Rama: Korça nuk është shamia për hundët e Saliut, as për jargët e Metës, as për pështymat e Kryemadhit

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Top Channel Albania 19.04. 20:14

Rama: Korça nuk është shamia për hundët e Saliut, as për jargët e Metës, as për pështymat e Kryemadhit

Kryeministri Rama po zhvillon një takim elektoral në qytetin e Korçës Kryeministri Rama ka ‘sulmuar Presidentin Meta, kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhin dhe Sali Berishën, duke thënë se: “Imagjinoni motrat Qirjazi duke votuar për Saliun! Imagjinoni Petronin Luarasi duke votuar për Monikën. Dha j»»»

top-channel.tv
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.