infoglobi.com
Partitë serbe të gatshme për bashkëpunim me qeverinë e re
infoglobi.com
Djemtë e vajzat me dy atdhe
monitor.al
8 mijë bizneseve u rishikohet me rritje kësti i tatim fitimit; Nëse nuk jep dy herë kupon do bllokohet aktiviteti
Franca e ka me Gjermaninë
Ngjarjet e datës 23 tetor
zeriamerikes.com
Dhoma e Përfaqësuesve miraton rezolutë për ndriçimin e vrasjes së vëllezërve Bytyçi
koha.mk
​​Braçe: Liderët e BE-së në asnjë rresht nuk folën për gabim të Shqipërisë
insajderi.com
ELKOScenter dhe IuteCredit fillojnë bashkëpunimin!
“Më pak të korruptuara se burrat”, Rama: 55 gra të organizuara zmbrapsin 55 mijë burra
kohajone.com
Pompeo takon kreun e OSBE diskutojnë për Ballkanin
syri.net
Racisti Peza: Është bërë Parisi si bluza e Juventusit, bardh e zi Komentet
gazetamapo.al
Pse Rama duhet ta shfrytëzojë këtë ‘dritare’ që i është hapur
insajderi.com
Kurdistani: Shteti që nuk është
balkanweb.com
Putini dhe teoritë mbi ndërhyrjet e Perëndimit në Rusi
shqiptarja.com
Artan Hoxha në Report Tv: Kacifas u bë kokë turku nga grekët! Ja kush është minoritari që do ngrinte memorialin
kohajone.com
“Dy marrëveshjet me Millosheviçin”, Berisha i kthehet ashpër Hashim Thaçit
alpenews.al
DEBATI NË "OPINION"/ Peza: JO e Francës, GABIM HISTORIK! Arsyet lidhen me problemet e brendshme të politikës franceze
portalb.mk
Kurti komentoi zgjedhjet e parakohshme në RMV dhe paralajmëroi se nuk do të mbështesë asnjë parti
portalb.mk
Kurdët po tërhiqen, Ankaraja: Europa mirënjohëse ushtarëve turq
koha.mk
Ahmeti i dërgon mesazh opozitës: Bëhuni bashkë që mos humbim mandate
Negociatat/ Balla: Në mungesë të vendimmarrjes së Këshillit Europian, vendimi i Bundestagut udhërrëfyes
kosova.info
PAPA SHËN GJON PALI II (1920-2005)
shqiptarja.com
EKSKLUZIVE/ Intervista e plotë e ambasadorit të BE-së, Luigi Soreca në Report Tv
periskopi.com
Djali i Remzi Hoxhës rrëfen momente tmerri kur ishte sulmuar shtëpia e tyre
klankosova.tv
Ardian Hoxha 24 vjet nga zhdukja e të atit: Të gjithë e dinë veprimtarinë e Sali Berishës në dëm të kombit
Negociatat/ Cakaj për dorëheqjen e Zaev: Niveli i përgjegjësive në dy vendet i ndryshëm. Bundestagu nuk na “lejon” të lëmë qeverinë
gazeta-shqip.com
Top Story/ Si u arratis Ilir Kumbaro, personi kyç i çështjes së Remzi Hoxhës, dëshmitari: E kam parë në Londër!
gazeta-shqip.com
Top Story rindërton ngjarjen/ Si u rrëmbye Remzi Hoxha, personat që morën pjesë në ngjarje kriminale (VIDEO)
shqiptarja.com
Soreca në Report TV: Në fund të vitit do të jenë gati Kushtetuesja, e Larta dhe SPAK-uSoreca: Udhëheqësit evropianë 5 orë diskutime për Shqipërinë...I
balkanweb.com
“Opozita ka një plan për kushtet e Bundestagut”, Ndoka dhe Shehi: Nëse Rama nuk e pranon, reagimi do jetë i fortë
kosova.info
Cakaj e quan të palogjikshme deklaratën e Haradinajt se punoi kundër Kosovës
shqiptarja.com
Zgjedhorja kusht i Bundestagut/ Soreca: Miratoni urgjent rekomandimet e OSBE, sistemin nuk jua zgjedh GjermaniaSoreca: Udhëheqësit evropianë 5 orë dis
cna.al
“Largimi i Ramës, vetëm një dëshirë e Bashës”/ Balla: PS i fiton edhe zgjedhjet e parakohshme
cna.al
Braktisja e 11 vjeçarit në kampin e ISIS/ Berisha: Qëndrim çnjerëzor i një shteti gangster
shqiptarja.com
Siria, Putin nga Soçi: Zgjidhje vendimtare me Erdogan, dhe kurdët përfundojnë tërheqjen
shqiptarja.com
Soreca: Ka rrezik për 'rindezje' të tensionit politik, por duhet bashkim kombëtar për negociatatSoreca: Udhëheqësit evropianë 5 orë diskutime për Shqi
portalb.mk
PE-ja rezolutë kundër Francës: Refuzimi mund të sjellë destabilizim jo vetëm në Tiranë dhe Shkup
syri.net
'Në Shkup kishim Gruevskin, në Tiranë kemi Ramën' Komentet
kosova.info
Mesazhet e fundit që la Shqipdon Aliu para se të vdiste
cna.al
Astrit Patozi i shtrin Bashës ‘dorën’ e bashkëpunimit/ “Kam dy kushte”
tetovasot.com
Kasami e do Ziadinin, Sela e do Afrimin, Gashi se do Bilallin
balkanweb.com
Si do ta ketë emrin ylli dhe planeti i shqiptarëve? Ja 5 opsionet finale, si mund të votoni online
syri.net
Gazment Bardhi: Rama qeveris me 2 te shpallur non grata nga SHBA.Këlliçi: Rama erdhi në pushtet me banditët, qeveris me bandidët dhe do të rrëzohet ng
REAKSIONI/ “Jo”-ja e negociatave, Macron sulmohet ashpër në PE: ai, as i madh e as europian!

