Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Gazeta Blic Kosovo 18.03. 23:18

Pas Borrelit, edhe Escobar pritet që të ketë adresim për media

I dërguari special i ShBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, ishte i parë që ka dalë jashtë ndërtesës ku u mbajt takimi në mes kryeministrit Albin Kurti, e presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Pas takimit, Escobar është parë duke biseduar me ministrin e Punëve të Jashtme të Maqedonisë së »»»

gazetablic.com
Klan Kosova Kosovo 18.03. 22:55

Escobar pritet që të ketë adresim për takimin Kurti – Vuçiq (VIDEO) - Klan Kosova

I dërguari special i ShBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, ishte i parë që ka dalë jashtë ndërtesës ku u mbajt takimi në mes kryeministrit Albin Kurti, e presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Pas takimit, Escobar është parë duke biseduar me ministrin e Punëve të Jashtme të Maqedonisë së »»»

klankosova.tv
Aktuale Macedonia del Nord 18.03. 22:39

Escobar pritet që të ketë adresim për takimin Kurti – Vuçiq

I dërguari special i ShBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, ishte i parë që ka dalë jashtë ndërtesës ku u mbajt takimi në mes kryeministrit Albin Kurti, e presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Marketing Pas takimit, Escobar është parë duke biseduar me ministrin e Punëve të Jashtme të Maqe»»»

aktuale.mk
Alsat M Macedonia del Nord 18.03. 22:35

Escobar pritet që të ketë adresim për takimin Kurti – Vuçiq

I dërguari special i ShBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, ishte i parë që ka dalë jashtë ndërtesës ku u mbajt takimi në mes kryeministrit Albin Kurti, e presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Pas takimit, Escobar është parë duke biseduar me ministrin e Punëve të Jashtme të Maqedonisë së »»»

alsat.mk
Newsbomb Albania 18.03. 10:43

Çfarë diskutuan? Albin Kurti takohet me Ali Ahmetin para tryezës me Vuçiç në Ohër

Kryeministri Albin Kurti është takuar në Ohër me politikanin shqiptar Ali Ahmeti, kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim. I pranishëm ka qenë dhe Bujar Osmani, ministër i Jashtëm i Maqedonisë së Veriut dhe i vlerësuar si një ndër shefat më të mirë të diplomacisë ballkanase. Ndërkohë, Kurti shoqër»»»

newsbomb.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.