kosova-sot.info
Pse Arben Vitia nuk iu përgjigj Zemajt për t’i ndihmuar rreth pandemisë?
ata.gov.al
Marrëveshja me Caritas/ Rikonstruksion dhe rindërtim për 100 banesa, mbështetje financiare për 334 familje
syri.net
‘Kundër zgjerimit detar të Kinës’/ Aleatët e SHBA-së do forcojnë koordinimin politik dhe ushtarak
Mali i Zi, vitin e ardhshëm nis ndërtimin e rrugës Plavë-Deçan
rtsh.al
Policia zbulon mbi 200 kg drogë në një maune, në doganën e Bllatës
Ministri Quni ndjek nga afër zhvillimin e stërvitjeve fushore të njësiteve të KFT-së
Ministri Mustafa vizitoi bujqit e prekur nga dëmet e breshrit
botasot.info
Nënshkruhen memorandumet për projektin “Biblioteka qarkulluese me strategjitë e lexim-kuptimit”
cna.al
Basha, “show” me përzgjedhjen e kandidatëve për deputetë/ Disa përgjigje që çdo demokrat kërkon nga Bujar Nishani?
aktuale.mk
Kryqi i Kuq me aksion për të ndihmuar të pësuarit në shpërthimin në Bejrut
indeksonline.net
Mocioni i VV-së ndaj Hotit – PDK nis mbledhjen, udhëhiqet nga Kadri Veseli!
kallxo.com
Nisma Socialdemokrate nuk do ta përkrahë mocionin e LVV-së për rrëzimin e Qeverisë Hoti
ina-online.net
Ja sa raste të reja me COVID-19 në Maqedoni gjatë 24 orëve
shqiptarja.com
Pse opozita s’doli në protesta, kundër ndryshimeve Kushtetuese?
ata.gov.al
“Vizito Shqipërinë”/ Liqeni i Komanit i shndërruar në një destinacion turistik
botasot.info
Kapet kamioni me 200 kilogramë drogë në Doganën e Bllatës, arrestohet shoferi i
balkanweb.com
Risitë e Jumbo Albania në Vlorë e Fier dhe një lajm i mirë nga Greqia
gazetainfokus.com
Deputeti i VV-së: Zgjidhni dyshen Kurti – Vitia ose katastrofë humanitare që as NATO nuk na shpëton
periskopi.com
Për herë të parë: VV kërkon ndihmë nga PDK për rrëzimin e Qeverisë Hoti - Periskopi
kallxo.com
Zemërim në Bosnjë pasi kryeministri britanik nderon një “mohuese të krimeve të luftës”
tetovasot.com
LSDM thotë se e ka shumicën, por me kë?!
tvklan.al
6 viktima dhe 127 raste të reja me Covid-19
ata.gov.al
SHBA – Pompeo fillon një tur europian vizitash
Nesër mblidhet Kuvendi për të vazhduar seancën plenare
lajmpress.org
Reçica nuk u bë OKB, e as Ali Ahmeti nuk u bë si Butros Gali, tani po vrapon pas Bilall Kasamit!
shqiptarja.com
4 ‘dukuri’ shqiptare nga “Kcimi i Tropojës” tek “Eposi i Kreshnikëve me lahutë”, në garë për në UNESCO
aa.com.tr
Çavuşoğlu në Libi: Operacioni Irini është një operacion i anshëm
lapsi.al
Si po ‘bashkëjeton’ Shkodra me Covid-19
gazetablic.com
Multi-milioneri i AAK-së – Kjo është pasuria e Pal Lekajt
insajderi.com
Serwer: Serbia nuk ishte e interesuar për Asociacionin në përputhje me Kushtetutën e Kosovës
abcnews.al
“E takova dje”, Artan Hoxha zbulon çfarë ka ndodhur me Mihal Kokëdhimën
abcnews.al
Macron viziton Bejrutin pas shpërthimit, bën thirrje për reforma
kallxo.com
Votat që i duhen VV-së për ta rrëzuar Hotin nga qeveria
telegrafi.com
Nisma Socialdemokrate nuk e përkrah mocionin për rrëzim e qeverisë Hoti
shqiptarja.com
E vërteta e ligjit që ndan Shqipërisë në 4 rajone, PD-LSI blof, ndarja për qëllime ekonomike dhe zhvillimore, jo administrative dhe elektorale
tvklan.al
Akuzat e PD, reagon Ministria e Shëndetësisë
Tenderi me uniformat e Policisë, si u paracaktua fituesi i 2,8 miliardë lekëve
insajderi.com
Bejruti e injoroi prej vitesh paralajmërimin publik se kishte një "bombë" ruse në port
shqiptarja.com
Ahmetaj inspektim në Baldushk: Ndërtimi i pallateve të dëmtuara nga tërmeti nis në shtator
insajderi.com
AAK nuk e mbështetë dhe nuk beson se VV mund ta rrëzojë Qeverinë Hoti
ata.gov.al
Mbyllet spitali COVID 2, Manastirliu: Rihapet sistemi shëndetësor edhe për ndërhyrjet e planifikuara
boldnews.al
Lista e 82 vendeve që Tatimet do t’u japin e marrin informacion për llogaritë bankare
insajderi.com
PDK do ta shqyrtojë iniciativën e VV-së për rrëzimin e Qeverisë Hoti
koha.mk
PËRBËRJA E RE PARLAMENTARE: Dominojnë juristët dhe mjekët

‘Bomba’ e John Bolton: Shkëmbimi territoreve nuk qe ide e SHBA, e kërkuan Thaçi dhe Vuçiçi

Bold News 04.07. 23:26

‘Bomba’ e John Bolton: Shkëmbimi territoreve nuk qe ide e SHBA, e kërkuan Thaçi dhe Vuçiçi

Më në fund ish-Këshilltari për Siguri Kombëtare të Shtëpisë së Bardhë, John Bolton ka vënë gishtin për të treguar ideatorët e vërtetë të idesë së shkëmbimit të territoreve. Ai ka përmendur me emër Hashim Thaçin dhe Aleksandër Vuçiçin si ideatorë të një projekti që ai nuk e ka kundërshtuar. “Nuk ka »»»

boldnews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.