koha.mk
Ndryshimi në mes shkollës dhe jetës në kohën e pandemisë
evropaelire.org
Pandemia nuk lejoi zgjedhjet në Kosovë, por tash dy komuna janë pa kryetarë
alpenews.al
ALASTAIR CAMPBELL/ Kur lufta e Shqipërisë me Covid-19 mundi katastrofën e Boris Johnson. Edi Rama di të bëjë detyrën e kryeministrit (HISTORIA E BERBE
shqiptarja.com
Juventus parakalon Inter-in, akord me Veronën për Kumbullën, gati 32 mln euro
shqiptarja.com
Ligji i ri/ Hapet rruga për strehimin e refugjatëve në Shqipëri, kushtet për të fituar azil, rastet kur lejohet dëbimi i të huajve
(VIDEO) Pjesërisht zbatohet ora policore
Lapsuse e batuta, mbledhje qesharake te “Media”/ Deputeti që u filmua me gishtat në hundë s’di si drejtohet komisioni, e ndihmon..
balkanweb.com
Durrësi mbushet me plehra si Napoli/ Banorët e Manzës në protestë kundërshtojnë vend grumbullimin e ri. Pse u krijua kjo situatë
shqiptarja.com
PD akuza Ramës e Veliajt: Kompania e mikut tuaj në Verona, ortake në pastrimin e mbetjeve në Tiranë, nën akuzë për pastrimin e parave të mafies
shqiptarja.com
Serbi, Presidenti Vuçiç: Do të luftojmë shumë për Kosovën, por nuk ka asnjë zgjidhje fatlume për ne
kallxo.com
Monitorimi i mbledhjeve të Këshillit Gjyqësor të Kosovës
syri.net
Kina me myslimanët si Hitleri me hebrejtë/ BBC zbulon kampet e fshehta ku mbahen ujgurët
Totaj: Po abuzohet me taksën e reciprocitetin
ata.gov.al
Lumi i Vjosës, trashëgimi natyrore dhe potencial i madh turistik
newsbomb.al
Lulzim Basha veshur sport krah Grida Dumës në oborrin e familjes Petrela: Jo vetëm për hallet e tyre, por edhe për planin tonë të ringritjes
koha.mk
Veprimtaria atdhetare e kreut të Mexhlisit të Ulemave. ORGANIZIMI I BASHKËSISË FETARE ISLAME 1930-1941 (5)
koha.net
Vuçiq: A t’i gënjej serbët se në Kaçanik do ta presin reprezentacionin e Serbisë
Inceneratorët një zgjidhje për plehrat
top-channel.tv
Hiqet masa ndaj Serbisë/ Qeveria “Hoti” anulon reciprocitetin e “Kurtit”
shqiptarja.com
Deputetja socialiste: PD s'ishte gati për depolitizimin, rezistenca e institucioneve fitoi mbi politikën e rrugës
exit.al
Kurti: Shfuqizimi i masave të reciprocitetit, shërbim ndaj Serbisë
ata.gov.al
100-vjetori i Asamblesë së Turqisë/ Ruçi, letër Şentop: Në luftën kundër COVID-19 asnjë vend nuk është i vetëm
rtsh.al
Reagimet pas heqjes së recirpocitetit Kosovë-Serbi
kohajone.com
Marrëveshja për Reformën Zgjedhore, Patozi: Nuk ia keni futur Ramës, por OSBE-së
“La Casa de Surrel”!
tetovasot.com
Gjuhët indoevropiane
ata.gov.al
Sgarbi viziton Gjirokastrën/ Golemi: Një mik i madh i shqiptarëve
Marrëveshja për “Zgjedhoren”, Gjiknuri jep detajet e para, Patozi: PD firmosi humbjen e radhës, Gjoni: Bashës i paskan hedhur top lecke
newsbomb.al
A do ta lyejmë më gishtin para se të votojmë? Përgjigjet Oerd Bylykbashi: Me identifikimin biometrik...
alpenews.al
PRAPASKENAT E MARRËVESHJES/ Gënjeshtra e madhe opozitare për heqjen e “komisionerëve të Rilindjes”!
ata.gov.al
Ndërtimi i 2 lagjeve të reja në Tiranë e Durrës pas tërmetit/ Rama: Po hapim një kapitull të ri
shqiptarja.com
Është edhe më e pistë sesa duket
Denoncimi: Ministri Bledi Çuçi po ndërhyn të nxjerrë nga burgu mikun e tij
periskopi.com
Shala i pakënaqur për emërimet nga Nisma në Qeverinë Hoti, Sherifi e Berisha nuk e pëkrahin
shqiptarja.com
Mynxyra e shpirtit të Opozitës
ata.gov.al
Turistët e parë në krahinën malore të Kurveleshit të Sipërm, në Tepelenë
Kimete Berisha duartroket Hotin: Më guxim është me heq reciprocitetin, sesa me vendos reciprocitetin
boldnews.al
Do çonte në Itali 18 klandestinë, kapet në Vlorë 48-vjeçari
Veterani i LDK-së në Gjermani, Bashkim Leci i ka dy fjalë për “rugovistët e Albinit”
koha.net
Prishtina sfidon kampionin
Rilindja Demokratike 12.01.2019. 21:12

Paralajmërimi i fortë për Ballën: “Mos shko shpesh në darka me liderin së bashku me gruan”!

Anëtarja e Kryesisë së LSI-së, Elona Guri, ka reaguar pas deklaratës së kreut të grupit të Partisë Socialiste Taulant Balla, kundër Presidentit të Republikës dhe kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Elona shprehet se Balla është bërë për të ardhur keq, ndë»»»

Newsbomb 12.01.2019. 17:21

'Të jepja peceta për lotët te zyra e Presidentit', Elona Guri i përvishet Ballës: Për t'u bërë ministër mos shko për darka me gruan te Rama

Kreu i Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla i është përgjigjur ashpër presidentit Ilir Meta për mosdekretimin e Gent Cakajt në postin e mkinistrit të Jashtëm, teksa shprehet se po kthehet në qesharakun që 'ata kanë njohur' e që, më shumë se sa njëherë, 'liderja e LSI (Monika Kryemadhi) ia fut kok»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.