ina-online.net
Serbia anulon testin PCR për shtetasit e Maqedonisë që kalojnë tranzit
shqiptarja.com
Bilanci i 24 orëve/ 143 raste të reja me COVID dhe 6 humbje jete
shqiptarja.com
Ligji për pronat e shtetit, Partia Republikane: U kalua hajdutçe në parlament, bie ndesh me kushtetutën
gazetablic.com
Bjellorusi: Lukashenko kërkon ndihmën e Putin në shuarjen e protestave
Kalimi i ligjit “për pronat e paluajtshme të shtetit”/ Mediu: Rama dhe hyzmeqarët e tij kërkojnë t’i shtetëzojnë tokat pronarëve të ligjshëm në bregde
abcnews.al
E FUNDIT/ 143 raste me koronavirus, mbushen spitalet
koha.mk
Qeveria e “hesapeve” të mëdha!
ina-online.net
Biznesmeni i njohur kosovar ndërron jetë në spitalin e Shkupit
ina-online.net
Situata me Kovid/Basha: Rama pa strategji, po bën pushime luksoze! Koha nuk pret
abcnews.al
PDIU reagon për situatën kaotike në Kakavijë: Kjo është koha e mallkuar që jetojmë ku “Pirati bëhet Papë”
mia.mk
Mijëra njerëz në protestë në Minsk i bëjnë homazh protestuesit të ndjerë
Katër policë të vdekur dhe 200 të tjerë të infektuar me COVID-19 (VIDEO)
portalb.mk
FSD: Do të kompenzohen depozitat e 99.4% të ish-klientëve të bankës “Eurostandard”
shqiptarja.com
Protesta paqësore në Bjellorusi në nder të viktimave/ Lukashenko: Do të bisedoj me Putin, nuk kërcënohem vetëm unë
shqiptarja.com
Irani kundër marrëveshjes Izrael- Emiratet e Bashkuara: Është bërë që Trump të fitojë zgjedhjet
Jepet masa për 3 të pandehurit e përfshirë në sulmin e Tushemisht
sot.com.al
STOP diskutimeve për politikë! Dalin rregullat e ashpra, policët e ‘41 biss’ që ruajnë super kriminelët në vëzhgim të rreptë dhe të ashpër, çfarë u pr
syri.net
Ushtarë amerikanë në Poloni: marrëveshje me firmën e Pompeos
abcnews.al
VOA jëhonë krizës në Kakavijë: Situata po rëndohet, shqiptarët në radhë prej dy ditësh
abcnews.al
VIDEO/ Breshëri ndaj hotelit, gjykata jep vendimin për shokët e “Lirit të Rushkës”
ata.gov.al
Tripadvisor: Saranda e dyta në destinacionet turistike të 2020-ës
abcnews.al
Situata kaotike në Kakavijë, Basha: Njerëz të braktisur nga një qeveri e dështuar
gazetamapo.al
Poezi nga poeti strugan Ibrahim Abedini
boldnews.al
Kakavija/ Zyrtari i qeverisë Rama: Duhen reagime të forta diplomatike dhe politike
abcnews.al
Zvogëlohet radha e gjatë e makinave në Kapshticë, pala greke nisi punën me 4 sportele
telegrafi.com
Kapen 43 emigrantë në rrugën Sveti Nikollë-Kumanovë
aa.com.tr
Zëdhënësi i AK Partisë, Çelik: Nuk lejojmë që në ujërat tona të luhen lojëra politike
kallxo.com
Pamje skandaloze: Nënkryetari i Mitrovicës nga VV në ndejën ku gjuhet me pistoletë
gazetablic.com
VIDEO/ Polici e ndjek qytetarin për shkak që nuk mbante maskë
newsbomb.al
Balla deklaroi se do nisin hetimet ndaj videos së Oriola Pamburit, reagon Vokshi duke renditur faktet: Shqipëria, zonë e kuqe dhe e izoluar nga Evropa
koha.mk
Moti i keq po zbraz xhepat
telegraf.al
E vetmja shpresë e jona është Zoti..O zot ndihmoi Shqipëtarët..!!
abcnews.al
Vuçiç: Të ndalen punimet në zonën e Manastirit të Deçanit, BE të bëjë presion ndaj Prishtinës
shqiptarja.com
Zjarr i qëllimshëm në Kodrën e Hakve në Fushë-Krujë, digjen 5 hektarë ullishte e vreshta rrushi
aa.com.tr
Lukashenko dhe Putin bisedë telefonike për protestat në Bjellorusi
tvklan.al
Makina të mbuluara me çarçafë: Çfarë ndodh në Kakavijë, pse u rëndua situata?
lapsi.al
Shteti në kaos në Kakavijë/Xhaçka i bie gozhdës, Lleshi patkojit
sot.com.al
Ngjarje e veçantë për kulturën dhe traditën shqiptare/ Eposi i Kreshnikëve dhe Vallja e Tropojës konkurrojnë në UNESCO
Kush është vendi më i mirë në botë për të krijuar një familje dhe faktorët që ndikojnë
sot.com.al
Pas kaosit në Kakavijës, shikoni çfarë po ndodh në Vlorë (Foto)
shqiptarja.com
Speciale/ Parada 'retro' zhvendoset në qytetin bregdetar, 48 automjete të ruajtja e mirëmbajtura nga koleksionistët

Tenderi për makinat e qepjes, kaq para i kushtoi komunës së Vushtrrisë

Indeks 05.12.2019. 23:46

Tenderi për makinat e qepjes, kaq para i kushtoi komunës së Vushtrrisë

Komuna e Vushtrrisë, gjatë ditës së djeshme ka arritur të finalizojë kontratën më të re për këtë vit. Këtë herë, komunaka nënshkruar një kontratë për furnizim me makina për qepje, shkruan Indeksonline. Në kontratën e publikuar nga prokurimi, bëhet e ditur se këto makina do të furnizohet depoja e ar»»»

indeksonline.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.