sot.com.al
Zbardhen të tjera detaje për ekzekutimin e “Padronit të Drogës” dhe biznesmenit të fuqishëm në vend, zbulohen lidhjet me bosin e njohur të mafias ...
Lirohet Agim Nuha, u.d. i kryeshefit të AZHB-së, që u arrestua dje
newsbomb.al
Në 2018 mbillte pemë me Erion Veliajn, dje bëri aleancë me PD; Çfarë thoshte Bamir TOPI për Bashën dhe ‘ëndrrën’ për kryeministër
Dy lëvizjet e Lulzim Bashës në koalicionin e ri për zgjedhjet e 25 prillit! PD e LSI bashkojnë forcën në tri qarqe, në 9 të tjera do të ketë…
shqiptarja.com
Brez i humbur? COVID-19 godet shanset e punësimit të të rinjve në Gjermani
KIPRED: Mediat serbe dhe ruse prodhuan mijëra lajme me dezinformata për qeverinë “Kurti” gjatë 2020-s
lajmpress.org
Kur do të zgjohemi ne shqiptarët?
shqiptarja.com
Zbardhet skema! Dy persona qëlluan Behar Sefën me 2 plumba nga makina, i treti i ka vëzhguar të gjitha lëvizjesEkzekutim mafioz me silenciator te Pira
tvklan.al
Tension në Tuz, Nik Gjeloshaj përplaset me policinë. Pritet arrestimi i tij
abcnews.al
Lanfranco Cirillo: Si qëndron e vërteta e pallatit 1 miliardë dollarësh në Rusi
kohajone.com
U ekzekutua në atentat mafioz, detaje nga e shkuara e Behar Sofias
tetovasot.com
Mos shisni, por blini tokë dhe investoni në Malësi
gazetamapo.al
Ekzekutimi i “Padronit të Drogës” në Tiranë dhe lidhjet me bosin e mafias turke
Nga “horri i Bulevardit”, tek “trafikanti i femrave”: Koalicioni i laraman i Lulzim Bashës, që ngre shumë pikëpyetje
tesheshi.com
Ekspertja e KB: Pse e vërteta për Khashoggi varet nga amerikanët
Ka vetëm një mënyrë për të shpëtuar Presidencën (e Ilir Metën)
gazetainfokus.com
Kjo është pasuria e Agim Nuhës që u arrestua për dallavere me subvencione
aa.com.tr
Kryeministri armen shkarkon nga detyra shefin forcave të armatosura
kallxo.com
Paralajmërimi për dorëheqje i kryesuesit të KD të UP-së ngrit dyshime ndaj Rektoratit
sot.com.al
Petro Koçi në zi, mes dhimbjes së madhe njofton ndarjen nga jeta të njeriut të familjes së tij (FOTO)
portalb.mk
RMV, Kuvendi do të mbajë sot seancë për pyetje deputetësh
‘Shpërndarësit e ushqimeve të gatshme po trajtohen si skllevër’ – Qeveria italiane paralajmëron restorantet dhe baret
sot.com.al
“Natën e thikave arriti të bindë aleatët”/ Astrit Patozi paralajmëron papritur Agron Dukën: Uroj që mos të të ndodhë kjo gjë!
portalb.mk
Zaharieva pas takimit me Osmanin: Le ta kuptojnë se nuk ka forcë para së cilës do të dorëzohemi, BE-ja nuk është Jugosllavi
Bosi i ‘Goldman Sachs’: Puna nga shtëpia nuk është një ‘normalitet i ri’ por një ‘devijim’ i përkohshëm
balkanweb.com
Nga dënimi për drogë tek sulmet me tritol ndaj bizneseve të tij, kush është 65-vjeçari që u qëllua me silenciator në qendër të Tiranës
gazeta-shqip.com
Vrasja në mes të Tiranës/ Kush ishte Behar Sofia?! Nga miku i Dritan Dajtit e deri tek heroina në Turqi
lajmi.net
Biden: Kam lexuar dosjet e SHBA-së për vrasjen e Khashoggit
koha.net
I nominuari i Bidenit për shef të CIA-s e quan Kinën “kundërshtare autoritare”
Gazetari i familjes Berisha: Edi Rama ka kapur SHBA-në. Ngjela: Ulni kokën aty, se s’keni takat të merreni me Amerikën ju
shqiptarja.com
Kosovë, operacioni “Subvencioni 2021” arrestohen 12 zyrtarë, konfiskohen 433 mijë euro
sot.com.al
“E kupton vetëm Fatos Nano”, Ylli Manjani del me deklaratën e fortë për Ramën pas marrëveshjes së PD me aleatët
gazetamapo.al
LSI më vete! Opozita firmos koalicionin, ja sa vota sjell çdo parti
boldnews.al
Prapaskenat/ Koalicioni me 14 parti, si u arrit marrëveshja me Topin dhe subjektet e tjera
A kishte Isa Mustafa dijeni mbi urdhërdhënësit dhe dorasit e vrasjeve?
cna.al
Nga Aleksandër Çipa/ Rreth dritës artist-dashëse të librit “Njerëz me dritë”
indeksonline.net
Ndodh në Pejë, vodhi veturën që përdoret për bartjen e kufomave!
gazetamapo.al
KRIMET E KOMUNIZMIT / Harta që riktheu kujtesën e fshirë shqiptare
indeksonline.net
Lista e deputetëve të AAK-së, votat e diasporës dhe me kusht do të jenë përcaktuese
Kujdes strategjinë e ndarjes afatgjatë të Pekinit
koha.net
Buzhala: Konsumatorët do të paguajnë më pak për energji elektrike deri në maj
portalb.mk
Mjeku Haliti, pas vaksinimit të tij kundër virusit korona këshilloi të gjithë të vaksinohen
aa.com.tr
Historiani izraelit: Hamasi u paraqit keq në masmedia
kohajone.com
Hajdutët rilindas!

Në kujtim të 20 vjetorit të njërës nga betejat e luftës së Preshevës

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Epoka e Re 25.01. 22:30

Në kujtim të 20 vjetorit të njërës nga betejat e luftës së Preshevës

Shkruan: Mustafë Shaqiri Përpjekjet e shqipëtarëve në historinë e tyre janë të njohura. Ato janë ngjarje të rëndësishme historike të mpleksur me rreziqe, të ballafaquar me projekte djallëzore për zhdukjen e shqiptarëve në tërësi, me tragjedi, heroizëm, angazhim të të gjitha potencialeve kombëtare. »»»

epokaere.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.