Valdete Daka ka pasuri mbi 200 mijë euro, por nuk ka veturëTë ngjashme
Strategjia e re e SHBA: Energjia nga burimet e rinovueshme ia kalon asaj nga qymyrguri
Avdullah Hoti, një grua më pak se Albin Kurti në kabinetin qeverisësTë ngjashme
indeksonline.net
Operatorët e Transportit Rrugor drejt falimentimit: Linja të rregullta autobusësh drejt Shqipërisë e pak udhëtarë
lajmpress.org
Paramparça-t e Shqiptarisë!
klankosova.tv
REL: Serbia pezullon fushatën e çnjohjeve ndaj Kosovës
kosova.info
Video/ Qeveria Hoti me anëtarë që kanë të kaluar të dyshimtë, shoqëria civile skeptike për punën e saj
koha.net
Prokurorët gjermanë supozojnë që vajza britanike Madeline McCann ka vdekur
infoglobi.com
Formohet Komisioni hetimor parlamentar për të hetuar si u menaxhua pandemia
shekulli.com.al
Reforma/ “Topin e ka Luli”, Rama: Po presim, do e nxjerrë nga stadiumi apo do ta mbajë poshtë fanellës
ina-online.net
Aeroportet në Maqedoni nuk do të hapen as gjatë këtij muaji
vizionplus.tv
U shemb nga përmbytjet, nis ndërtimi i urës së Zëmblakut
ata.gov.al
Foto/ Si do të transformohet Kopshti Zoologjik i Tiranës
telegrafi.com
Rikthehet “Junior Geeks”, programi i shkencës dhe teknologjisë për nxënësit e Kosovës
ina-online.net
Lehtësimi i masave kufizuese dhe ndikimi i tyre
kallxo.com
Kuvendi miraton kërkesën e Fondit të Kursimeve Pensionale për taksat vjetore për vitin 2020
kallxo.com
Përfundon seanca e Kuvendit, grupet parlamentare i zëvendësojnë disa deputetë
kallxo.com
Abdixhiku ia dorëzon detyrën e ministrit bashkëpartiakut të tij
kallxo.com
Hykmete Bajrami ia dorëzon detyrën Ramë Likajt
PANDEMIA/ Në Göttingen të Gjermanisë: aty ku një valë infeksioni iu faturohet kosovarëve, festimeve të Fiter Bajramit
aa.com.tr
Gjendja e fundit në Libi do të vlerësohet në samitin kritik në Ankara
kohajone.com
“Shkëmbimi territorial”, Bashkurti: Projekti Vuçiç-Thaçi-Rama, një kërcënim serioz për Kosovën
rtv21.tv
Donacionet nga Serbia bëhen “mollë” sherri në Kuvend
shqiptarja.com
Rusët trajtojnë me rrezatim ultravjollcë infeksionin e Covid
shqiptarja.com
Covid-Kina e gatshme të punojë me Gjermaninë dhe BE për të mbështetur OBSH
Krasniqi: VV mos ta falenderojë Ramadanin, e shkarkuan nga Bordi i ShSKUK
indeksonline.net
Qeveria e “burrave”/Nga 16 ministri, veç 3 do të udhëhiqen nga femrat
Krasniqi- Vetëvendosjes: Pse flisni mirë për Naser Ramadani kur jeni ju ata që e shkarkuat
shqiptarja.com
Çlirohu Lulzim!
gazeta-shqip.com
Rama zbulon “lojën” e PD në Bundestag: Për herë të parë BE ndërhyri në politikën e brendshme
kallxo.com
Kuvendi e formon Komisionin hetimor parlamentar për menaxhimin e pandemisë nga qeveria Kurti
boldnews.al
Kreu i KLSH/ Meta letër Ruçit: Refuzimi i tre kandidaturave, presion që të vendosja emrin që do PS-ja
epokaere.com
Kuvendi formon Komisionin Hetimor për menaxhimin e pandemisë Covid-19
kosova-sot.info
E thotë Krasniqi: Kështu do ti nënshtrohet kryeministri Avdullah Hoti para urdhrave të Hashim Thaçit
syri.net
PO-ja që përshpejton rënien e Ramës
aktuale.mk
Elezi: Nënshkruhen kontratat me 9 banka vendore për lëshimin e kartelave pagesore!
kallxo.com
Polemika mes Arben Gashit e Arbërie Nagavcit
aa.com.tr
Çmimet botërore të ushqimit arritën nivelin më të ulët të 17 muajve në maj
rtsh.al
Aleanca për mbrojtjen teatrit zhvendoset ne Fier dhe Vlorë
gazeta-shqip.com
Profili/ Kush është Arben Shehu, kandidati potencial për kreun e KLSH-së
telegraf.al
Dështojnë ambasadorët / Nuk arrihet marrëveshja e Reformës Zgjedhore
epokaere.com
Aleancat serbe dhe oportunizmi evropian
kallxo.com
Deputeti i PDK-së kritikon mungesën e kabinetit të ri qeveritar në seancën e Kuvendit
Thaçi sërish i prerë: asnjë bashkëpunim me Lajçak pa njohur Kosovën
aa.com.tr
Ushtria e Libisë çliron Tripolin, niset drejt qytetit Tarhuna

Grabitja në Rinas, shkarkohet kreu i Aviacionit Civil, Krislen Keri

Mapo 18.04.2019. 15:54

Grabitja në Rinas, shkarkohet kreu i Aviacionit Civil, Krislen Keri

Pas grabitjes spektakolare në aeroportin e Rinasit, ka ardhur shkarkimi i drejtorit të Aviacionit Civil, Krislen Keri. Shkarkimi i Kerit nuk është bërë ende publik por burime për Gazetën MAPO thanë se vendimi i firmosur nga ministrja e Transporteve, Belinda Balluku do bëhet publik orët në vijim. Ky»»»

gazetamapo.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.