Zjarri në KZAZ e Bushatit, dyshohet për dy policë të plagosur

Indeks 27.06. 21:19

Zjarri në KZAZ e Bushatit, dyshohet për dy policë të plagosur

Mbrëmjen e sotme militantët e PD-së në Vaun e Dejës janë mbledhur para ambienteve ku është vendosur KZAZ-ja nr. 6 në një shkollë profesionale duke i vendosur zjarrin. KZAZ-ja ndodhet në shkollën profesionale “Ndre Mjeda”. Strukturat e PD-së janë mobilizuar në zbatim të skenarit të opozitës për të b»»»

indeksonline.net
Koha Jone 27.06. 20:47

Tensione tek KZAZ-ja në Bushat të Shkodrës

KZAZ numër 6 në Bushat të Shkodrës i është vënë flaka. Mbështetës të Partisë Demokratike, nga ana tjetër po protestojnë përballë KZAZ-ve në Shkodër dhe në Elbasan. ... »»»

kohajone.com
CNA 27.06. 15:51

Bylykbashi letër Ramës/ Mua më pret burgu, po ty ç’të pret?

Share Tweet Ish kreu i PD-së në Elbasan, Aurel Bylykbashi, i cili pak ditë më parë u procedua penalisht për shkak të deklaratave të tij, ku paralajmëronte vëllavrasje në 30 qershor, i ka drejtuar një letër kreut të qeverisë Edi Ramës. Në një postim në rrjetet sociale, Bylykbashi shkruan “Meqë ra fj»»»

cna.al
Sot 27.06. 14:04

Ish-deputeti i PD që e arrestuan para disa ditësh ‘guxon’ sërish: Ç’më bëre zoti Rama! Më le djemtë pa martuar! Kush i merr më këta

Për ish-deputetin e Partisë Demokratike, Aurel Bylykbashi sot është një ditë e veçantë. Një nga djemtë e tij ka ditëlindjen dhe mbush 14 vjeç. Duke ironizuar edhe zhvillimet e fundit politike, ku edhe ai vetë ka qenë i përfshirë, Bylykbashi uron të birin, duke mos kursyer edhe ironinë për kryeminis»»»

sot.com.al
Bold News 27.06. 14:00

Ish-kreu i PD-së letër Ramës: Unë e di.., burgu më pret!! Po ty??

Aurel Bylykbashi, ish-kryetari i PD-se në Elbasanit dhe ish-deputet me dy mandate në Kuvend, përmes një postimi në rrjetet sociale i ka shkruar një letër kreut të qeverisë Rama. Ai i përgjgjet insinuatave të Edi Ramës gjatë një mitingu në Elbasan. “Meqë ra fjala, ti e di ku e kam hallin unë! Shikoj»»»

boldnews.al
Java News 26.06. 22:03

"Vëllavrasja"/ Rama për ish-deputetin e PD-së: Aksident i natyrës, u krijua kur Zoti nuk e ka pasur mendjen

Kryeministri Edi Rama nuk kurseu epitetet e shumta ndaj ish-deputetit të Partisë Demokratike në Elbasan, Aurel Bylybashi, pas thirrjeve të tij për “vëllavrasja për të mbrojtur demokracinë”. Rama iu drejtua ish-deputetit demokrat të Elbasanit se ai veshgjati që thoshte nuk lejojmë të na e bëjnë prap»»»

javanews.al
Lexo 26.06. 21:39

Thirrja e ish deputetit të PD-së, Rama: Injorant që është krijuar në një moment ku Zoti nuk e ka pasur mendjen

Kryeministri Edi Rama nuk kurseu epitetet e shumta ndaj ish-deputetit të Partisë Demokratike në Elbasan, Aurel Bylybashi, pas thirrjeve të tij për “vëllavrasja për të mbrojtur demokracinë”. “Asnjë shans nuk kanë ata. Ai veshgjati që thoshte nuk lejojmë të na e bëjnë prapë si na e bënë në 1944. Ai ë»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano