Trump ‘hakmerret’ ndaj Francës. Vendos tarifa 25% mbi mallra me vlerë 1.3 bln$. Shkak taksa dixhitale
Mbështetje europiane për konkurencën shqiptare! Një projekt i BE me udhëheqje spanjolle asiston Autoritetin Shqiptar të Konkurrencës
‘Rrjeti 5G dhe problemet e Sigurisë’, debat në forumin që mblodhi gjeneralë e kongresmenë. Mediu: Koha për veprim së bashku si NATO
ata.gov.al
Thethi, magjia turistike që tërheq mbi 500 turistë vendas e të huaj në fundjavë
cna.al
Note/ Mixed system that challenges Luli Basha
cna.al
The four freshest lies by Luli Basha
cna.al
Amnistia fiskale dhe penale për punë të “ndershme”!
ina-online.net
Opozita: Gati për zgjedhje parlamentare dhe lokale njëherësh, me LSI-në i fitojmë të dyja
ina-online.net
A duhet shqiptarët të dalin në zgjedhjet e 30 gushtit në Mal të Zi?!
ina-online.net
25 vjet nga masakra e Srebrenicës
ina-online.net
15 pika të cilat duhet ti kërkojnë sot liderët e luginës nga Kosova dhe Shqipëria
Flet Përparim Kryeziu, tregon me kë do të shkojë VV në zgjedhjeTë ngjashme
tetovasot.com
RIORGANIZIMI DHE RIPOZICIONIMI I FAKTORI POLITIK SHQIPTAR NË MAQEDONI – IMPERATIV I ÇASTIT HISTORIK
monitor.al
Rrëmuja e re botërore, mungon udhëheqja globale
koha.net
Llapi, prej synimeve për Evropë në luftën për mbijetesë
E magjishme mes malesh, Sonila Meço prezanton vilën e familjes (FOTO LAJM)
aa.com.tr
Siri, vriten 35 terroristë në një sulm ndaj grupeve me mbështetje iraniane
boldnews.al
Opozita të marrë edhe hunjtë kundër Rilindjes, Rama kërkon pazar
abcnews.al
Zetori përplaset me BMW-në, plagosen dy personë në Levan-Tepelenë
koha.net
Reimsi synon rritjen në “krahët” e yjeve kosovarë
klankosova.tv
Një minutë heshtje në gjithë Kosovën për viktimat e gjenocidit serb të Srebrenicës
ata.gov.al
8 pacientë të tjerë rezultojnë negativë, deri tani 52 të shëruar nga COVID-19
Stamboll: Rikthimi i katedrales së famshme në xhami: ezani i parë në Hagia Sophia pas 86 vjetësh (pamje)
sot.com.al
Majko blen shtëpi 232 mijë euro, Margariti makinë me vlerë 8 mijë euro, ja fitimet e Etilda Gjonajt nga dietat jashtë vendit
sot.com.al
Zbardhet pasuria e ministrave, nga llogaritë me vlerë mijëra euro, te apartamentet, bizneset dhe automjetet luksoze
sot.com.al
PS i rikthehet shkarkimit të Metës, Komisioni Hetimor merr në dorë raportin e Venecias, ja çfarë do të diskutohet më 13 korrik
sot.com.al
Kreshnik Spahiu liston arsyet pse PD ka frikë të ndryshojë sistemin dhe paralajmëron: Ky do jetë fundi i Bashës
sot.com.al
Gent Ibrahimi “shkund” prokurorët: Mos u dekurajoni nga vetingu, ka ardhur koha e ndëshkimeve, nuk ka më të paprekshëm
sot.com.al
Vetingu, Manjola Kajana konfirmohet në detyrë dhe kalon direkt në SPAK, shkarkohet nga detyra Petrit Çeno
epokaere.com
Fuqitë evropiane nuk mund ta luajnë më rolin e njerkës ndaj shqiptarëve
koha.net
Rrugë që ngushtohet
koha.net
Kosova ka kërkuar shtyrjen e rifillimit të dialogut në Bruksel
Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”
periskopi.com
Bytyçi: Osmani ka po aq përgjegjësi sa edhe faj për situatën e krijuar në Kuvend
shqiptarja.com
Biden përshëndet rifillimin e bisedimeve Kosovë-Serbi, bën thirrje për bashkërendim me evropianët
ata.gov.al
Mësimi në kushte shtëpie /Shahini prezanton platformën për studentët dhe nxënësit
epokaere.com
Kosovës i duhet një qeveri e unitetit kombëtar
sot.com.al
Zbardhen 414 emrat që përfitojnë shtesë pensioni, nga naftëtarët, te minatorët, ja ndarja sipas qyteteve
mia.mk
Incidente të reja para Kuvendit të Serbisë në Beograd (video)
zeriamerikes.com
Tensionet ndërpresin seancën e parlamentit të Kosovës
zeriamerikes.com
Kosovë, 3 viktima dhe 205 të prekur me COVID-19, qeveria paralajmëron shtrëngim masash
Agjencitë e OKB-së rishikojnë kushtet e azil-kërkuesve në Kosovë
boldnews.al
Sakrifica e deputetit Çaçani, ndërtojani rrugën se mund të bëhet “dëshmitar i sekteve fetare”
shqiptarja.com
Zbulohet spiuni egjiptian në zyrën e kancelares gjermane! Ja si i 'mbylli gojën' Merkeli Egjiptit
rtv21.tv
Kuvendi diskutoi për projektligjin për rishikim të buxhetit për vitin 2020
insajderi.com
Cfarë tha Vjosa Osmani që i nxiti deputetët e LDK-së?
evropaelire.org
Ndërpritet seanca e Kuvendit ku po shqyrtohej rishikimi i buxhetit

Fondi i gjelbërimit/ Në Patos u mbollën 8500 pemë

ATA - Albanian Telegraphic Agency 03.06. 11:35

Fondi i gjelbërimit/ Në Patos u mbollën 8500 pemë

TIRANË, 31 maj/ATSH/ Rruga “Unaza” është arteria kryesore e qytetit të Patosit, jo vetëm për qarkullimin e automjeteve, por për korsinë e biçikletave, sheshpushimet e pallateve me kënde lojërash dhe pemët dyngjyrëshe të cilat krijojnë një kurorë fantastike. Ndërkohë për shkak të papërgjegjshmërisë »»»

ata.gov.al
Balkanweb 25.06. 15:07

“Në foltore ligjerojnë ish-hetuesit e sigurimit të shtetit”, Dhimtri: Riciklohen patericat e komunizmit. Rilindja po vepron si Stalini

TIRANË Me tone të ashpra ka folur në Kuvend, kryetarja e komisionit të medias, Fatjona Dhimtri sa i takon ligjit të lustracionit. Dhimtri tha se në foltoren e Kuvendit flasin ende ish hetuesit e sigurimit të shtetit, të cilët i etiketoi si paterica të komunizmit që riciklohen nga një legjislaturë n»»»

balkanweb.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.