mia.mk
Zaev: Kemi vend të njohur nga bota, VMRO-DPMNE mund të mësojë prej neve çka është patriotizëm
mia.mk
Sela: Zotohemi se do ta sjellim ndryshimin
zeriamerikes.com
Kosovë: Katër viktima dhe 203 raste të reja me COVID-19
ina-online.net
Kroacia do të fillojë mjekimin e pacientëve me gjakun e të shëruarve nga COVID-19
rtv21.tv
Protestat masive, presidenti bullgar kërkon dorëheqjen e kryeministrit Borisov
ina-online.net
Ahmeti nga Ohri: Votoni numrin 9-të, për një kryeministër përfaqësues i denjë për gjithë qytetarët (VIDEO)
telegrafi.com
Srebrenica 25 vite pas, udhëheqësit botëror thirrje kundër mohimit të gjenocidit nga pala serbe
kohajone.com
Bylykbashi: Rama po tenton hapur ta shkatërrojë marrëveshjen për zgjedhoren
ina-online.net
Përfundojnë “Debatet zgjedhore” në TV21, për 2 javë u shpalosën programet, argumentet dhe synimet e partive garuese
ina-online.net
PROKLAMATA ILINDITASE
balkanweb.com
Skënderbeu rikthehet në ‘lojë’ për Europën, zhyt Vllazninë në pozitën e Play- Off
boldnews.al
Vëzhgim/ Shakohoxha është rëndë mendërisht
shqiptarja.com
Dy ditë para Hagës, Hashim Thaçi i shkon tek varri Adem Jasharit: Dielli do të lindë përsëri!
abcnews.al
Ahmeti: Nuk do të lejojmë njollosjen e historisë së UÇK-së, divorci i Kosovës me Serbinë i vështirë
cna.al
Kthimi i Shën Sofisë në xhami/ Vendim arbitrar në dëm të Turqisë në veçanti dhe fesë islame në përgjithësi
gazetaexpress.com
Vjosa ngrit padi, Ukaj thotë se vetëm ngriti zërin — Përmbledhje e incidentit të djeshëm në Kuvend
kallxo.com
Hashim Thaçi viziton Prekazin: Dielli do të lind përsëri
gazetablic.com
Trajkoviq ironizon me Vuçiq, thotë se të gjitha agjencitë inteligjente në botë janë bashkuar kundër tij
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Kur listat e hapura rikthejnë dashurinë opozitare për SHBA e BE!
shqiptarja.com
Fundjavë e vakët në Korçë, mungojnë vizitorët
ata.gov.al
“Reforma në Drejtësi që po bëni nuk gjendet në asnjë vend tjetër”/Fleckenstein: Shqipëria në rrugën e duhur drejt integrimit, BE të mbajë fjalën
kohajone.com
Dëgjoje Damian Gjiknurin, njeriun tënd besnik, zoti Kryeministër!
indeksonline.net
Dokumentar: Historia trishtuese e familjes Duriqi dhe Bogujevci, serbët i vranë e i masakruan pa pike mëshire!
ata.gov.al
Ujësjellësi i ri i Grabianit në Lushnjë/ Braçe: Furnizim 24 orë me ujë pijshëm dhe me cilësi për banorët
americaneye.al
Shqipëria komuniste në sytë e një gazetari nga Libani
cna.al
FORMACIONET ZYRTARE/ Aksi Korçë-Elbasan, ja si rreshtohen skuadrat
POPULLI DUHET TË DALË NË LIRI POLITIKANËT NË KARANTINË
tvklan.al
“Srebrenica”, Rama: Mosndëshkimi nuk është opsion
almakos.com
Përgjimi shokues/ Ali Ahmeti shan shqiptarët: “700 mijë nëna juve” (VIDEO)
botasot.info
Rikthimi i të larguarve, Balliu: Në PD nuk ka vend vetëm për ata që e shohin partinë për ta mjelur
kohajone.com
Inaugurohet rruga e re në Vainë të Lezhës. U bë për turizmin apo për oligarkët? (VIDEO)
hashtag.al
Mirela Kumbaro merr britanikun Edward Lear dhe e shndërron...në holandez
shqiptarja.com
Listat e hapura/ Emrat e Lulzim Bashës për zgjedhjet 2021
Fleckenstein nis punën si këshilltar i Ruçit: Mezi pres të ndihmoj Shqipërinë drejt integrimit në BE, si e prita propozimin
koha.net
Paralajmërohet shpallja e gjendjes së jashtëzakonshme
lajmi.net
Zogaj: Osmani në linjë me Kurtin, kur të jesh në linjë me të gjithçka të falet
koha.mk
ZGJEDHJET 2020: Kovid-19 larg prioriteteve politike

Lista Serbe i përgjigjet Nenad Rashiqit

Kosova 18.10.2019. 18:20

Lista Serbe i përgjigjet Nenad Rashiqit

Insistimi i serbëve të dëgjueshëm të shqiptarëve siç janë Sllobodan Petroviq, Nenad Rashiq, Alleksandar Jabllanoviq, të lajthitin vullnetin zgjedhor të popullit serb në ditët pas zgjedhjeve nuk po ndalet, thuhet në komunikatën për media të Listës Serbe. “Insistimi i serbëve të dëgjueshëm të shqipta»»»

kosova.info
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining