shqiptarja.com
Basha mbledh drejtuesit e qarqeve, nga denoncimet për shitblerjen e votës te bilanci i partisë, pikat që do diskutohen
shqiptarja.com
‘SHBA fajësoi Princin e Kurorës Saudite për eliminimin e gazetarit Jamal Khashoggi’, New York Times editorial: Monarku vrasës
evropaelire.org
Evazioni fiskal deri në 30 për qind
tesheshi.com
DEPUTETËT/ Rama nis prezantimin e skuadrës së 25 prillit: të parët, biri i një karrocieri dhe e bija e një prokurori
klankosova.tv
Blerim Shala: Shpikja ‘’Neutraliteti ndaj statutit të Kosovës’’, nuk është aspak neutral
gazeta-shqip.com
“Vaksina e AstraZeneca mbron edhe të moshuarit"/ Eksperti thirrje Merkel: Gjermania të rekomandojë përdorimin e saj
tesheshi.com
Pas një shpërthimi misterioz, anija izraelite ankorohet në Dubai: kush ja shkaktoi katër vrima?
epokaere.com
LV-ja dhe alternativat e saj pas fitores në zgjedhjet e 14 shkurtit
cna.al
Memelli: Skënderbeun të paktën ta rrëzojnë me nder
shqiptarja.com
Olgert Kafazi, mjeshtri i portave me kangjella ruan traditën shumëvjeçare korçare
tvklan.al
Shkurti vendos rekord viktimash nga Covid
shqiptarja.com
Basha shfaqet me bashkëshorten në timon, Braçe: Vendos rripin ooooo rryp! Nuk je ndryshe nga mileti ti edhe pse zgjohesh në drekëBasha merr në dorë ti
americaneye.al
Homazh i vonuar për Hajrie Rondon
exit.al
Kryeministri hungarez merr vaksinën kineze
oranews.tv
‘Loja’ me pastrimin e Tiranës, për zonën numër 3 shpallet fitues nipi i deputetit socialist, Sadri Abazi
shenja.tv
Erdoğan uron Kurtin për suksesin në zgjedhjet parlamentare në Kosovë
ata.gov.al
Mandati i tretë vëmendje të veçantë Durrësit/ Shkodra ka paguar gjatë e padrejtësisht koston e zgjedhjeve që ka bërë
shqiptarja.com
Bardhi: Kjo familje në Elbasan jeton në mjerim! I mashtruan për 8 vjet, në 25 prill të zgjedhim qeverinë që ndihmon njerëzit
americaneye.al
Rikthehen kufizimet në Europë, izolime deri në mes të marsit
shqiptarja.com
Programi 'Deputeti që duam', Veliaj tregon një pjesë nga historia e tij: Në PS nuk ka rëndësi se kush je, mirëpriten të gjithë‘Deputeti që duam’, Rama
oranews.tv
Ali Ahmeti: Kurti përballë sfidave të vështira
rd.al
Basha: Do të abrogojmë ligjin e Ramës për pronat, do të ngremë një kuadër të ri ligjor që garanton rikthimin aty ku është e mundur
PAA denoncon: Shoqëruesit e ministres së Drejtësisë shpërndajnë legalizime në këmbim të votave. SPAK të bllokojë të gjitha regjistrat
aa.com.tr
"Ministri izraelit i Mbrojtjes u takua fshehurazi me Mbretin e Jordanit"
oranews.tv
Intelektualë e të rinj për Elbasanin, Murataj i Bindjes Demokratike: Kandidatë me integritet për 25 prillin
shqiptarja.com
PDIU, Idrizi në Fier: 'Pashallarët e kuq' kundër çështjes Çame! Detyrimi ynë të mbrojmë identitetin kombëtar
shqiptarja.com
Denoncimi i PAA: Shoqëruesit e ministres Gjonaj shpërndajnë legalizime për vota, SPAK të hetojë
koha.net
Zjarri i pashuar me heronjtë që ëndërruan
gazeta-shqip.com
Kuçovë/ 112 vjeçarja me shëndet të plotë çregjistrohet nga gjendja civile
shqiptarja.com
Rama për Voltana Ademin: Shkodra po paguan koston e zgjedhjes, ka tension të lartë tifozllëku politik‘Deputeti që duam’, Rama: Mandati i dytë u thye n
shqiptarja.com
EMA nuk e aprovon, kryeministri hungarez bën vaksinën kineze Sinopharm live
ata.gov.al
Shqipëria prodhon 100% energji të gjelbër, vetëm Lul Basha nuk e di/ Rama: Gjumi vazhdon kudo, shtrirë, ulur, në këmbë
FOTO/ Meta sfidon "çunat problematikë" të Gjiknurit: Me çunat e Saukut, paradite frymëzuese
abcnews.al
Sherr mes tre personave në Vlorë, njëri përfundon në spital
shqiptarja.com
'Defender Europe 21', avionë e anije luftarake në Shqipëri! Report Tv zbardh planin e stërvitjes ushtarake në 3 baza
newsbomb.al
Të ndarë në zgjedhje, nesër Basha marrëveshje me Kryemadhin për koalicion paszgjedhor
ata.gov.al
Noka në Vorë: Në 25 Prill merr fund qeveria e mafies së ndërtimit
shqiptarja.com
LSI nën trysninë e PS-PD, votat e Metës drejt partive të mëdha
cna.al
The national victory/How was built the Chamo-Greek coalition of Lulzim Basha
insajderi.com
Ambasada e Italisë në Prishtinë vendosë flamurin në gjysmështizë
kohajone.com
Manastirliu: Do nisin vaksinimin nën 65-vjeç! Rama: Fillojmë dhe me mësuesit
ata.gov.al
Vijon vaksinimi i të moshuarve mbi 80 vjeç/ Nesër mbërrijnë 15 mijë doza të tjera Pfizer dhe brenda dy javëve të para të marsit 14 mijë doza nga Astra
shqiptarja.com
Kandidatja: Dua të zhvilloj turizmin në Kukës, do jem nga 'lypëset' më të forta për ndihmën e qeverisë që të arrijë qëllimet‘Deputeti që duam’, Rama:
exit.al
Nisma “Deputeti që duam”, Rama prezanton kandidatët e përzgjedhur

Ish-deputeti: Jam zhgënjyer nga Vjosa Osmani pasi kam pritur që të sjellë risi në politikë - Periskopi

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Periskopi 26.01. 08:24

Ish-deputeti: Jam zhgënjyer nga Vjosa Osmani pasi kam pritur që të sjellë risi në politikë - Periskopi

Analisti politik dhe ish-deputeti, Dardan Sejdiu, ka thënë që zhgënjimin të cilin e ka ndaj u.d të presidentit Vjosa Osmani, është për arsye se ka pritur nga ajo që të sjellë diçka më ndryshe në politikë. “Mendoj që duhet të përfaqësojë një risi në politikë. Nuk po shoh risi, por njëfarë tendence p»»»

periskopi.com
Gazeta Blic 26.01. 08:14

Sejdiu i zhgënjyer me Vjosa Osmanin: Nuk pash risi, po vazhdohet me ide të vjetra

Analisti politik, Dardan Sejdiu, ka thënë që zhgënjimin të cilin e ka ndaj u.d të presidentes Vjosa Osmani, është për arsye se ka pritur nga ajo që të sjellë diçka më ndryshe në politikë. “Mendoj që duhet të përfaqësojë një risi në politikë. Nuk po shoh risi, por njëfarë tendence për me vazhdu me i»»»

gazetablic.com
Arbresh 26.01. 07:51

Sejdiu: Jam zhgënjyer nga Vjosa Osmani pasi kam pritur që të sjellë risi në politikëTë ngjashme

Analisti politik dhe ish-deputeti, Dardan Sejdiu, ka thënë që zhgënjimin të cilin e ka ndaj u.d të presidentit Vjosa Osmani, është për arsye se ka pritur nga ajo që të sjellë diçka më ndryshe në politikë. “Mendoj që duhet të përfaqësojë një risi në politikë. Nuk po shoh risi, por njëfarë tendence p»»»

arbresh.info
Express 26.01. 07:48

Ish-deputeti: Jam zhgënjyer nga Vjosa Osmani pasi kam pritur që të sjellë risi në politikë

Analisti politik dhe ish-deputeti, Dardan Sejdiu, ka thënë që zhgënjimin të cilin e ka ndaj u.d të presidentit Vjosa Osmani, është për arsye se ka pritur nga ajo që të sjellë diçka më ndryshe në politikë. “Mendoj që duhet të përfaqësojë një risi në politikë. Nuk po shoh risi, por njëfarë tendence p»»»

gazetaexpress.com
Klan Kosova 25.01. 22:58

Dardan Sejdiu: Jam zhgënjyer nga Vjosa Osmani pasi kam pritur që të sjellë risi në politikë

Analisti politik, Dardan Sejdiu, ka thënë që zhgënjimin të cilin e ka ndaj u.d të presidentes Vjosa Osmani, është për arsye se ka pritur nga ajo që të sjellë diçka më ndryshe në politikë. “Mendoj që duhet të përfaqësojë një risi në politikë. Nuk po shoh risi, por njëfarë tendence për me vazhdu me i»»»

klankosova.tv
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.