lajmpress.org
Ali Ahmeti me përgjigje ndaj Zaevit, ‘Do ju thahet gëzimi në buzë’
balkanweb.com
Berisha publikon denoncimin: “Nuk ka teste për COVID-19, njerëzit po vdesin nëpër shtëpitë e tyre në Luginën e Preshevës. Dërgoni mjekë”
koha.net
Ylli i dikurshëm i basketbollit kosovar del pozitiv për COVID-19
klankosova.tv
Eksperti i KB: Sulmi amerikan ndaj gjeneralit iranian ishte i paligjshëm
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Ku janë sot idhtarët opozitarë të listave të hapura?
gazetamapo.al
UEFA vendos ku do të luhen ndeshjet e kthimit të Champions dhe Europa League
tvklan.al
Athina përfshihet nga protesta të dhunshme
tvklan.al
Zaev: Shqiptarët nuk vlejnë as pesë para
tvklan.al
“Ti Kryeministër, unë President”, Rama i përgjigjet Bashës
tvklan.al
Banorët e pallatit të dëmtuar protestë para Prokurorisë
ata.gov.al
Gjylameti: Diskutimi mbi listat e hapura nuk prek marrëveshjen e 5 qershorit, vjen si përgjigje ndaj kërkesës në masë që populli ka
koha.net
Drita zgjedh heshtjen para derbit me Prishtinën
cna.al
Topollaj: Një sqarim për “ndalimin e koalicioneve parazgjedhore” në rast se hapen listat
ata.gov.al
Presidenti Meta dekreton 3 ligje
koha.net
Samiti virtual u shërben Kosovës e Serbisë të paraqesin pozicionet e moçme
koha.net
De Biasi merr drejtimin e Azerbajxhanit
telegrafi.com
Nis rrënimi i ndërtimeve pa leje të këshilltarit të BDI-së në Ohër
lajmi.net
Pesë objektivat e Hotit deri te ‘vargjet’ e Vuçiqit/ Çka ndodhi sot në Samitin virtual të Parisit?
cna.al
“Qendrojini besës suaj!”/ Përmeti mesazh opozitës jashtë parlamentare: Zhdukuni të gjithë…
kohajone.com
Ç’a të bën frika e burgut, ta dorëzosh PS-në te PD-ja!
kallxo.com
Kusari: Hoti nuk arriti të bindë partnerin e koalicionit për ndërim të viktimave të Srebrenicës
shqiptarja.com
Ekskluzive/Dosja 'Babale', mbyllet hetimi për prokurorin Hajdarmataj dhe dy oficerët e SHISH-it
shqiptarja.com
Xhaçka dhe ambasadorja e SHBA-së vizitë në Bazën Detare të Pashalimanit: Mundësi transformimi të një projekti model të NATO-s!
tvklan.al
Meta dekreton me shpallje tre ligje
insajderi.com
Ymeri çuditet me ata që iu gëzuan lajmit për infektimin e Isa Mustafës me COVID-19
periskopi.com
Punonjësi i zyrës për informim të Angela Merkel, dyshohet se kishte spiunuar për Egjiptin
indeksonline.net
Vuçiqi përsërit vjershën e tij në Video-samitin e Parisit
vizionplus.tv
“S’ka hallin e listave, por të heqjes së koalicioneve”/ Basha: Rama prishi marrëveshjen
newsbomb.al
“Basha kryeministër, Rama president”, mblidhet të hënën komisioni për shkarkimin e Metës

"Institucionet nuk e kanë idenë se çka nënkupton zhvillimi i qëndrueshëm"

Kallxo 05.06. 15:56

"Institucionet nuk e kanë idenë se çka nënkupton zhvillimi i qëndrueshëm"

Banorët, pushteti lokal dhe qendror dhe investitorët privatë kanë prioritete shumë të ndryshme kur bëhet fjalë për zhvillimin e qëndrueshëm në Kosovë. Disa nga ngjarjet më interesante të kohëve të fundit që ndërlidhen me betejën e vazhdueshme të Kosovës për mbrojtjen e mjedisit kanë qenë protestat »»»

kallxo.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.