrës (EMRI)
Paraburgim për të dyshuarin që ja vuri zjarrin lokalit “Kobra City”Të ngjashme
KPK shkarkon prokurorin e Gjykatës së Apelit në Durrës
Për herë të parë në banka, rruga drejt dijes nis mes lotëve dhe gëzimit
almakos.com
Nuredini u takua me Ministrin e Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor të Kosovës Matoshi
insajderi.com
Prishtina, e gatshme për Ligën e Kampionëve
boldnews.al
Vetingu/ KPA shkarkon nga detyra prokuorin e Apelit të Durrësit
klankosova.tv
Magazina Zgjedhore: AAK në zgjedhjet e 6 tetorit
aa.com.tr
Rusia paralajmëron kundër "hapave të nxituar" pas sulmit ndaj Aramco-s

Mitsotakis: Minoriteti grek, kusht për negociatat me Shqipërin

Shekulli 22.08. 08:53

Mitsotakis: Minoriteti grek, kusht për negociatat me Shqipërin

Mitsotakis: Minoriteti grek, kusht për negociatat me Shqipërin Publikuar më 22.08.2019 nga Shekulli Online Letra/ Kryeministri grek, i kujton Shqipërisë se respektimi i të drejtave të minoritetit grek është një parakusht për mbështetjen e Tiranës zyrtare për hapjen e negociatave të anëtarësimit të »»»

shekulli.com.al
You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining